PDA

צפייה בגרסה מלאה : דנה 44 על סמוראי, הגיוני?

bobsfog
19-09-07, 21:44
בעוד אנחנו יושבים בבית בארץ המגבלויות הבלתי אפשריות
בארה"ב ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות הם עושים אומנות:

http://www.projectsamurai.com/home.html

עכשיו לשאלות:
זה יכול איכשהו להיראות חוקי?
והאם יש משהו דומה מסתובב בארץ?
ואם בכלל מנוע מקורי של סמוראי יזיז מפלצת כזאת?

כי זה נראה לי אחד מהדברים היותר מעניינים שאפשר לעשות לזוק...

פשוט אומנות
יום אחד גם לי יהיה צעצוע כזה

נמרוד
19-09-07, 21:56
אם יחסי העברה נכונים מנוע של סמוראי בהחלט יזיז. בארץ - ופה בפורום - יש את הגרסא המוצלחת יותר - סרנים של טויוטה היילקס, עדיפים מרוב הבחינות על סרני דנה 44.

bobsfog
19-09-07, 22:01
למה הם עדיפים מכל בחינה?

נמרוד
19-09-07, 22:06
הם חזקים באותה מידה כמו דנה 44 - אותו קוטר ציריות ומספר שיניים, אבל הם בנויים עם דיפרנציאל שמתפרק כיחידה אחת - מה שמכונה third member - מה שהופך כל עבודה על הדיפרנציאל לנוחה בהרבה. הם באים עם יחסי העברה 4.56 מעולים (מהיילקס עד 97). בסרני דנה 44 שאתה יכול להשיג בארץ יחסי ההעברה הרבה יותר ארוכים ככה שתצטרך להשקיע עוד כסף ביחסי העברה. וגם יש להם נעילה נשלטת מקורית של טויוטה, לוקרים טובים של אייסין ועוד. אה, והם גם נראים בדיוק כמו סרן של סמוראי רק יותר גדול - מה שאולי יכול להקל על השאלה התיאורטית של "מראה חוקי".

bobsfog
19-09-07, 22:12
תודה נמרוד

ערב טוב לכולם
אני הולך לשבת עם רותם ולהרהר על שאלות מהותיות כגון איזה יחס העברה לקנות.
אבל זה ליום אחר

אווווו ארה"ב

סוזי המשתוללת
19-09-07, 23:22
4.56 ייתן לך לעלות ל31-32 מבלי לגעת בכלום מבחינת הכח של הרכב ואפילו תשפר טיפה את יחס הזחילה
4.56:3.73=1.22
צמיג סמוראי מקורי =27" כפול 1.22 = 32.94 שזה כמעט 33
אם תשים 31 תרויח גם כח וגם צמיגים עם כל המשתמע מכך

איש
20-09-07, 00:50
http://www.projectsamurai.com/home.html
מעניין מה הזוויות גישה ונטישה של זה
בכל אופן זה באמת שיפור מעניין בסמוראי :twisted:

danip
20-09-07, 08:53
שים לב

ככלל אצבע: מי שמרכיב דנה 44 על סמוראי שם מעבר לים, עובר גם ל spoa. לא יודע למה בדיוק ובטח יש כאן טובים וחכמים ממני שיכולים להסביר גם למה. אני חושב שזה מפני שסרן של סמוראי יכול להחזיק צמיג 32 וגם 33 (לפי דיווחים מעבר לים). והביצה של הדנה 44 גדולה יותר מה שאומר למעשה שפגעת במרווח גחון. ואם כבר עוברים ל spoa אז עדיף טיוטה (מגיע מקורי מהמפעל עם spoa) בלי צורך בעוד עבודה, וגם עם יחסי העברה עדיפים כמו שכבר כתבו.

ושים לב לרוחב המטורף שמתקבל אחרי החלפה כזו, מאוד מאוד בולט.

בכול מקרה זה יהיה מעניין לראות את התוצאה אם תחליט ללכת על זה.

דני

-->