PDA

צפייה בגרסה מלאה : חניון לילה באזור הר צבאים

אביב
14-09-07, 23:20
אני מחפש חניון לילה המתאים לטיול של אבירם ברקאי המפורסם באתר.
זה- http://www.jeepolog.com/445.html

האם אתם מכירים? הסתכלתי במפה ולא ראיתי משהו בסביבה.
מצד שני, אפשר לישון באזור ערד- זה לא נראה לי רחוק מידי.

בקיצור..... רעיונות.

rlzel
15-09-07, 09:11
1.מיצד תמר
2.כניסה למכתש הקטן

הראל

זהר
15-09-07, 10:28
בחניון בכניסה למכתש הקטן פורצים רכבים.
אני יודע שזה לא המקום היחיד ,אבל אני חטפתי שם, פרצו לפריבט, אפילו את הריפוד מושב עם הגולות מעץ גנבו ה......

PW
15-09-07, 23:10
יקירי:
אתה יכול לישון בחניון הלילה מול מצד תמר. אתה יכול לישון גם בחניון של מצפה נעמה. אם בחרת באפשרות השניה - רוח יכולה להיות בעיה בבוקר. בקעת צבאים גופא איננה שמורת טבע. למעשה, רובו של נחל פרס - להוציא את חלקו התחתון איננו בתחום שמורת טבע.

נמרוד
16-09-07, 08:03
המסלול של אבירם למעשה כמעט כולו מחוץ לשמורת טבע, ולכן אתה יכול עקרונית להרים את האוהל שלך איפה שאתה רוצה. מהתבוננות במפה, נראה שבאזור שביל כחול 11551 בתחילת המסלול, בערוץ נחל פרס, יתכן מאד שתמצא יופי של נקודה עם צל בבוקר.

אפשרות אחרת, היא לישון למטה באזור ציר כחול 11443. הציר עולה ויורד ויש לידו שפע של ערוצי נחלים, למשל ליד "עין חמרמר". מהציר אתה יכול לעלות עם השביל השחור של מעלה עזגד למעשה עד הר צבאים ותחילת המסלול.

אבירם ברקאי
16-09-07, 10:05
אביב שלום,
נמרוד הפנה את תשומת לבי להודעה שלך.
האמת, אין לי מה להוסיף על צרור העצות הנכונות שקבלתי.
ד"א אתה לא צריך לדאוג לפריצה לרכבים כאשר אתה ישן ממש לידם. כל מה שקשור בפריצה לכלי רכב - כך למיטב נסיוני המר - קורה רק כאשר אתה משאיר את הרכב ויוצא למסלול רגלי.
כל טוב, תהנה במסלול ואל תשכח לקנות את המקור...
אבירם ברקאי

אביב
17-09-07, 19:00
תודה לעונים.

נראה לי שאלך על זה:

באזור שביל כחול 11551 בתחילת המסלול, בערוץ נחל פרס, יתכן מאד שתמצא יופי של נקודה עם צל בבוקר.

ולאבירם,
אל דאגה. גם אם לא אקנה את הספר בשבילי, בודאי ארכוש אותו כמתנה לחבר. הספרים שלך נהדרים לנווט, קלים להבנה ומכילים הסברים מאלפים.

-->