PDA

צפייה בגרסה מלאה : חימום והתחממות

libal
08-02-04, 23:07
שני נושאים כמעט קשורים.

דיסקברי 97 (חודש אצלי).

א. מערכת החימום לנוסעים מוציאה אויר קר, גם כאשר מסובבים את הטרמוסטט למקסימום חום, גם כאשר הרכב דולק הרבה זמן, עם כפתור מזגן דולק, עם כפתור מזגן כבוי. רק אויר קר.

ב. כאשר הרכב מתחמם (שעון חום מנוע אמצע) , יש רעשים חזקים של קרקושים ממיכל המים בצד ימין. רעש כאילו הוא מקבל מכות כלשהם.

איזה שהם רעיונות? משהו שאני עושה לא נכון ?

shachar
08-02-04, 23:32
א. אולי מישהו ניתק את צינורות המים הנכנסים לראדיאטור הפנימי ? בדוק בתא המנוע האם ישנם צינורות לא מחוברים.

ב. המיכן הוא מיכל עודפים. אולי יש איזו בעיה בסירקולצית המים. גם לבדיקה, המנועים לא ממש אוהבים חום גבוה.

יואב אלון
09-02-04, 10:12
LIBAL , הרעש שאתה מתאר, נראה לי יותר לכיוון מעברי מיים סתומים ברדיאטור החימום.
כלומר, רדיאטור החימום הממוקם בצד הימני של הדשבורד למטה ( מאחורי המגרה) כנראה סתום לחלוטין.
לאחר שתבצע הבדיקה הפשוטה בנוגע לצינורות המיים כפי ששחר כתב( 2 צינורות- כניסה/יציאה)
יש 2 אפשרויות:
1- מעברי מיים נותקו ע"י בעלים קודמים, משמע נזילה מהרדיטור הנ"ל, משמע הרבה כסף לרדיאטור ולא פחות לפירוק וההרכבה.(חפש הנזילה על שטיח הנוסע)
2- לא נותקו. יש אפשרות לבצע ע"י חומר ניקוי רדיאטורים יעודי (יש קישור שלי בגיפטריפ...) והחלפת כיוני הצינורות ושטיפה של הרדיאטור. הנ"ל בעלות שולית, אך במידה ונכשל מגביר הסיכוי לנזילה מהרדיאטור... במידה והצלחת תהנה.
יואב אלון

גיא
09-02-04, 23:13
אצלי זה ניגמר ברדיאטור פנימי חדש ....

-->