PDA

צפייה בגרסה מלאה : וו-גרירה קדמי.

רכס חיים
18-02-04, 18:38
יש לי וו-גרירה אחורי שמאוד נוח לחבר לו רצועה. היות ומקדימה יש כרגיל טבעת שקשה לרתום אליה משהו ללא שאקל, החלטתי להוסיף גם על הפגוש הקדמי וו-גרירה שניתן לפתיחה וסגירה.(לא כדורי). עלולה להיות בעיה בטסט שעוד לא עשיתי??. איך נראה הרעיון??

חנן א.
18-02-04, 18:52
כבר נכתב כאן בעבר ובכל זאת: אתה בשום פנים ואופן לא רוצה לחלץ ממרכז קורה רוחבית. לא מאחורה, מוו הגרירה, ולא מקדימה.
הקורות הרוחביות מתכופפות. אתה חייב למשוך מעיגונים שמחוברים לקורות האורך בלבד.

Bulldog
18-02-04, 19:03
מצטרף לחנן, כבר יצא לי לתקן פגושים של רכבים שנימשכו מהוו. טוב זה לא עשה להם, תמקם שני שאקלים מול הקורות, יותר טוב ופחות בולט לעין.

רכס חיים
19-02-04, 01:35
מסכים עם שניכם, אבל וו-הגרירה החדש ממוקם מול קורת האורך השמאלית ושאקל סגור מתקפל של ריאו ממוקם מול הקורה הימנית - זה מקדימה. מאחור וו-הגרירה מורכב אמנם באמצע, אבל מאחוריו ובצמוד הוספתי צינור שמחובר עד לקורת הרוחב הפנימית כך שנוצר מסבך קונסטרוקטיבי רציני.גם מאחור אני אוסיף שאקל סגור ומתקפל של ריאו מיד כשיהיה לי.

Bulldog
19-02-04, 21:12
אתה מומחה בלעשות דברים קלים, קשים.

רכס חיים
22-02-04, 15:40
יום לאחר התקנת וו- הגרירה הקדמי ,בנסיעה לאורך נחל דישון ,שלפתי רכבים תקועים ממרכז הנחל ,בכדי לפנות את הציר. ג'יפ רוסי במחיר 3000 שקל חילץ בשעתיים רכבים יפנים בכמליון שקל. כנראה שהוו- גרירה כיסה את עצמו, היות וההשקעה בהתקנתו עם 4 ברגים חדשים עלתה 6 שקלים ועשרים דקות עבודה כולל צבע. רציתי לקבל 2 שקלים לחילוץ בכדי לכסות את עלות הברגים,אבל לא היה לי עודף מ-5 ש'ח- אז ויתרתי.

Bulldog
22-02-04, 20:48
ומה היה ההבדל המשמעותי בחילוץ עם וו גרירה מקדימה במקום עם שאקל?
האוטו סחב יותר טוב, ההילוכים עברו חלק יותר?

רכס חיים
22-02-04, 21:24
חיבור רצועה לטבעת סגורה שונה לחלוטין מחיבורה לוו-גרירה, במיוחד תחת לחץ של תקיעה במים זורמים או בבוץ כשצריך להבריג את השאקל. כדאי לנסות בשטח מפעם לפעם.

Bulldog
22-02-04, 21:39
בוא נראה
וו גרירה, לצורך העניין וו משולב, אבל ההבדל בינו לבין אנקול בשימוש הזה הוא מינורי.

http://www.gatos.co.il/img_srv/suvp0qv1_s.jpg

שאקל

http://www.fax4x4.co.il/img_srv/46631f55_t.jpg

בראשון אתה צריך למצוא את הפין, להרים אותו, לפתוח את הוו, להחזיר את הפין (וזה במידה ואתה לא עובד עם פין האבטחה.
השני, בורג, שניהם יש את אותה צורה פיזית, הם לא מספקים שום דבר אחר פרט לחוליה קשיחה שנפתחת ונסגרת.
אז למה לעזאזל לשים וו גרירה בחזית האוטו? אתה מחפש צרות בכח עם המשטרה?
משעמם לך?
אני באמת לא מבין למה

רכס חיים
24-02-04, 18:33
תמונות בדרך וחוץ מזה וו גרירה יותר פשוט ומהיר משאקל שלפעמים גם לא נפתח. חוץ מזה על הפגוש אצלי מורכבים גם שאקל וגם וו - שיהיה, לפחות זה סקסי......

ארז
25-02-04, 00:47
אתה מגדיר מחדש את המושג-משתגע משעמום....

-->