PDA

צפייה בגרסה מלאה : מי מכיר iron rock off road

sos4u
21-10-07, 23:17
מי מכיר את המוצרים ?
מישהו התנסה ?
הרבה יותר זולים מ RE ...
http://ironrockoffroad.com/

נמרוד
21-10-07, 23:47
יש ים של ייצרני הגבהות לג'יפים יוניבודי, גדולים וקטנים. אתה חייב להסתכל בדיוק מה כולל קיט ספציפי כדי להשוות מחירים. לאיזה רכב אתה מחפש קיט וכמה הגבהה?

grand
22-10-07, 07:15
IRON ROCK - אחלה חברה.
חבורה של ג'יפאים שהחלה כסדנת שיפורים והפכה כיום ליצרנית קיטים הנחשבים איכותיים ברמה לא פחותה מרוביקון אקספרס.
בפורומים בחו"ל תמצא עליהם רק חוות דעת חיוביות.

sos4u
22-10-07, 08:13
יש ים של ייצרני הגבהות לג'יפים יוניבודי, גדולים וקטנים. אתה חייב להסתכל בדיוק מה כולל קיט ספציפי כדי להשוות מחירים. לאיזה רכב אתה מחפש קיט וכמה הגבהה?

הרכב גרנד צ'רוקי 98 5200
הגבהה של 3.5-4.5 (עדיין מתלבט מה עדיף
הקיט נראה דומה מאד ל RE ובחצי מחיר
לכן אני מחפש מישהו שכבר התנסה .... לראות שזה לא חצי קיט ....

נמרוד
22-10-07, 08:23
על פי התמונות לא נראה שהקיט הנדון כולל זרועות - אז אל תשווה אותו לקיט 4.5 של רוביקון שכן כולל זרועות. תשווה ממש את רשימת הקנייה של שני קיטים, קפיצים זה קפיצים, בולמים זה עניין בחירה ומחיר, ההבדל האמיתי בין קיטים שונים הוא בזרועות -

א. משתמש בזרועות מקוריות
ב. משתמש בחל מהזרועות המקוריות וחלק חדשות
ג. זרועות חדשות באורך קבוע או מתכווננות
ד. זרועות עם גומיות או עם מיסבים כדוריים... ועוד
.
.
.
עוד חשוב לשים לב לפרטים הקטנים, אלו אולי לא משחקים הרבה במחיר אבל הם מה שהופך קיט "לאיכותי" - כזה שכולל הכל כולל הוראות ברורות והופך את ההתקנה ליעילה.

ניר ל
22-10-07, 13:00
תוסיף בתוספות ניתוקי מייצב קדמי + קיט זרועות ותגיע למחיר של קיט רוביקון, גם צינורות בלם ארוכים לא ראיתי בקיט הזה.

ד"א אני לא מבין איך הם מוכרים קיט 4.5" בסיסי, כאשר בפועל אי אפשר לבצע התאמות למיקום הגלגלים ולגיאומטריית גלי ההינע, והתוצאה תהיה עלובה ביותר.

גניסלב רונן
03-11-07, 17:11
אני בהמלצת גראנד בדקתי עבור wj שלי קיט של 4" ,
יש להם שם טוב של מקצועניים בכל הפורומים שבדקתי בהם .
גם ברמת השירות - עונים ומהר לכל שאלה {ושאלתי לא מעט...:?: },
מפגינים רצון טוב לבנות עבורך את הפתרון המתאים לצרכיך .

האם אתה מתכוון ליבא לבד ?
אם כן אשמח לאחד הזמנות צור קשר בהודעה פרטית .

אם מישהו מכיר משלח אמין וזול אשמח לקבל מס' טלפון .

רונן

שאולי
04-11-07, 21:50
רונן
אם שאלת הרבה שאלות וקיבלת הרבה תשובות למה לא תשתף אותנו , ? מה יש בקיט? מה עם זרועות ? ניתוק מהיר? צינורות בלם? וכו'

גניסלב רונן
05-11-07, 16:32
רונן
אם שאלת הרבה שאלות וקיבלת הרבה תשובות למה לא תשתף אותנו , ? מה יש בקיט? מה עם זרועות ? ניתוק מהיר? צינורות בלם? וכו'

יש 2 קיטים של 4" .
יש אפשרות להוסיף מנתקים מהירים ועוד המון אופציות לשדרוג ,כל אחד כראות עיניו ,בהתאם לצרכיו ורוחב כיסו.
להלן הקישור :http://www.ironrockoffroad.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=CTGY&Store_Code=IROR&Category_Code=PFW

רונן

-->