PDA

צפייה בגרסה מלאה : איפה זה מכשירי תנועה ואיפה קונים ברגי ריקון לגיר ותיבת העברה

ליאור ג
10-11-07, 19:35
שלום לכולם
קראתי רבות בפורום על מכשירי תנועה והבנתי שאת רוב החלקים המיוחדים לסוזוקי ניתן לרכוש רק שם
רציתי לשאול איפה זה מכשירי תנועה? (כתובת) האם יש להם טלפון? ובאיזה שעות הם פתוחים?
דרך אגב הסיבה שאני רוצה ללכת לשם זה בכדי לקנות ברגי מילוי וריקון חדשים לתיבת העברה, גיר ודיפרנציאלים - ולכן אנצל את הבמה לשאול עוד שתי שאלות
1) האם ישנם ברגים כנ"ל שהראש שלהם הוא של בוקסה והאם מוכרים אותם במכשירי תנועה? (כיום יש שם ברגים עם ראש ריבועי שקוע שנשחק)
2) האם יש חנויות אחרות שאפשר לקנות בהן ברגים שכאלו ואם כן אז איזה חנויות (אני מאיזור רחובות ונמצא גם בבאר שבע לעיתים קרובות)
תודה
ליאור

asafa
11-11-07, 01:15
"מכשירי תנועה" זה שמו של יבואן סוזוקי לישראל, יש לו מחסני חלפים במספר מקומות בארץ, אני מכיר את הכתובת בירושלים, לשאר הארץ אתה יכול לצלצל ל144 ולבקש את הטלפון של מחלקת שירות לקוחות של מכשירי תנועה, הם יוכלו להפנות אותך לסניף הקרוב אליך.

סוזי המשתוללת
11-11-07, 01:43
בורג בעל ראש בולט ולא שקוע זה רעיון טפשי ביותר
סתם מפגש קצת אלים עם סלע ופוצצת את ההאוזינג של מה שנפגע
העלות של הברגים הללו לא יקרה ואם משתמשים במפתח ייעודי או סתם ברצ'ט 3/8 ללא בוקסה (כן הראש המרובע מתאים בול)והכי חשוב מקפידים שלא לסגור בכח את הברגים אז הם יחיו לנצח

ליאור ג
11-11-07, 19:24
מקבל את ההתנגדות לברגים עם ראש בולט כברגי ריקון של הדיפרנציאל אבל למשל כבורג מילוי של הגיר זה נראה לי רעיון די טוב כי הגישה לשם לא נוחה ויהיה יותר קל לתפוס ראש של בוקסה מאשר חור מרובע ואם יהיה לבורג זה מפגש עם סלע זה אומר שהמצב גם ככה לא טוב.
אני פותח וסוגר את הברגים האלו עם ראש של ידית 3/8 (הידית שלי היא 1/2 וקניתי מתאם ל 3/8 ובו אני משתמש) אבל בכל זאת הברגים נשחקו
קראתי שישנו מפתח יעודי לחור המרובע הזה - האם מישהו מכיר מקום שמוכרים אותו? (אני מרחובות ונמצא בב"ש לעיתים קרובות)
תודה
ליאור

WildLove
11-11-07, 21:35
לדעתי אין מפתח יותר טוב לזה מאשר הרצ'אט של ה3\8
תתחיל בזה שתעבוד בנוחות, כמו בן אדם, עם בוקסות של 3\8 ולא עם מתאם... עבדתי עם מתאם מ1\2 במשך חודש וכבר רציתי לחתוך ורידים, אולי עם רצ'אט מקורי גם לך יהיה יותר קל ונוח לפתוח את הברגים האלו

יונתןמצפה
12-11-07, 01:17
יש מפתח ייעודי. זה נקרא מפתח קארטר, אם אני לא טועה 11 מ"מ. ניתן להשיג כמפתח או כראש לראצ'ט. המפתח גדול מדי ולא נוח לעבודה לכן צריך לקנות את הראש. אחרי שתקנו מפתח ייעודי, תחליפו ברגים ממכשירי תנועה ותגלו התאמה של 100%! לא עולה יותר מ- 40 ש"ח.

ליאור ג
12-11-07, 14:00
לא עולה יותר מ 40 ש"ח - איפה?

יונתןמצפה
12-11-07, 17:43
אני הזמנתי את שלי ב"ברגי הדרום" בב"ש. לדעתי כל חנות טכנית יכולה להזמין כזה מספק כלי העבודה שלה...

מוסי
12-11-07, 19:08
אם כבר בנושא הזה, אז איך ממלאים שמן בגיר/דיפרנציאל ?
אין לשם גישה עם מיכל או בקבוק.
צריך לאלתר איזה קונסטרוקציה עם צינורות או משהו כזה ?
וכמה למלא ? (אני מניח שעד שמתחיל להשפך החוצה ?)

יונתןמצפה
12-11-07, 19:19
עם משאבה ידנית קטנה (הפומפה, שמשתמשים בד"כ לדלק...)
ממלאים עד גובה פקק המילוי

-->