PDA

צפייה בגרסה מלאה : אם אילו נתונים אנינהולך לקנות מיסב לציריה

DooM3
08-11-07, 19:27
שלום לכולם

לפני יומים או שלושה היה לי רעש של שחיקה כאילו הברקס נתפס מכוון גלגל ימין אחורי ולאחר עצירה הרעש הפסיק
חשבתי שיש לכלוך בברקסים או שמשהוא שם נשבר אבל לא ראיתי כלום מה שכן מצאתי זה
שהציריה נכנסת מילימטר או שתים לכוון הביצה
לא יחסתי לזה חשיבות כולכך עד שחבר שלי אמר לי משהוא על מיסב ,וכשהבדקתי בכתבה "אך לבדוק סמוראי" רשום שם שתנועה כזאת אסור ומעידה על מיסב תקול

ועכשיו לבעיה
מחיפוש פה באתר אמרו שבשביל לפרק את המיסב בתנאי בית צריך לנסר אותה אבל שהגעתי למכשירי תנועה אמרו לי להביא את המידות של המיסב ואת של המחזיר שמן והוא כבר הרוס

איפה אני מוצא אותם איפה הם רשומות וגם אם אני רוצה ללכת לחנות של מיסבים מה אני אומר להם שם?
שאלה נוספת
רוב הקישורים פה הם על סמוראי ובצדק(יש יותר על הכביש) האם הפרויקטים המצולמים של סמוראי
מתאימים גם לויטרה (סרנים מנוע וכו')??
מצטער על החפירה אבל תודה מראש.

נמרוד
11-11-07, 23:23
מה שקשור לסרן אחורי מתאים.

אני לא מבין מה זאת אומרת במכשירי תנועה אמרו לך להביא דוגמא??? מכל המקומות בעולם, הם היחידים שלא צריכים דוגמא, יש להם תוכנת מחשב עם כל המק"טים של כל השנים, הם יודעים בדיוק איזה מיסב מקורי לתת לך כמו גם כל חלק אחר באוטו! בקיצור, נראה לי שלא הבנת בדיוק מה שרצו ממך.

DooM3
12-11-07, 19:51
תאמין לי נמרוד אתה גדול
אתה כמעט תמיד הראשון שעונה

גם אותי זה הפתיע שהמחסנאי ביקש מידות אבל זה מה שהוא אמר לי אני אביא מידות של המיסב
בקשר לבעיה עצמה לפי הנתונים זה באמת מצביע על מיסב גמור??
ואם אני רוצה ללכת לבית המיסב אילו נתונים אני צירך (עובי ,בוס מיסב וכו')

תודה מראש

חן צברי
12-11-07, 22:25
אני לא מבין מה זאת אומרת במכשירי תנועה אמרו לך להביא דוגמא??? מכל המקומות בעולם, הם יודעים בדיוק איזה מיסב מקורי לתת לך כמו גם כל חלק אחר באוטו!

בעולם נורמלי כן, אבל לא תמיד בבית מכשירי תנועה.

נסה לצלם מספר הרכב תמונה של פיצוץ עם החלק הרצוי, ולך עם זה למכשירי תנועה. מנסיון זה בד"כ עוזר.
שיטה נוספת, לך עם המק"טים של הסמוראי (מופיעים בשרשור מקט"ים בפורום סוזוקי, תגובה 38 ), ותבקש את אותם החלקים עבור ויטרה.
אם תצליח, נשמח אם תעדכן את שרשור המקט"ים.

חן

סוזי המשתוללת
14-11-07, 16:30
אני לא יודע באיזה סניף ניגשת אבל בחיפה יודעים בדיוק מה לתת לך
יותר מזה התותחים שם יודעים גם להגיד לך למשל שחלק מסויים שהוצא מהמלאי לגבי סמוראי למשל
קיים חלק דומה/ מתאים בג'ימני/ ויטרה וכו
כל מה שהיית צריך לעשות זה לבקש מהבחור שלא ייתעצל , יפתח את הספר לפי שנתון הרכב (הם עדיין לא עובדים עם pdf :twisted: )ולקנות
את המייסב אולי תימצא תחליפי - בספק גדול אבל את טבעת האבטחה אתה חייב לקנות אצלהם
בכל מיקרה לדעתי אתה בכלל לא בכיוון של פתירת הבעייה
אתה צריך לפרק את הציריה ולראות שפיזית המייסב בעל חופש מוגזם ושהוא גם מרעיש תוך כדי סיבוב ביד

DooM3
15-11-07, 14:29
תודה רבה סוזי

1. יכול להיות שהבעיה שלי היא בכלל לא המיסב??
2. האין להוציא את הציריה מהסרן עצמו היא קלה או שצריך מכות??
3. ראיתי שיש לי גרמושקה קרועה בגלגל ימין קדמי האם זה מסובך לפרק את הלוקר (אוטו') ומה
הבעיות שיכולות להיגרם עקב כך
4. האים במכשירי תנועה יש אינדקס חלקים עם סרטטוטים ומק"טים??

תודה מראש

-->