PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי בחירת צבע לברזנט

refa_l
18-09-07, 00:12
בשעה טובה סיימתי לבנות קונסטרוקציה (לפי כל הדרישות והשגעונות כמובן) לברזנט ואני מתלבט לגבי הצבע. ההתלבטות היא בין לבן קרם או שחור, השחור כמובן הרבה יותר יפה אבל אני פוחד שבנסיעה איטית במדבר יהיה לי חם, או שכשמדובר בברזנט זה לא משמעותי. הג'יפ אגב הוא אדום וכנראה שגם אחרי פחחות הוא יצבע באותו צבע.

מוני אורבך
18-09-07, 07:53
רק צבע בהיר!!!
לבן קרם זה פשרה טובה.
השחור מתחמם מאוד מאוד מהר והרבה.
אם אתה ממש מתעקש על שחור אתה יכול להרכיב בידודמתחת לגג ואז המצב יהיה סביר.
אבל עדין עדיף לבן.
אפשר אולי רק את הגג בלבן...

נמרוד
18-09-07, 08:13
בשעה טובה סיימתי לבנות קונסטרוקציה (לפי כל הדרישות והשגעונות כמובן) לברזנט ואני מתלבט לגבי הצבע. ההתלבטות היא בין לבן קרם או שחור, השחור כמובן הרבה יותר יפה אבל אני פוחד שבנסיעה איטית במדבר יהיה לי חם, או שכשמדובר בברזנט זה לא משמעותי. הג'יפ אגב הוא אדום וכנראה שגם אחרי פחחות הוא יצבע באותו צבע.

בנסיעה איטית במדבר לא יהיה לך חם כי אתה תקפל את הברזנט, תוריד את הדלתות ותשכיב את החלון הקדמי, הצבע של הגג לא ממש משנה.

מוני אורבך
18-09-07, 08:47
הבעיה כמובן כשהברזנט סגור.
ומה לעשות שרובנו לא גרים בנגב, ויש לפחות נסיעה של 4 שעות לכול כוון...
לנסוע 4 שעות בכביש מהיא עם ברזנט פתוח, חוויה מאוד מפוקפקת (מנסיון)
וכשסוגרים, חם מאוד חם.

Gilad
18-09-07, 10:21
בהנחה שאתה עושה ברזנט משמשונית יש לך עוד המון צבעים

אני אישית בחרתי בקרם, גם לא מתחמם כל כך וגם נכנס עוד קצת אור לאוטו.
בקיץ אני נוסע בלי ברזנט אלא עם רשת צל או ברזנט "חצי", ולא נוסע למדבר כשחם :D

גלעד

refa_l
18-09-07, 17:46
מוני, הרעיון לעשות רק את החלק העליון לבן דווקא נשמע לי נחמד מאד. לגבי הבידוד, יש לך ניסיון עם זה? מה היעילות ומאיזה חומר?

נמרוד, אחת הדרישות שלי מהברזנט היא, שהוא ישאר מעל לראש גם כשהשמשה מקופלת. כמובן שבמצב הזה אני אהנה מבריזה אבל הברזנט יכול "להקרין" חום על הראש שלי ושל שאר הנוסעים.

אגב אני לא מתכוון להשתמש בברזנט קיץ כי רוב הזמן גם בקיץ די קריר ואפילו קר בנסיעה בלילה בדרכים בינערוניות במצב פתוח. אז ככה שתמיד הברזנט הולך להיות מורכב על הגיפ, וכשחם לגלול את הדפנות וכמובן להוריד דלתות.

Gilad
18-09-07, 22:04
שילוב של שני צבעים זה עניין של טעם.

מה לגבי ברזנט שחור עם שכבה דקה של בידוד מודבקת ל"תקרה"?

גלעד

refa_l
18-11-07, 16:29
בשעה טובה הברזנט נתפר והורכב על הג'יפ בסוף הלכתי על צבע קרם אני מבסוט מאד מהתוצאה למרות ששחור יכל להיות הרבה יותר יפה. העלות 3000 ש"ח כולל הדלתות שמתפרקות לחצי לתצורת קיץ והדרישה שהברזנט ישאר מעל הראש גם כאשר השמשה מקופלת וכמובן לא ינזל בחורף מכיוון השמשה.
בסך הכל הוא עשה עבודה יפה מאד.

-->