PDA

צפייה בגרסה מלאה : מושבים אחוריים 110

zorobin
08-11-07, 13:40
שלום,

רכשתי לאחרונה 4 מושבים אורכיים אחוריים לדיפנדר 110
כשהורדתי את הספסלים "האורטופדים" שהיו לי מצאתי מוט אורכי עם שני חיזוקים במרכזו.
האם מישהו יכול להגיד לי האם המוט הזה אורגינלי והמושבים יכולים לשבת עליו ?
ומה לגבי שני החיזוקים במרכז ?
אפשר להוריד אותם ? את המוט אני ישאיר אבל החיבור של החיזוקים מפריע לתושבות של המושבים החדשים.
מובן ?
אני מקווה שכן.

תודה מראש

http://www.jeeptrip.com/images/emoticons/rolleyes.gif

shachar
08-11-07, 17:09
גם לי יש כזה אליו מחוברות חגורות הבטיחות.

לפי החיבור זה לא אורגינלי

KOOKE
08-11-07, 17:22
אצלי היו מאחור ארבעה מושבים נפרדים. לאחר הפירוק שלהם נשאר רק המוט האורכי הארוך ללא התומכים האלו.

לכן נראה לי שמדובר באיזו שהיא תוספת לא חיונית וניתן לפרק אותם.

שלמה

asafk
08-11-07, 18:22
המוט הוא חיזוק מבני, חובה כאשר מחוברים מושבים או ספסלים אורכיים, ואליו מתחברות החגורות.

אסף.

KOOKE
08-11-07, 18:42
אסף

אם אני מבין נכון החיזוק המבני הזה הוא חובה כאשר מדובר בספסל אורכי והוא אינו חובה כאשר מדובר בארבעה מושבים נפרדים ??

שלמה

asafk
08-11-07, 18:45
לא הבנת נכון. זוג ספסלים או רביעיית מושבים- חייבים את החיזוק. אין לאן לחבר את החגורות בלעדיו.

אסף.

KOOKE
08-11-07, 19:14
אסף

אצלי במושבים שפורקו (ארבעה) חגורות הבטיחות היו מחוברות לתחתית תושבות המושבים - הברגים שתפסו את המושבים לכנפיים תפסו גם את חיבורי חגורות הבטיחות.

פותח השירשור מסביר שהחיזוק המבני הזה מפריע לתושבות המושבים בתצורת ארבעה מושבים.

אתה בטוח במה אתה אומר ??

שלמה

asafk
08-11-07, 19:32
די בטוח. בדיפנדר שלי היו ארבעה מושבים. החיזוקים עדיין במחסן (ירדו עם המושבים). בקטלוג החלפים החיזוק מופיע גם עם ארבעה מושבים.
אתה חושב שהאלומיניום בעובי 0.8 מילימטר אליו מחובר המושב מסוגל לעמוד במשיכה בעומס של 3 טון (בזה חיבור החגורה אמור לעמוד) בלי להיתלש? ונגיד שכן- שום דבר לא מונע מהכנף כולה להתעקם.

אסף.

asafk
08-11-07, 19:36
אני רוצה להבהיר, המוט מקורי- וזה בטוח, וזה מה שהיה מותקן אצלי מאחורי הכיסאות (והוא החיזוק המבני של הכנף). לגבי החיזוק מהפרופיל המרובע- אני לא בטוח. מחר אני אעיף מבט במוטות שאצלי במחסן.

אסף.

zorobin
08-11-07, 20:04
ראשית תודה על התגובות המהירות
:smile:
המוט האורכי מחובר בקצהו הקידמי לארגז בחיבור אנכי,
ובקצה האחורי לפח 0.8 מ"מ בחיבור מאוזן, זאת אומרת לפח התחתון שמעל הגלגל
המוט עצמו לא מפריע למושבים, מפריעים החיזוקים שמרותכים אליו, הם יושבים בדיוק היכן שהתושבות של המושבים החדשים צריכות להיות

ממבט מכיוון הגלגל אני רואה לוחות פח 0.4 +- שמרותכים אליהם האומיים של החיזוקים.

האם לחיבור המושבים החדשים יש צורך בלוחות כאלה או שחיבור המושבים לפח 0.8 מ"מ עם בורג ואום פשוטים יספיק ? (המושבים האחוריים תפוסים באנשים בכל נסיעה)
(חגורות הבטיחות יתפסו למוט) ח

תודה

KOOKE
08-11-07, 21:45
הרכב אצלי רק כשבוע. אני לא נסעתי בו עם נוסעים מאחור. אני רק יכול לתאר מה היה אצלי ופורק.

היו אצלי מאחור ארבעה מושבים נפרדים כשהתושבות שלהם חוברו ישירות לפח של הכנף עם ברגים ואומים. אם כך זה במקור ? האם זה בטיחותי ? וכיוצ"ב איני יודע.

שלמה

asafk
08-11-07, 21:54
מחר נעלה צילום של מה שפורק מהדיפנדר שלי.

אסף.

nirs
10-11-07, 21:29
מחר נעלה צילום של מה שפורק מהדיפנדר שלי.

אסף.

אסף,
מה המסקנה?
בכל מקרה, היות ואצלי מותקנים 4 כיסאות ללא המוטות האורכים ואני עדין צריך לסדר את החגורות, אשמח אם אפשר, לרכוש אותם ממך.
תודה
ניר

zorobin
10-11-07, 23:00
ניר שלום,
האם את החגורות השגת בנפרד מהמושבים ?
ואם כן היכן ?
תודה
זוהר

nirs
12-11-07, 21:26
ניתן להשיג אצל אלי שחר או לחילופין בחברת המזרח.

-->