PDA

צפייה בגרסה מלאה : משאל - צבע לדיפנדר 110 מה העדפה שלכם ??

KOOKE
24-10-07, 18:01
אם אצליח לחסוך בתקציב המתוכנן ליישור ושיפצור הצעצוע החדש או להגיע להבנות עם מנהל הבנק ולמתוח עוד קצת את התקציב אז משתשע גם ברעיון של פחחות וצבע.

כרגע הוא בצבע לבן/ אופ וויט + ליכלוך. הצבע והבודי במצב סביר ++ . אין חלודות רקבונות חורים מיותרים ומכות רציניות בפח. יש פה ושם קמטים וכו'.

האופציה השפוייה, הפקרטית יותר ואולי גם הזולה יותר היא כמובן לצבוע שוב בלבן - האונם לבן זול יותר מצבע אחר ??
אבל לבן יותר מדיי סטנדרטי ו"משעמם"..

האופציה המועדפת עליי - צהוב חול/ חרדלי כזה - מה שמכונה צבע "כאמל טרופי".

אופציה נוספת שאני שוקל בחיוב - צהוב לימוני יותר או עז יותר אם כי אני חושש שזה צעקני מדי ל-110 סגור.

שחור או כחול כהה מאט + גג בלבן - חשבתי על זה ופסלתי, ממש לא פרקטי רואים מייד כל שריטה וליכלוך, צובר חום וכו'

ירוק לנדרובר קלאסי - לא אוהב.

כסף מטאלי - לא אוהב.

דעתכם ?? הצעות ??

פחחים מומלצים בעלות שפוייה ??

שלמה

דרור ברלי
24-10-07, 20:07
אם אצליח לחסוך בתקציב המתוכנן ליישור ושיפצור הצעצוע החדש או להגיע להבנות עם מנהל הבנק ולמתוח עוד קצת את התקציב אז משתשע גם ברעיון של פחחות וצבע.

כרגע הוא בצבע לבן/ אופ וויט + ליכלוך. הצבע והבודי במצב סביר ++ . אין חלודות רקבונות חורים מיותרים ומכות רציניות בפח. יש פה ושם קמטים וכו'.

אין סיבה שיהיו רקבונות - הטרקטור שלך עשוי כולו מאלומיניום... שכחת? אם אתה מתעקש למצוא רקבונות, תבדוק את קיר האש... אולי גם את השילדה - לגופים מוסדיים יש נטייה לחבר לשם כל מיני מדרגות וברזלים בצורה די ברברית.
האופציה השפוייה, הפקרטית יותר ואולי גם הזולה יותר היא כמובן לצבוע שוב בלבן - האונם לבן זול יותר מצבע אחר ??
אבל לבן יותר מדיי סטנדרטי ו"משעמם"..
האופצייה השפויה היא לסיים יישור קו כולל בלת"מים, (ותמיד יש בלת"מים) ואחר כך להתחיל בשטויות.

האופציה המועדפת עליי - צהוב חול/ חרדלי כזה - מה שמכונה צבע "כאמל טרופי".
אם כבר - אז גם אני חושב ככה. זה הצבע לדיפנדר. כולל הג'נטים.

אופציה נוספת שאני שוקל בחיוב - צהוב לימוני יותר או עז יותר אם כי אני חושש שזה צעקני מדי ל-110 סגור.
נכון. זה מתאים יותר ל-90.

שחור או כחול כהה מאט + גג בלבן - חשבתי על זה ופסלתי, ממש לא פרקטי רואים מייד כל שריטה וליכלוך, צובר חום וכו'
גג לבן צובר חום?...

ירוק לנדרובר קלאסי - לא אוהב.
חבל - זה יפה.עם גג לבן. באמת נראה קלאסי. תראה את הדיפנדר של אורן דוכן.

כסף מטאלי - לא אוהב.
אני מגדולי המתעבים של כסף מטאלי, לא בגלל שהוא לא יפה, אלא בגלל שחברות הליסינג דוחפות לנו את הצבע הזה בכוח. ממש בכפייה. ערימות על ערימות של מכוניות כסופות - ממש דוחה, תרבות העדר הזו.
דעתכם ?? הצעות ??

פחחים מומלצים בעלות שפוייה ??

שלמה

landrover
24-10-07, 20:10
ירוק הסוואה :-)

הצבע האהוב עלי ....

KOOKE
24-10-07, 22:11
דרור

כמו שאמרתי הצבע הוא האחרון בסדר העדיפויות.

אי אפשר לתקצב בלתמי"ם שכשמם כן הם. בלתמי"ם בדרך עושים יד אחת עם מרפי ומגיעים בשלבים מאוחרים יותר.

הצעות לפחחים ??

האומנם לבן זול יותר ??

שלמה

nirs
24-10-07, 22:13
אמנם ככה קיבלתי את הרכב אבל נראה טוב לאלה (אם תרצה תוכל להתרשם בשבת).

דרור ברלי
24-10-07, 23:57
דרור

כמו שאמרתי הצבע הוא האחרון בסדר העדיפויות.
בזמנו, עם הסופה האומללה שהיתה לך, זה לא היה ככה...

אי אפשר לתקצב בלתמי"ם שכשמם כן הם. בלתמי"ם בדרך עושים יד אחת עם מרפי ומגיעים בשלבים מאוחרים יותר.
תתפלא. אתה מפרק דבר אחד ועל הדרך נושרים לבד כמה דברים אחרים...למשפחת מרפי יש נציגות רדומה קטנה בכל רכב.

הצעות לפחחים ??
דבר עם ארז, הוא בטח מכיר ועובד מול פחחים טובים שיודעים להתעסק עם אלומיניום.

האומנם לבן זול יותר ??
לפחות ממה ששמעתי פעם מהפחח הדפוק שצבע את הג'יפ הראשון שלי (צהוב), אז כן.

שלמה

מאיר רוטברג
25-10-07, 09:04
אני חוזר בי

פעם כתבתי שאני יותר דפוק ממך ,זה כנראה הפוך

לעניין צבע,

לפני מספר ימים ראיתי אצל צבעי אופנועים צבע מדהים שקיבל מחו"ל זה עתה
גוון חום, משתנה עם זויות השמש לירוק עם ניצנוצים, משהוא מדהים

אפסססססס עולה לו 600 ש"ח לקילו,

קטן עליך זה במסגרת התקציב

sherifon
25-10-07, 11:53
הצבע המועדף עלי הוא מה שניקרא : "אפור עכבר ".
דיפנדר בצבע כזה יש למיטב זיכרוני לארז- "אוברלנד", אם הזכויות לא שמורות לו, אז אני חושב שזה הצבע האולטימטיבי.

תתחדש

נמרוד
25-10-07, 13:51
>>> מבזק חדשות: לארז מאוברלנד כבר אין דיפנדר, אלא דיסקברי TD5 - הוא מתבייש לספר על זה - ובצדק :twisted: :lol:

שריפון אתה מתכוון בטח לנבלה האפורה-עכבר של צחי:
http://www.jeepolog.com/UserFiles/Image/with_watermark/motor_sport_megido_challenge_2007/IMG_1270.jpg

שלמה אני מוכן להשתתף בסקר הזה רק בתנאי שאתה מתחייב לקבל את התוצאות שלו... ;)

asafk
25-10-07, 15:04
אם אתה מצליח למצוא צבעי שיעשה לך צהוב-מדברי-אנגלי אמיתי- זה הצבע.
http://www.speedace.info/automotive_directory/car_images/Land_Rover_1st_Armoured_Division.jpg

אסף.

sherifon
25-10-07, 15:49
אסף : הצבע הזה מזכיר לי מקרר ישן של "AMANA" - צהוב מזעזע.

נימרוד: פגעת בול !
כך צריך להראות 110 , מ-ד-ו-ג-ם !

barak4*4
26-10-07, 05:37
כתום, כתום , כתום.

למה?

תבדוק בחתימה של אביגדור אהרון.

-->