PDA

צפייה בגרסה מלאה : טראנו בעיות גמגום

eyalye
21-09-07, 17:33
שלום.ברשותי טראנו 96 דיזל לאחרונה החלו לי בעיות גמגום קשות בכל תחומי הסל"ד ואף עד כדי כיבויו תוך כדי נסיעה.ניתן להוסיף שכל זה קורה אחרי כמה דקות מהתחלת הנסיעה,החלפתי פילטר סולר ואוויר היום אך ללא הואיל.אשמח לחוות דעת.תודה אייל

tooshey
21-09-07, 18:20
שלום לך וחג כפרות שמח.
במשאבות הזרקה מסויימות יש מסנן רשת מיקרונית בכניסת הדלק למשאבה.
לכלוך בפילטר זה יכול לגרום לתופעות שציינת.

בברכה,טושי

itay-rover
21-09-07, 22:15
הסיבה העיקרית לבעיה המתוארת היא כי אתה סוחב שמנמנים לעין עקב,בסמוך לזמן סגירת השמורה!

וברצינות,
מחזק את דברי טושי,כמו כן ניתקלנו בבעיה דומה בפאסאט לפני כמה חודשים.דווקא הפתרון קשור למקום עבודתך החדש...מערכת המצןף ואספקת הדלק במיכל הייתה מלאה בטינופת.
בקיצור,תבדוק את כל מערכת אספקת הדלק אצלך בטראנו.

איתי

eyalye
21-09-07, 22:46
תודה טושי ואיתי .יטופל ובשאיפה יפתר.
צום קל בעיקר לך-איתי.
אייל

רכס חיים
22-09-07, 07:29
לעניות דעתי אתם צריכים לקחת בחשבון שמאוד יתכן שחיישן כמות האוויר הנימצא על הפילטר שבק חיים. זה לא סיפור זול ובחברה לוקחים על חיישן של 100 שקל - 3000 ש''ח.עשה נסיון קטן - קח חיישן כזה מרכב אחר - ענין של שתי דקות פירוק והרכב אותו במקום החיישן שלך. לפי התוצאות של ניהול המנוע תוכל לדעת אם זו התקלה. בהצלחה.

eyalye
22-09-07, 12:39
תודה רבה חיים אני אנסה זאת
אייל

itay-rover
22-09-07, 12:41
חיים,
אני לא בקי עד כדי כך בדגמי הניסן טראנו,אבל להערכתי מדובר על דיזל"טיפש" בקרת העומס של משאבת ההזרקה מבוססת על ווסת מהירות צנטריפוגלי.החיבור בין דוושת המצערת למשאבת ההזרקה הינו ישיר וללא מחשב בדרך....

איתי.

eyalye
22-09-07, 18:21
אני מתכוון לבדוק את מערכת הספקת הדלק.למישהו יש מושג האם ואיפה ממוקמת במשאבות ההזרקה מסנן רשת מיקרונית בכניסת הדלק למשאבה-כמו שנמסר ע"י חברנו בתגובה הראשונה ? תודה אייל

eyalye
27-09-07, 12:13
חג שמח באופן מפתיע הבעיה הסתדרה ,ללא הסבר ספציפי .יתכן שעם כל "המשחקים " שלי עם צינורות מערכת ההזרקה וניקוזם השתחרר גוש הלכלוך שגרם לסתימה.
תודה רבה לכל העוזרים והיעוצים שקיבלתי.
אייל

-->