PDA

צפייה בגרסה מלאה : התרשמות מטיול עם נעילה..

3Beni aroh
16-10-07, 14:40
אתמול הסמוראי שלי קיבל נעילה אחורה..
כשהגעתי לבית הייתי כבר עייף והיה מאוחר אז לא נכנסתי לשטח..
היום ברגע שפתחתי את העיניים הענתי אותו.. הערתי את בן דוד שלי ונסענו לשטח..
נסעתי לבד.. אני יודע שזה טעות אבל לא ממש היה לי סבלנות.. ואת השטח הזה אני מכיר טוב מאוד.. אז לקחתי סיכון ונסעתי לשם..
טוב.. הגענו.. יש שם 2 עליות.. עם הצלבות.. שנשארו כחשבון פתוח.. במשך השנה שעברה..
התחלתי עם הקשה יותר.. ההתחלה שלה הייתה ממש קלה עם הנעילה.. אבל בסוף.. היום שם בורות.. שלא ממש ראיתי אף פעם.. אבל גם אותם עאברתי.. קצת יותר מאמץ.. אבל עבר..
עברתי לעליה הפחות קשה.. שגם אותה לא הצלחתי אף פעם לעלות ונתקעתי בהצלבות והרמתי גלגלים ושאר השטויות.. נסענו.. ועברנו אותה כאילו נסענו על כביש ישר..
אחרי זה ניסינו עוד כמה עליות.. וניסינו גם לעצור ולהמשיך.. הקוביה הקטנה לא עוצרת..

מה שכן בדיונה התגובות שלו פחות טובות מלפני.. אני לא יודע אם יש קשר.. אבל בכול זאת צמיגים 100 אחוז שטח לא נועדו לדיונה..
בקיצור היה כיף..

חוץ מהכאב ראש שהנעילה הזאת עושה בכביש.. אבל נתרגל

יוש
16-10-07, 21:55
סחתיקה.

קיבלתי את הנעילה מאמריקה לפני כמה ימים והיא תותקן בקרוב.
על אף השוני ברכבים, אשמח בכל זאת לשמוע התרשמויות מהשינוי בניהוג בכביש דווקא.
:confused:

GodsFather
16-10-07, 22:43
רעש בכביש ? בהתקנה של מורי ?

איזו נעילה הרכבת ? 1510 או 1530 ?

הבעיה בדיונות עם צמיגי שטח מלא היא החפירה , תוריד יותר אויר מהרגיל ותראה שזה ישתפר פלאים.

itay
16-10-07, 23:53
היי,

כבעל רכב נעול מאחור, ואני בטוח שעוד כמה כאלו יסכימו איתי, אני מציע לך ללמוד להסתדר עם הנעילה כמה שיותר מהר - לפני הגשם הרציני הראשון. השילוב של נעילה, צמיג שטח מלא ונהג ללא ניסיון יכול להיות לא נעים(בלשון המעטה) ביום גשום.

בהצלחה, תהנה וסע בזהירות,
איתי.

GodsFather
17-10-07, 00:22
מצטרף להמלצה - סיבוב בכביש רטוב זה לא מה שהיה פעם , גם אם לא מתפרעים ולוקחים אותו ברגוע.

אבל כשמבינים מי נגד מי - צלחת עם הרכב הופכת להרבה יותר כיפית :mrgreen:

קח את עצמך למגרש גדול וריק ותתחיל לתרגל פניות , משחקי קלאצ' ופרסות - שם הנעילה נותנת את הסימנים הכי מובהקים.

ori r
17-10-07, 00:41
בני אני שמח לשמוע שאתה מרוצה מהנעילה, לפחות בשטח, זאת ה-1530, נכון?
גם אני אתמול בדרך חזרה ממורי עברתי בבור ליד תל ברוך לסגור חשבון עם כמה עליות שבעבר נראו בלתי עבירות.

במשפט אחד: המקומות היחידים שהסמוראי עצר היו אלה שהחלטתי שאני פשוט פוחד לסיים את היום כשהרכב יושב על הגלגל הרזרבי - פשוט לא עצר!

אני נוסע עם לוקרייט 1510 שמורי התקין ולפעמים אני צריך תזכורת שהיא בכלל שם

בני תהנה מהנעילה,

סעו בבטחה,
אורי

3Beni aroh
17-10-07, 00:51
הנעילה ששמתי היא 1530
רעש בכביש.. כן.. והרבה..

העניין עם הגשם לא ממש מטריד אותי כי האמת שהסמוראי לא נוסע הרבה בכביש..
אם יוצא לי לעלות על הכביש זה בנסיעה לשטח.. או פה באיזור
רוב היום כול מה שאני צריך נמצא במרחק שאני יכול להרשות לעצמי ללכת ברגל..
אחת הסיבות העיקריות לשים נעילה דווקא עכשיו תישמע לא הגיונית.. אבל זה הצבא..
אני מתגייס בעוד שלוש שבועות.. (קצת פחות) והשיקול שלי זה שכשאני יגיע לבית (בתקווה שיצא לי להגיע הרבה) אז שבימים האלו אני יוכל לעשות טיולים מהנים שיספקו אותי עד לפעם הבאה שאני והקוביה הקטנה ניפגש שוב..
ו.. אם אפשר אל תתיחלו עכשיו עם "אתה לא תצליח להחזיק רכב בזמן הצבא"
הכול כבר מתוכנן ומאורגן..

GodsFather
17-10-07, 12:00
למה הרכבת 1530 ?

ומה הכוונה רעש בכביש ? האם אתה נזרק מידי פעם בנסיעה ישרה ?

בומים חזקים ?

3Beni aroh
18-10-07, 04:02
נזרק בכביש.. בנסיעה ישרה.. לא.. נסיעה ישרה אני שוכח שיש נעילה..
ברגע שאני נכנס לתוך העיר או בין אזורי מגורים ומתחיל לפרסס ולעשות פניות וחניות למיניהם.. היא עושה בומים חזקים..
האמת שהיום הרגשתי כבר שההרמוניה בחיי האהבה שלנו הולכת ומצילחה..
נסעתי לאשקלון וחזרה.. וחוץ מהקטע של כניסות ויציאות לחניות וכמה פניות קטנות.. הנעילה הייתה יחסית שקטה..

bioss
18-10-07, 08:51
נזרק בכביש.. בנסיעה ישרה.. לא.. נסיעה ישרה אני שוכח שיש נעילה..
ברגע שאני נכנס לתוך העיר או בין אזורי מגורים ומתחיל לפרסס ולעשות פניות וחניות למיניהם.. היא עושה בומים חזקים..
האמת שהיום הרגשתי כבר שההרמוניה בחיי האהבה שלנו הולכת ומצילחה..
נסעתי לאשקלון וחזרה.. וחוץ מהקטע של כניסות ויציאות לחניות וכמה פניות קטנות.. הנעילה הייתה יחסית שקטה..
אם אפשר לדעת כמה עלתה לך הנעילה וכמה ההרכבה ואיפה מומלץ להרכיב..
פעם ראיתי אפשר שהוא פה מה הבדל בין 1510 לבין 1530 מישהו מוכן לענות שוב? ;)

3Beni aroh
18-10-07, 12:26
קניתי את הנעילה ממורי והוא גם הרכיב לי אותה..

ori r
18-10-07, 22:58
1510 היא זו שמגיעה בלי הקפלרים - הדעות לגבי מה עדיף חלוקות
אני נוסע על 1510 שהותקנה אצל מורי, כמו שאמרתי בשרשורים קודמים: "אני לפעמים נוסע עם הראש מחוץ לחלון בפניות רק בשביל לבדוק שהיא אכן קיימת"

תקרא את הכתבה על הנעילות, זה ייתם לך עוד קצת פרטים אודות הנעיללות האוטומטיות ואופן פעולתן

GodsFather
20-10-07, 20:18
אין כבר דעות חלוקות , בתור אחד שהיו לו את שתיהן - 1530 היא פחות רחמנית, גם כשהותקנה כראוי.

למי שנוסע בעיר ומרבה בכך , 1530 לא תעשה לו טוב על הלב. גם המוכרים בארה"ב ממליצים על 1510 יותר מאשר על 1530

אבל , כפי שבני רושם , עם למידה נכונה , אפשר להפחית את הנזקים והרעשים.

1510 - כאילו לא נעשה שום שינוי בסרן....... עד שמגיעים למכשול ופשוט עוברים אותו. :twisted:

3Beni aroh
20-10-07, 20:53
האת היום היה לי משהו קצת מוזר..
נסעתי לאיזור צאלים..
בדרך נכנסנו לאיזה שטח טכני קטן.. היה שם עליה הרוב נלחמו וחלק בסוף לא הצילחו לעבור דרך ההצלבות ועברו מהצד..
אני באתי עם הנעילה בלי תנופה בכלל בכלל ממש מהמקום ואפילו התחלתי את העלייה בפניה.. בקושי לחצתי גז ועברתי את זה חלק..
אבל מה.. כשהגענו לקטעים של דיונה.. האוטו לא סחב לי.. אני עולה עולה מגיע לנקודה מסויימת והנעילה מתחילה לדפוק והאוטו בקושי זז.. ולא עליות קשות.. עליות שלפני שהנעילה הייתי עולה בלי להרגיש..
יש למישהו מושג מה הבעיה כאן?<
בעניין הכביש כבר התרגלתי לרעש והאמת שאני מצליח כמעט למנוע אותו.. חוץ מהתחלות נסיעה

חגי
20-10-07, 21:40
הנעילה לא מאפשרת לכוח לברוח (דרך הגלגל המצליב) ולכן המנוע שלך לא מעלה טורים.

כשתתקין נעילה קדמית ,יש סיכוי שהוא בכלל יחחנק וידומם.

3Beni aroh
20-10-07, 21:53
הנעילה לא מאפשרת לכוח לברוח (דרך הגלגל המצליב) ולכן המנוע שלך לא מעלה טורים.

כשתתקין נעילה קדמית ,יש סיכוי שהוא בכלל יחחנק וידומם.

אני חושב שהוא יסתדר גם בלי נעילה קדמית..
לפחות עד שיהיה כסף גם ליחסי העברה

yoav
20-10-07, 23:48
אח הנעילה...

אנחנו ירדנו מרכב עם נעילה (הסמוראי שהיה) לרכב בלי (ברוך הבא ג'מני) ואכן געגועים.
האמת שהוא לא איכזב בינתים (וגם לא אתגרנו אותו) אבל הבטחון שהנעילה הקנתה לנו עם הסמוראי שנעבור כל מסלול סביר בלי בעיות מיוחדות ובלי שפ"צים מוזרים בעת עליות מדורדרות, וחוסר הביטחון כעת כשאין נעילה- בהחלט גורמים לנו לחשוב שהדבר הראשון שיבוא לרכב עם תום האחריות זו נעילה.
אבל...
מישהו כבר מנוסה בהתקנת נעילות לג'מני..?
איך זה משפיע על הרכב בעיר? בסמוראי , לדוגמא, היה די סיוט בעיר עם הנעילה...
האם הגיר האוטומטי מקל את הנהיגה עם נעילה או מקשה (אין כבר קלאץ' לריכוך הדפיקות...)?
או בקצור- צריך לפתוח שרוש על זה מתישהו.

בכל מקרה
תהנה מהנעילה, ובלי שטויות.

3Beni aroh
20-10-07, 23:58
אח הנעילה...

אנחנו ירדנו מרכב עם נעילה (הסמוראי שהיה) לרכב בלי (ברוך הבא ג'מני) ואכן געגועים.
האמת שהוא לא איכזב בינתים (וגם לא אתגרנו אותו) אבל הבטחון שהנעילה הקנתה לנו עם הסמוראי שנעבור כל מסלול סביר בלי בעיות מיוחדות ובלי שפ"צים מוזרים בעת עליות מדורדרות, וחוסר הביטחון כעת כשאין נעילה- בהחלט גורמים לנו לחשוב שהדבר הראשון שיבוא לרכב עם תום האחריות זו נעילה.
אבל...
מישהו כבר מנוסה בהתקנת נעילות לג'מני..?
איך זה משפיע על הרכב בעיר? בסמוראי , לדוגמא, היה די סיוט בעיר עם הנעילה...
האם הגיר האוטומטי מקל את הנהיגה עם נעילה או מקשה (אין כבר קלאץ' לריכוך הדפיקות...)?
או בקצור- צריך לפתוח שרוש על זה מתישהו.

בכל מקרה
תהנה מהנעילה, ובלי שטויות.

עכשיו העלת לי כמה שאלות שרצות לי בראש בזמן הנסיעה..

מה באמת עושים ברכב אוטומאט..?

GodsFather
21-10-07, 02:18
באוטומט החיים הרבה יותר קלים. אין רעשים , אין דפיקות - הגיר "מחזיק" את הדיפרנציאל במקום הנכון כל הזמן ולכן אין בריחת כוח ושאר דברים שמדליקים את הנעילה. אפילו לא את ה1530.

אם אני לא טועה , בג'ימני זה רק 1530 , אבל אם יש אוטומט - לא תרגישו אותה בשיט. זאת שמעתי ממספר לא מבוטל של אנשים שנוסעים ביום יום עם נעילות אוטומטיות בג'ימני וויטרה אוטומטיים.

יואב, את מורי אתה מכיר , אתה עדיין צריך שאמליץ עליו לגבי ההתקנה ?

לגבי אובדן הכוח - זו הבעיה של הסמוראי , אין לו מומנט בלירה והנעילה עוזרת לו להדגיש את זה. לא נורא, תלמד להגיע לעליות הללו עם קצת יותר מהירות, הכל עניין של למידה.

דרך אגב, עכשיו כשאני חושב על זה - לג'ימני אוטומט יש מוניטין לא חיובי בעניין הגיר, התחממויות וכד', היעדר מומנט עלול אף להחמיר את הבעיה... שיקול נוסף בדרך לנעילה...

מורי
21-10-07, 08:19
בוקר טוב.

א.לוקרייט 1530 אכן ידועה ברעשים ובדפיקות מוגברים. עדיף תמיד-1510

ב.האחיזה שהנעילה מספקת אכן יכולה להביא למצב שבו למנוע קשה יותר לפתח מומנט.

ג.יואב-לג'ימני ניתן ומומלץ להתקין את ה-1510 . (אם תרצה אקשר אותך לאנשים שכבר מותקנת אצלם כזו),וכן...החיים עם גיר אוטומטי קלים יותר גם בנושא הנעילה.

יונתןמצפה
21-10-07, 10:23
או קיי. קראתי והפנמתי את השרשור וגם את הקישורים.
אם כך, איך אני יכול לזהות איזו נעילה יש לי ברכב בלי לפתוח את העסק. יחד עם הרכב (שהיה כבר נעול), הביא לי המוכר הקודם גם את מה שיצא מהדיפ' כשהותקנה הנעילה. יש שם שני גג"שים קטנים. האם זה אומר שיש לי את ה- 1530 ומה שיצא משם הם הקפלרים המקוריים שהוחלפו באלו שהגיעו עם הנעילה?
הנעילה יחסית שקטה מלבד ה"בומים" האימתניים שיש לי מדי פעם. התקתוקים נשמעים חלק ולעיתים בקושי נשמעים.
הנעילה היא של לוקרייט.
יונתן

מורי
21-10-07, 10:57
יש שם שני גג"שים קטנים. האם זה אומר שיש לי את ה- 1530 ומה שיצא משם הם הקפלרים המקוריים שהוחלפו באלו שהגיעו עם הנעילה?

יונתן

בלי שום קשר לסוג הנעילה,צריכים להיות לך מינימום 4 ג"גשים קטנים (סטליטים).
במידה והנעילה היא עם קפלרים (1530) צריכים להיות גם 2 הסייד גירס המקוריים (גדולים יותר).

סוזי המשתוללת
21-10-07, 11:49
האת היום היה לי משהו קצת מוזר..
נסעתי לאיזור צאלים..
בדרך נכנסנו לאיזה שטח טכני קטן.. היה שם עליה הרוב נלחמו וחלק בסוף לא הצילחו לעבור דרך ההצלבות ועברו מהצד..
אני באתי עם הנעילה בלי תנופה בכלל בכלל ממש מהמקום ואפילו התחלתי את העלייה בפניה.. בקושי לחצתי גז ועברתי את זה חלק..
אבל מה.. כשהגענו לקטעים של דיונה.. האוטו לא סחב לי.. אני עולה עולה מגיע לנקודה מסויימת והנעילה מתחילה לדפוק והאוטו בקושי זז.. ולא עליות קשות.. עליות שלפני שהנעילה הייתי עולה בלי להרגיש..
יש למישהו מושג מה הבעיה כאן?<
בעניין הכביש כבר התרגלתי לרעש והאמת שאני מצליח כמעט למנוע אותו.. חוץ מהתחלות נסיעה

הנעילה לא אמורה לדפוק בשטח בטח לא תוך כדי עבודה קשה
אם היא דופקת זה אומר שהיא לא ננעלת באופן מלא
אם תעמוד מחוץ לרכב כשמישהו אחר נוהג בזמן מאמץ אתה תראה שאחד הגלגלים לא מונע באופן רציף וזו תקלה
הנעילה הזו אמורה להשתחרר רק כאשר אין עומס (ז"א כאשר מרפים מהגז)ובסיבוב
בכל מצב אחר היא נעולה כברירת מחדל
אם הנעילה הנ"ל נרכשה כיד שנייה אז יכול להיות שהקפיצי מירכוז חלשים
יכול להיות גם שיש בעייה בקייס
צריך לגשת למי שמבין (למשל מורי / דוד )ולתת להם לבדוק את הכיוון של הנעילה שהמרווח בכל צד שווה - הכיוון מתבצע על ידי הוספת דיסקיות מרווח

3Beni aroh
21-10-07, 12:14
הנעילה לא אמורה לדפוק בשטח בטח לא תוך כדי עבודה קשה
אם היא דופקת זה אומר שהיא לא ננעלת באופן מלא
אם תעמוד מחוץ לרכב כשמישהו אחר נוהג בזמן מאמץ אתה תראה שאחד הגלגלים לא מונע באופן רציף וזו תקלה
הנעילה הזו אמורה להשתחרר רק כאשר אין עומס (ז"א כאשר מרפים מהגז)ובסיבוב
בכל מצב אחר היא נעולה כברירת מחדל
אם הנעילה הנ"ל נרכשה כיד שנייה אז יכול להיות שהקפיצי מירכוז חלשים
יכול להיות גם שיש בעייה בקייס
צריך לגשת למי שמבין (למשל מורי / דוד )ולתת להם לבדוק את הכיוון של הנעילה שהמרווח בכל צד שווה - הכיוון מתבצע על ידי הוספת דיסקיות מרווח

זה באמת מה שקורה.. גם כשאני בתוך הרכב ואני מסתכל אחורה לכיוון הגלגל שבצד שלי אני רואה כאילו הוא קופץ כזה.. יש לו "טיקים"

3Beni aroh
24-10-07, 12:21
מתברר שהנעילה לא תקינה..
מחפש נעילה חדשה 1510 (חדשה בלבד)

GodsFather
24-10-07, 13:18
למה אתה חוסך במילים ? פרט נמק והסבר

3Beni aroh
24-10-07, 13:31
למה אתה חוסך במילים ? פרט נמק והסבר

לפרט ולהסביר מה?
הנעילה מרעישה יותר מידי.. כמו שרשמתי לפני. היא גם לא מגיבה בדיונה וכנראה משתחררת או משהו..

GodsFather
24-10-07, 13:40
זה לא מחייב שהיא לא תקינה , אולי זו רק ההתקנה ?

אולי רק חופשים לסידור?

3Beni aroh
24-10-07, 17:01
הנעילה משומשת היא לא חדשה..
היא הותקנה ע"י מישהו מקצועי.. אתה יודע מי
והוא גם זה שקבע סופית שהיא לא תקינה..
אני לא חושב שכדאי לשבור את הראש לפרק ולהרכיב שוב..
האמת שגם ככה ירד לי לגמרי מהנעילה הזאת ספציפית 1530 אחרי ששמעתי רק תגובות טובות על ה1510
אני מעדיף לחכות קצת.. להשקיע עוד קצת.. ולנסוע עם משהו איכותי וטוב..

יוש
27-10-07, 09:40
מתעלק על השרשור הנוכחי.

ביום ה' הקרוב, בלי עין הרע, יותקן 1510 בג'ימני (04 אוטומטי).
היו לא מעט התלבטויות האם לבצע את השינוי, אך הרצון בעיקר להרגיש בטוח בשטח (לאו דווקא מתוך רצון לכבוש מעלות אתגריים) הכריעו את הכף. הג'ימני הראה יכולות ניוד מרשימות מאד גם בלי הנעילה, אך בהחלט במקומות מסוימים לא (ע"ע הצלבות).
נכון שלא תמיד מגיעים להצלבות דרמתיות נוסח משלט 21 בטיול ממוצע (my cup of tea), אבל היכולת לנוע בהשקט ובביטחה, גם ללא חלקי פרפורים עדיפה בעיני.
בקיצור, נתקין, נתרשם, נדווח.

3Beni aroh
28-10-07, 10:58
מתעלק על השרשור הנוכחי.

היו לא מעט התלבטויות האם לבצע את השינוי, אך הרצון בעיקר להרגיש בטוח בשטח (לאו דווקא מתוך רצון לכבוש מעלות אתגריים) הכריעו את הכף. הג'ימני הראה יכולות ניוד מרשימות מאד גם בלי הנעילה, אך בהחלט במקומות מסוימים לא (ע"ע הצלבות).
נכון שלא תמיד מגיעים להצלבות דרמתיות נוסח משלט 21 בטיול ממוצע (my cup of tea), אבל היכולת לנוע בהשקט ובביטחה, גם ללא חלקי פרפורים עדיפה בעיני.

עזוב אותך שטויות אחי.. לא כדאי לך..
בוא אני יקנה ממך את הנעילה חחח תרוויח קצת כסף..

adam12345
28-10-07, 14:26
בני, יש סיבה מיוחדת שאתה לא קונה את הנעילה בEBAY?
ראיתי שם שתיים (1510) והמחיר נראה נורמלי גם אחרי עצירה במכס.

yoav
28-10-07, 14:51
מתעלק על השרשור הנוכחי.

בעלי הג'מני מחכים לרשמים...
(רעש התקתותקים והדפיקות בתוך העיר של הסמוראי הנעול שהיה לנו לא מעודד אותנו להתקין נעילה בג'מני - אולי קצת רשמים אחרים (סיבוב?) יגרמו לנו לחשוב אחרת..)

3Beni aroh
28-10-07, 23:34
בני, יש סיבה מיוחדת שאתה לא קונה את הנעילה בEBAY?
ראיתי שם שתיים (1510) והמחיר נראה נורמלי גם אחרי עצירה במכס.

הסיבה לא מיוחדת.. די פשוטה האמת..
אני לא ממש מתעסק ומבין במחשבים והאנגלית שלי על הפנים..
אז לא ממש יוצא לי לשוטט שם..
אם תוכל לתת לי קישור לשם אני יעביר את זה לעיניים המתאימות שיזמינו לי..
תודה על העצה

adam12345
29-10-07, 21:29
הנה בני, יש פה שתיים:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Suzuki-Samurai-SJ413-Powertrax-Lock-Right-1510_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33731QQi hZ016QQitemZ260119780646QQrdZ1QQsspagena meZWD1V

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Lock-Right-Suzuki-Samurai-LR-1510_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ6763QQih Z007QQitemZ170115813254QQrdZ1QQsspagenam eZWD1V

GodsFather
29-10-07, 21:36
אבל זה יותר יקר מכל אתר רשמי ומוכר שיש כמו למשל RRO ודומיו...

מילא לחפש בEBAY , אבל לפחות לחפש נכון... :mrgreen:

adam12345
29-10-07, 21:57
מסכים ומקבל... אני לא מתיימר להכיר את האתרים האלה ובחיים לא קניתי דרכם. פשוט ראיתי מספר הודעות של בני שהוא מחפש את הנעילה הזאת וחשבתי שאולי כדי שהוא יחפש גם מעבר לים, באתר כזה או אחר (העיקר שיהיה אמין ובטוח)...

מה הכתובת של RRO? (חיפוש בגוגל הראה לי דברים לא רלונטים)

GodsFather
29-10-07, 22:01
http://www.rocky-road.com/

www.calmini.com

סוזי המשתוללת
29-10-07, 22:14
CENTRAL4WD.COM הכי זול בד"כ
לי עלתה 167 דולר הנעילה הראשונה :lol:

adam12345
29-10-07, 22:18
אם ככה אז בעצם השאלה היא מה מחיר המשלוח, כי בEBAY הנעילה זולה יותר ב7 דולר אבל מחיר משלוח יקר. (הכי טוב לשלוח בתוך ארה"ב ואז לארץ או לנצל חבר שחוזר מארה"ב)
(אני מתייחס לאתר www.calmini.com (http://www.calmini.com/))

GodsFather
29-10-07, 22:24
גם בRRO ,אותו פער מחיר - 187 דולר לפני משלוחה.

מה שמפתה בRRO הוא המיני-ספול - 124$ בלי תקתוקים ושגעונות...

adam12345
29-10-07, 22:31
ב central4wd לפני משלוח זה 206 דולר.
ב calmini לפני משלוח זה 199.95 דולר.

באיזה אתר הנעילה נמכרת ב187?

GodsFather
29-10-07, 22:36
גם בRRO ,אותו פער מחיר - 187 דולר לפני משלוחה.

מה שמפתה בRRO הוא המיני-ספול - 124$ בלי תקתוקים ושגעונות...

התשובה בגוף הטקסט וזו פעם אחרונה שאני עוזר לך.... :lol:

3Beni aroh
29-10-07, 22:55
תודה רבה לכולכם..
ממ.. מכול העניונית למינהם.. מה האתר שהכי משתלם להזמין ממנו לדעתכם?
אני האמת נכנסתי לא ממש מצאתי את עצמי בתוך כול האמריקה שהולך שם..
אבל ניתן לדוד שלי לטפל בזה..ושוב תודה רבה

adam12345
29-10-07, 22:55
:wink: טוב אז RRO זה ראשי תבות של Rocky Road outfitters
קליטה איטית... יש גם כאלה...

בקיצור אני מקווה שבני יצליח למצוא פה את המידע שהוא צריך או שהוא יחכה קצת וימצא כבר בארץ...
בהצלחה בני!

3Beni aroh
29-10-07, 23:11
:wink: טוב אז RRO זה ראשי תבות של Rocky Road outfitters
קליטה איטית... יש גם כאלה...

בקיצור אני מקווה שבני יצליח למצוא פה את המידע שהוא צריך או שהוא יחכה קצת וימצא כבר בארץ...
בהצלחה בני!

תודה..
אבל מה הכי משתלם.. עזרהה :shock:

GodsFather
29-10-07, 23:24
קח את הדוד שלך , שיעזור לך להזמין מROCKY ROAD את הנעילה של ה187 דולר (היא 1510) ושלח אותה לאן שצריך כדי שתגיע לישראל ותשתדל שלא תהיה במשלוח לארץ אלא על ידי חבר-שליח וככה תוכל לדלג על המכס כמו ילד "טוב".

ושלא יהיה בזה משום סימן או רמז שמא אני תומך בעבירות על החוק ואו מעודד באופן רשמי זה או אחר פעולות מסוג זה. :grin:

3Beni aroh
30-10-07, 11:34
קח את הדוד שלך , שיעזור לך להזמין מROCKY ROAD את הנעילה של ה187 דולר (היא 1510) ושלח אותה לאן שצריך כדי שתגיע לישראל ותשתדל שלא תהיה במשלוח לארץ אלא על ידי חבר-שליח וככה תוכל לדלג על המכס כמו ילד "טוב".

ושלא יהיה בזה משום סימן או רמז שמא אני תומך בעבירות על החוק ואו מעודד באופן רשמי זה או אחר פעולות מסוג זה. :grin:

כבר בעיה ועוד לא התחלתי..
אין לי אף אחד בחו"ל.. לכמה יכול להגיע העלות של המכ"ס (מחיר מקסימלי)

GodsFather
30-10-07, 15:19
עזוב אותך , אל תכנס לזה אפילו - לא כסף ולא ענייני חוק. מה גם שהמשלוח יכול לעלות די הרבה.

תמצא מישהו שטס , או מישהו שחזר והביא כזו. העיקר שתהיה חדשה.

3Beni aroh
30-10-07, 16:31
עזוב אותך , אל תכנס לזה אפילו - לא כסף ולא ענייני חוק. מה גם שהמשלוח יכול לעלות די הרבה.

תמצא מישהו שטס , או מישהו שחזר והביא כזו. העיקר שתהיה חדשה.

יש לי הרגשה שאני הולך להתגייס ולהשאיר את האוטו עומד בחנייה עם ה1530 המגעילה הזאת..
אני מתבאס לנסוע עם האוטו..
כבר שבועיים לא טיילתי כמו בנאדם
ועוד שבוע מהיום אני מתגייס.. מה יהיה אז עם כול הבאלגן הזה אני לא יודע..
סתם הכנסתי את עצמי לבאלגן..

adam12345
30-10-07, 20:34
בני, למה שלא תפרק את הנעילה ותמשיך לסוע בלי נעילה עד שתקנה את ה1510?

3Beni aroh
30-10-07, 22:21
בני, למה שלא תפרק את הנעילה ותמשיך לסוע בלי נעילה עד שתקנה את ה1510?

אני חושב שזה מה שאני יעשה אם אני לא יארגן נעילה בימים הקרובים

3Beni aroh
31-10-07, 12:35
יש נעילה..
בדרך לבית

GodsFather
31-10-07, 12:40
תעביר את ה1530 לקדימה ויהיה לך סמוראי נעול מלא.

danip
31-10-07, 13:34
אני לא בטוח שה 1530 מתאים קדימה לכול השנתונים

תבדוק

GodsFather
31-10-07, 13:58
שווה לשמור אותה עד שיפול לידיים קייס מתאים.

adam12345
31-10-07, 17:47
יש נעילה..
בדרך לבית

איפה קנית? מה הנזק לכיס?

3Beni aroh
31-10-07, 19:44
מי אמר שקניתי?
גנבתי..

חח סתם בצחוק
אצל ארז מטופגיר.. אחרונה :shock: נזק 1600 שקל..
בוא נראה מה הנזק הכספי אחרי ההתקנה חח

ולשים אותה מקדימה?
עד שאני מעיף את הצרה הצרורה הזאת מהדוגמן שלי.. אני ישים אותה מקדימה?
תודה אבל אני מוותר

3Beni aroh
05-11-07, 13:15
יש לי נעילה חדשה ותקינה..
ברוך ה'
ותודה למורי (ולאבא שלי חח)
יום לפני שאני מתגייס הותקנה לוקרייט 1510 חדשה על הסמוראי שלי..
סוף סוף שקט.. פדוט תענוג
פניות עם תקתוקים נעימים לאוזן.. פשוט תענוג
עלה לי בסביבות ה2500 שקל כול העניין אבל אין מה לעשות..
מה שמנסים להשיג בזול בסוף עולה ביוקר

-->