PDA

צפייה בגרסה מלאה : >>> הודעה חשובה למורשי פרסום מסחרי <<<

נמרוד
03-11-07, 22:31
תחרות עסקית זה דבר מצויין ומבורך! אם תתפתח מלחמת מחירים על, סתם דוגמא, נעילות דיפרנציאל אוטומטיות... זה נהדר. ;-)

אבל צריך לדעת איך לנהל תחרות כזאת - ולפחות בפורום ג'יפולוג, תקפידו על התנהלות חיובית. וזה אומר קודם כל, שמומלץ, מאד מומלץ, שמפרסם מסחרי לא יגיב בכלל בשרשור של מתחרה, בוודאי לא שאלות מקניטות ומציקות.

יריב קלר ברוך
04-11-07, 09:52
הכול טוב ויפה אבל למה צונזר six 4 life ?

Jeepolog
04-11-07, 19:57
לבקשתו.

רכס חיים
05-11-07, 03:11
נמרוד, גישתך לנושא התחרותיות ההוגנת - מבורכת. ולדעתי רצוי שמתחרים יביעו בשרשור את דעתם החיובית מקצועית אם היא כזו באמת. זה רק מוסיף לכולם דעה מאוד חשובה.בנושא הערכות שליליות או מקניטות על-ידי מתחרים לדעת כולנו הינן אסורות ועל מנהל הפורום להוריד אותן לאלתר.אך יש סוג מסוים של בעיה שאשמח לשמוע את עמדתך - ואעשה זאת בדוגמה.מתחרה שלי מפרסם גגון שהוא באמת יפה וחדיש ומצביע על שלל תכונותיו החיוביות.ואני כאיש מקצוע רואה שחסר הנתון של משקל הגגון היות והוא ממש כבד לפי דעתי המקצועית.האם ביכולתי לבקש בנימוס את הנתון החסר?? זו דוגמה של פינה שנכנסתי אליה לפני מספר חודשים והתלבטתי באם לשאול זאת.(לאחר ששאלתי בנימוס - לא קיבלתי תשובה עד היום- ובצדק) האם השאלה הזו אינה מסירה מכשול מחברים שאינם מקצועיים?? ואני מדבר רק על דו-שיח עיניני ,מקצועי, מנומס וללא שמץ של רוח שלילית.האם אני כמתחרה ישיר למוצר מנוע מכניסה לשרשור? אין לי בעיה בכל תשובה שלך.

-->