PDA

צפייה בגרסה מלאה : רעידות סבמוראי ברביעי וחמישי

Itai55
02-10-07, 15:18
שלום לכולם!
אחרי חודשים של הזנחה של הגמד בעקבות עומס בעבודה יש זמן להתחיל לטפל.
הצרה הראשונה שאני ניגש אליה היא רעידות ברביעי וחמישי מהדרייבשאפט הקטן(בין הטרנספר לגיר)
בנסיעה זה מורגש בכל האוטו.שמתי טרנספר בניוטרל והכנסתי רביעי-חמישי הכל זז ממש בדיקת חופשים הראתה שהצלבים נראים בסדר לדעתי והחופש הוא כאילו מאיפה שהדרייבשאפט נכנס לגיר.
צירפתי תמונה (בלי הערות עוקצניות על חלודה או כל דבר אחר!גם זה יטופל!) איפה שהחץ יש מין דיספנסר כזה שאני לא יודע מה הוא עושה:oops: אבל הוא נורא משוחרר וזה זז וגם כאילו מאיפה שהדרייבשאפט נעלם בגיר-משם הוא זז.
האם זה קשור לדספנסר הזה או שזה איזה משהו במיסב בגיר?או משהו אחר?סליחה על הבורות...
תודה מראש
איתי

WildLove
02-10-07, 16:25
אהלן איש,
ה"דיספנסר הזה" הוא בעצם מגן אבק שמונע מאבק ושאר לכלוכים להכנס לגיר ולחיבור של הדרישאפט הקטן עם הגיר.. גם אצלי היה חופש, פתרתי אותו על ידי פיק קטן של ריתוך, זה אומנם הוריד קצת את הרעש של הסיבובים כשהטרנספר בניוטרל אבל רחוק מלפתור אותו..אולי ים אחד נבין ממה הרעש הזה נגרם :)
אתה מוזמן להסתכל על השרשור שפתחתי פה לא מזמן בקשר למגן אבק:
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=22356

Itai55
02-10-07, 18:43
עצור עבודה!
החופש שאני חשבתי שהוא קטן שהיה לי בצלב התברר לי (בעזרת אחי הגדול) כחופש הרסני-הלך צלב.
מחר בבוקר נחליף ונקווה שנפרד מהרעידות.
זה יופי.
לגבי הפחית אחי הגדול שהוא מאד חכם אמר לי גם שזה מגן אבק ומחר הוא ירותך ובתקווה שיעלם רעש אחד וישארו רק עוד 30....
בכל אופן תודה ואם החלפת הצלב לא תעזור אני יבקש המשך עזרה.
תודה אלעד!

Itai55
11-10-07, 09:45
הצלב הוחלף ונגמרו הרעידות....
תודה על העזרה!

-->