PDA

צפייה בגרסה מלאה : שבירת צלבים מתמשכת דרייבשאפט אחורי סמו'

Itai55
11-10-07, 09:55
שלום וברכה!
לדרייבשאפט האחורי שלי יש היסטוריה מתמשכת של שבירת צלבים.
לפני כשנה התפרק לי צלב(עפה כוסית) החלפתי אותו בצלב 50 שקל שהתפרק גם הוא תוך כחודשיים.
ראיתי שהיוק טיפה פתוח והחלפתי דרייבשאפט במשופץ כולל צלבים של קויו.
שוב אחרי כחודשיים ראיתי חופש גדול והלכתי לבעל המקצוע שהחליף לי אותו.
הוא ראה את החופש החליף לי שוב בקויו ואמר לי שהגשר של הטרנפר שלי קצת עקום בגלל מכה וזה ימשיך לעשות לי צרות בצלבים,אלא אם כן אני ילך לפחח שיישר לי את הגשר.
מאז עברה כחצי שנה בלי צרות(גם לא נסעתי יותר מדי...) אתמול בנסיעת שטח קלה נשבר ממש נשבר הצלב(מצורפות תמונות).

האם יכול להיות שהצלב נשבר בגלל בעיה ספציפית בצלב הזה או בדרייבשאפט וכל זה רק צירוף מקרים או שבאמת גשר עקום יכול לבאלגן לי את הצלבים וזאת הסיבה?

תודה מראש איתי.

נמרוד
11-10-07, 10:05
גם צלבים לא איכותיים מחזיקים מעמד יותר מחודשיים או חצי שנה. לא, אין כאן צירוף מקרים, שלושה צלבים גמורים תוך שנה - ואתה אומר שאתה אפילו לא נוסע הרבה - חביבי, יש לך בעייה ברכב.

מה הבעייה? אין לי מושג. אולי באמת יש בעייה עם גשר הגיר? יכול להיות שהדרישפט נוגע בו, משתפשף, אולי רק מדי פעם? זה בהחלט יכול להיות קשור.

Itai55
11-10-07, 12:29
מה הבעייה? אין לי מושג. אולי באמת יש בעייה עם גשר הגיר? יכול להיות שהדרישפט נוגע בו, משתפשף, אולי רק מדי פעם? זה בהחלט יכול להיות קשור.

תודה נמרוד..
הבעיה שנוצרה היא שהדרייבשאפט כאילו בשיפוע מדי .הגשר נדפק כלפי מעלה ובגלל זה נוצרה זוית גדוולה יותר.זה נשמע כמו משהו שיכול לגרום לשבירת צלבים?
למישהו יש מושג אולי מה הולך עם הגשר הזה?למישהו אולי הייתה בעיה דומה?מישהו ראה,שמע, משהו?

נמרוד
11-10-07, 12:44
כן, אם הטרנספר כולו עלה למעלה והזוית של הדרישפט גדולה מדי, זה בהחלט יכול להסביר את הבלאי המואץ.

אבי 1
11-10-07, 13:03
בדריישאפט צריך לשים יוק מול יוק.כך שתתאפשר פתיחה וסגירה של שיני הדריישאפט בזמן שינוי גובה המרכב מהרצפה.אולי זה לא כך אצלך וזה יוצר את הבעיה.דרך אגב האוטו שלך רועד בזמן נסיעה?במהירות גבוהה?בכל מקרה אתה יכול להתקשר אליי ואני מקווה שאוכל לעזורלך{אני מכונאי}0542247010אבי

-->