PDA

צפייה בגרסה מלאה : אפשרות הסבה צירוקי 4X2 ל-4X4

RONI
16-11-07, 09:00
אפשרי?
חוקי?
איזה סרן? התאמות.
טרספר אפשר לחבר לגיר הזה?
סדר גודל עלויות.
כדאיות.

shmil
16-11-07, 09:07
אפשרי? הכל אפשרי. ראה בפיראטים, ואפילו כאן.
חוקי? חד משמעי לא, אבל ממתי זה מפריע כאן למישהו?
איזה סרן? התאמות. הרבה מאד, לא נכנס לזה.
טרספר אפשר לחבר לגיר הזה? כנראה שלא בלי החלפת ציר היציאה.
סדר גודל עלויות. הרבה מאד, מאד, מאד. להערכתי כמה עשרות אלפים (בודדות, אבל עשרות).
כדאיות. לא כדאי, בשום אופן.

רוני, שוב אתה מתחיל להתבדר לכל הכיוונים?
לך תעשה קצת sex (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=24181), אולי תתחיל לחשוב בהגיון.

חגי
16-11-07, 09:35
היה דיון על כך אפילו כאן באתר.

בזמנו היה למכירה צ'ירוקי שחור 2X4 בהרצליה .

לאחר התיעצות עם מספר אנשים שמבינים (חלקם מהפורום המכובד הזה) החלטתי לא להכנס לזה.

אבל אם אתה חושב אחרת אל תשכח לצלם ולתעד את הפרוייקט ,בהצלחה.

חגי.

eliyoval
18-11-07, 19:27
למה להכניס ראש בריא למיטה חולה
מה דעתך לרכוש גראנד שירוקי 4X4 ולגמור ענין
ותחשוב על זה בבית :lol: :lol: :lol:

sherifon
24-09-09, 15:56
העיניין עולה מחדש .
אותה שאלה : לגבי הסבה של צירוקי 2X4 ל 4X4 .
מהתרשמות ראשונית בגדול, דרוש סרן קידמי ,טרנספר (האם של סופה יכול להתאים ),גלי הינע ,אוליי אפיילו גיר ...

האם יש תשובה קצת יותר מדוייקת על איזה סד"ג מחיר אנחנו מדברים ?

סדנה שיכולה לייעץ בפרטי אפילו ?

יש רכב (מודל מתחת ל99) על הכוונת וצריך לקבל החלטה .

shmil
24-09-09, 16:25
יש לי רק הצעה אחת בשבילך - תמשיך לא להוריד את הזבל.

אתה ממש לא מבין למה אתה נכנס.
לריתוכי שלדה, להתאמות מערכת היגוי, לחיתוכי בודי, אולי לשינויי גבהים בבודי, ועוד ועוד.

חפש פח אחר.

sherifon
24-09-09, 16:40
רגע ,לפני שאתה שולח אותי לחטט בזבל.
הסתכלתי מתחת לרכב ,ובתוכו , עושה רושם שהכל מוכן לטרנספר רק שלא הרכיבו ,כולל שטח מתבפלסטיקה היכן שאמורה להיות ידית העברה,כמובן יתכן שבגלל שאני לא מכיר את המבנה ( ואני באמת לא מכיר ) זה נראה לי כך.
אני יודע שברכבים שבהם יש כמה דרגות חופש בדגם,השילדה והמרכב ניראים זהים אך פשוט מכילים נקודות התחברות ריקות ...

שמיל, לפי מה שאתה כותב ,היית שם בעבר וזו המסקנה שאליה הגעת ? כי אם כן אז שכנעת,אם לא אז אוליי מישהוא עם מידע מדוייק יותר...

חגי
24-09-09, 17:05
בבקשה.
http://www.cherokeeforum.com/f2/2wd-4wd-conversion-15987/

tzagi
24-09-09, 17:25
עקרונית זה לא קשה או מסובך
אבל, כלכלי זה לא יהיה בארץ הקודש מסיבות ברורות:
אתה תצתרך סרן קידמי (ואולי אחורי, תלוי ביחסי העברה) גיר וטרנספר קומפלט וכמובן 2 גלי הנע

תברר קודם כמה כל זה עולה......וראה אם שוה לך.

נמרוד
24-09-09, 18:33
עקרונית זה לא קשה או מסובך
אבל, כלכלי זה לא יהיה בארץ הקודש מסיבות ברורות:
אתה תצתרך סרן קידמי (ואולי אחורי, תלוי ביחסי העברה) גיר וטרנספר קומפלט וכמובן 2 גלי הנע

בדיוק...

גם אם המחיר של ה2X4 מגוחך, המחיר שתצטרך לשלם על המכלולים הנ"ל, שמקורם ביבוא כי צ'רוקים לא נפוצים במגרשי גרוטאות בארץ, פלוס העבודה הנדרשת, יביאו אותך למחיר של 4X4 פחות או יותר.

צ'רוקי 2X4 כן אפשר להפוך לרכב מהיר ומהנה מאד בעלות זולה, אפשר להגביה אותו בדיוק כמו את ה4X4, לנעול סרן אחורי, הוא קל יותר... אפשר לטייל עם כזה רכב לפחות כמו עם כל ג'יפון ובשבילים מהירים להנות הרבה יותר מכל ג'יפון.

sherifon
24-09-09, 19:29
בדיוק...

גם אם המחיר של ה2X4 מגוחך, המחיר שתצטרך לשלם על המכלולים הנ"ל, שמקורם ביבוא כי צ'רוקים לא נפוצים במגרשי גרוטאות בארץ, פלוס העבודה הנדרשת, יביאו אותך למחיר של 4X4 פחות או יותר.

צ'רוקי 2X4 כן אפשר להפוך לרכב מהיר ומהנה מאד בעלות זולה, אפשר להגביה אותו בדיוק כמו את ה4X4, לנעול סרן אחורי, הוא קל יותר... אפשר לטייל עם כזה רכב לפחות כמו עם כל ג'יפון ובשבילים מהירים להנות הרבה יותר מכל ג'יפון.

חברה ,הכל טוב ויפה בינתיים לא חידשנו כלום .:(
ברור לנו מה צריך להחליף (בגדול)-אוקיי ,אם כך ,תנו מחירים (הערכה גסה כמובן ).
האם רכבת הנעה אוטומטית של סופה יכולה להתאים ,אם כן ,אז זרקו מחירים ..
ראיתי לא מזמן באתר רכבת הנעה -מנוע +גיר אוטומטי של סופה ,המחיר היה סביר ...:D

לגבי עבודה ,ניסיתי לתפוס בצהריים בעל סדנה שיכול לבצע פרויקט כזה ,אך טרם ענה לי.

לגבי מחיר הרכב ,זו נקודת האור ,ולכן יש מספיק "בשר" לפרוייקט ,בלי עלות הרכב, משהוא באיזור ה 30K כולל עבודה וחלקים ,אני תוהה אם זה מספיק ולכן שאלתי לגבי עלויות .
אני מאוד רציני בעיניין ,ולכן רוצה להגיע עד רמת המיספרים ,כדי להעריך כדאיות .

נימרוד ,גם אחרי עלות ההסבה אני לא מגיע לחצי ממה שבעלי הצירוקי המשומשים שבלוחות דורשים ,כמובן שהשנתונים לא מתאימים אבל יחי ההבדל.
עוד משהוא נימרוד , 2X4 פשוט לא טוב -זה לא הפורום הנכון:twisted:

שגיא אמר: "תברר קודם כמה כל זה עולה......וראה אם שוה לך. "- זה בידיוק מה שאני מנסה לעשות בעזרת החברים שכאן :rolleyes:

מהקישור שקיבלתי ,בקריאה מרופרפת אני מבין שזה דיי BOLT ON ,סרן דנה 30 מקדימה ורכבת הנעה חדשה ,יתכן ואפשר לשמר את הגיר ,אבל לא התעכבתי על כך , יחסי העברה בדיפ , זה משהוא שצריך לבדוק .

jeep.il
24-09-09, 20:44
האם אפשרי? בוודאי כל עוד יש מספיק מזומנים בכיס ובערך כבר נתנו לך תמחיר לכך אבל במחיר כזה אתה יכל למצוא גרנד צ"ירוקי במצב נהדר אמנם לא משופר אך אם המכלולים לשטח.אבל חוקית הרכב הזה לא יסע בישראל לכן עדיף שאם יש לך כבר צ"ירוקי 2x4 מכור אותו הוסף את מה שתכננתה לשינוי ויש לך אחלה רכב.

sherifon
24-09-09, 20:45
יש לי רק הצעה אחת בשבילך - תמשיך לא להוריד את הזבל.

אתה ממש לא מבין למה אתה נכנס.
לריתוכי שלדה, להתאמות מערכת היגוי, לחיתוכי בודי, אולי לשינויי גבהים בבודי, ועוד ועוד.

חפש פח אחר.

שמיל :
הנה מישהוא שעשה את זה, אומנם בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות אבל המשפט האחרון שלו מסכם את הסיפור -לדבריו זה די BOLT ON.
ללא ריתוכי שילדה וסיפורים ..

http://www.jeepforum.com/forum/f11/2wd-4wd-conversion-please-do-not-post-746330/

עכשיו רק מחירים...

tzagi
24-09-09, 21:14
לא הבנת, אתה חייב גיר (אוטומט)רק מXJ
זהOBDII
כל קומבינה אחרת תכניס אותך לגהנום אלקטרוני.
אלא אם כן מדובר בAX15...הרכב עצמו....

יריב קלר ברוך
24-09-09, 21:35
20 אלף ותתחדש הרכב 4*4 כולל הכול:idea:

sherifon
24-09-09, 22:13
בידיוק על זה אני מדבר .
סחטיין יריב ,איפה אתה נימצא והאם אתה גם מבצע את העבודה??

בתחילת החודש (החגים מעכבים את הסיפור) אני מקווה שהרכב ירכש ויעבור אליי ,יש בינתיים בעיה של בעלות שצריך לפתור (הרכב עומד כשנה ).

sherifon
24-09-09, 22:21
לא הבנת, אתה חייב גיר (אוטומט)רק מXJ
זהOBDII
כל קומבינה אחרת תכניס אותך לגהנום אלקטרוני.
אלא אם כן מדובר בAX15...הרכב עצמו....

שגיא:
הרכב מאמצע שנות ה90 ,אין הרבה אלקטרוניקה ,מונה ק"מ לא דיגיטאלי!
אני לא חושב שזה .OBDII

מזה דגם FT 28?

האם זה נפח מנוע 2.8?

נמרוד
24-09-09, 22:29
טרנספר 242J מביאים לארץ משומשים מארה"ב, נדמה לי ש2000-3000 ש"ח. נניח שגיר AW4 שזה מה שאתה צריך עולה משהו דומה. הגעת ל6000. סרן קדמי אתה צריך סרן של צ'רוקי (או גראנד ZJ או TJ - הם דומים עד זהים) עם כל תושבות המתלים - כדי למצוא אחד בארץ, צריך מזל. להביא מחו"ל בוודאי שאפשרי, אבל זה דבר גדול וכבד יחסית לכן צפה למחיר גבוה יותר - בוא נניח, אופטימית, 5000 ש"ח. לבנות תושבות מתלים מדויקות לסרן של סופה - אפשרי, נעשה בארץ, אבל יהיה יקר יותר. אתה יכול לבנות לארזנכפולגר להצעת מחיר, הוא ביצע עבודות כאלו בעבר. סרן אחורי - להתאים יחסי העברה, עוד 1500 שקל בערך לחלקים ועבודה מדויקת ובעייתית. או סרן אחורי. אפשרות טובה זה סרן דנה 44 מסופה עם יחס העברה מתאים לסרן הקדמי שתביא, אבל גם אלו לא נפוצים לצערנו ועולים בהתאם. המתלים האחוריים פשוטים, עלים, אפשר לרתך תושבות מתאימות לכל סרן. דרישפטים חדשים, בנויים לפי מפרט שלך - כ1200 שקלים לכל אחד, בארץ. חשבון זריז כ15000 שקלים במקרה הטוב עבור מכלולים. שיפוץ, עבודה - אתה מגיע ל20,000 שקלים במקרה הטוב, וזה המחיר שיריב נתן לך. הרכב לא יהיה באיכות כמו של רכב מקורי. אתה יכול להאמין שכן, אני אומר שלא, אין כאן אמת מוחלטת - אבל בוא נגיד שאני לא אקנה ממך את הרכב וגם לא אמליץ למי שישאל אותי. מכל הצרות דווקא עניין הרישוי הוא שהכי פחות מטריד אותי - בוא אני אגלה לך סוד קטן, הצ'רוקי שלי הוא 4X2 ברשיון...:) ואני מכיר מישהו שהיה לו דיסקברי 6X6. זה מעולם לא הפריע לאף אחד.

אם תוסיף את זה למחיר הקנייה, אתה מגיע ל50K, ואם נעזוב רגע את התחזית האופטימית ונלך על הריאלית, 55-60K. וזה מחיר אמיתי וראוי של צ'רוקי 4X4 מודל 99, מקורי ונקי. איך אני יודע? 54K זה מה ששילמתי על מודל 94 , נדיר בארץ ובמצב מצויין לפני ארבע שנים.

שורה תחתונה - למרות שהמספרים די מתאזנים לכאורה, הם רחוקים מלספר את כל הסיפור. אם אתה אוהב הרפתקאות חסרות טעם (כי בסוף אתה מקבל משהו סטנדרטי במקרה הטוב), לך על זה ותספר לנו איך היה. אני לא ממליץ.

נמרוד
24-09-09, 22:33
שגיא:
הרכב מאמצע שנות ה90 ,אין הרבה אלקטרוניקה ,מונה ק"מ לא דיגיטאלי!
אני לא חושב שזה .OBDII

מזה דגם FT 28?

האם זה נפח מנוע 2.8?

הרכב ממוחשב והאלקטרוניקה של המנוע (כמעט) זהה לסופה. אתה צריך גיר מתאים (AW4) כדי לא להסתבך אלקטרונית.

השתלה של גיר ידני + טרנספר סופה אפשרית - אבל זה כבר יותר מורכב בתא הנוסעים.

איזה שנה בדיוק הרכב? איזה מנוע יש לו? אם זה לא 4.0L אל תיגע.

sherifon
24-09-09, 22:45
טרנספר 242J מביאים לארץ משומשים מארה"ב, נדמה לי ש2000-3000 ש"ח. נניח שגיר AW4 שזה מה שאתה צריך עולה משהו דומה. הגעת ל6000. סרן קדמי אתה צריך סרן של צ'רוקי (או גראנד ZJ או TJ - הם דומים עד זהים) עם כל תושבות המתלים - כדי למצוא אחד בארץ, צריך מזל. להביא מחו"ל בוודאי שאפשרי, אבל זה דבר גדול וכבד יחסית לכן צפה למחיר גבוה יותר - בוא נניח, אופטימית, 5000 ש"ח. לבנות תושבות מתלים מדויקות לסרן של סופה - אפשרי, נעשה בארץ, אבל יהיה יקר יותר.-
אתה יכול לבנות לארזנכפולגר להצעת מחיר, הוא ביצע עבודות כאלו בעבר. סרן אחורי - להתאים יחסי העברה, עוד 1500 שקל בערך לחלקים ועבודה מדויקת ובעייתית. או סרן אחורי. אפשרות טובה זה סרן דנה 44 מסופה עם יחס העברה מתאים לסרן הקדמי שתביא, אבל גם אלו לא נפוצים לצערנו ועולים בהתאם. המתלים האחוריים פשוטים, עלים, אפשר לרתך תושבות מתאימות לכל סרן. דרישפטים חדשים, בנויים לפי מפרט שלך - כ1200 שקלים לכל אחד, בארץ. חשבון זריז כ15000 שקלים במקרה הטוב עבור מכלולים. שיפוץ, עבודה - אתה מגיע ל20,000 שקלים במקרה הטוב, וזה המחיר שיריב נתן לך. הרכב לא יהיה באיכות כמו של רכב מקורי. אתה יכול להאמין שכן, אני אומר שלא, אין כאן אמת מוחלטת - אבל בוא נגיד שאני לא אקנה ממך את הרכב וגם לא אמליץ למי שישאל אותי. מכל הצרות דווקא עניין הרישוי הוא שהכי פחות מטריד אותי - בוא אני אגלה לך סוד קטן, הצ'רוקי שלי הוא 4X2 ברשיון...:) ואני מכיר מישהו שהיה לו דיסקברי 6X6. זה מעולם לא הפריע לאף אחד.

אם תוסיף את זה למחיר הקנייה, אתה מגיע ל50K, ואם נעזוב רגע את התחזית האופטימית ונלך על הריאלית, 55-60K. וזה מחיר אמיתי וראוי של צ'רוקי 4X4 מודל 99, מקורי ונקי. איך אני יודע? 54K זה מה ששילמתי על מודל 94 , נדיר בארץ ובמצב מצויין לפני ארבע שנים.

שורה תחתונה - למרות שהמספרים די מתאזנים לכאורה, הם רחוקים מלספר את כל הסיפור. אם אתה אוהב הרפתקאות חסרות טעם (כי בסוף אתה מקבל משהו סטנדרטי במקרה הטוב), לך על זה ותספר לנו איך היה. אני לא ממליץ.

נמרוד אל תהיה פסימי :wink:
אם מעניין אותך ,מחר אספר אספר לך את הסיפור ,מדובר בתחזית שונה ממה שהצגת .
מדובר ב 96 דרך אגב, עם 80 אלף ק"מ על השעון (לא יודע עד כמה זה אמין חוץ מזה מה זה ביכלל משנה) .
הבעייה היא שאת שני ה- 99 שמצאתי ,מכרו לפני שמכרתי את שלי (בכמה ימים ) ,ודרך אגב ,באיזור המחירים שציינת ,כל השאר שבלוחות חיים על ענן .

עוד משהוא , בתכנון הסופי יש גם הגבהה ,אז רכב ישן ,הפעם זה הכיוון הנכון לטעמי בלי הרבה אלקטרוניקה ,ולא חבל על הצבע ...

הרכב אוטומטי ,לא מעוניין בגיר ידני ,הספיק לי ,אולי בעתיד ניפגש שוב .

אם מישהוא מכיר01 -99 4X4 במחיר סביר ,מוזמן להציל אותי מהפרוייקט :lol:

jeep.il
24-09-09, 22:59
עוד סיבה לבעית חוקיות המודל שרשמתה 96 משנה זו כל רכב ארבע גלגלי ויותר רשום לגביו במשרד התחבורה יעודו למשל רכב מסחרי האם יעודו הסעת נוסעים או הובלה מרכב פתוח סגור דיזל או בנזין וכדומה .וזה לאחר שבעל חברה להסעות קנה רכב ממגרש ליסינג פתח חלונות הוסיף כסאות ולאחר מספר שנים הרכב היה מעורב בתאונה אם הרוג (נהג האוטו לא היה אשם)התפנתה משטרת התנועה והגישה כתב אישום נגד בעל חברת ההסעות על שינוי יעוד הרכב .

יריב קלר ברוך
24-09-09, 23:45
אני בכפר הנגיד ומעוניין לרוץ עם הפרוייקט צור קשר 0508899577 בהצלחה יש על המדף הכול כולל סרן קידמי של ספירלות וטרנספר 242J וגיר AW4 ועוד:cool:

sherifon
25-09-09, 00:38
עוד סיבה לבעית חוקיות המודל שרשמתה 96 משנה זו כל רכב ארבע גלגלי ויותר רשום לגביו במשרד התחבורה יעודו למשל רכב מסחרי האם יעודו הסעת נוסעים או הובלה מרכב פתוח סגור דיזל או בנזין וכדומה .וזה לאחר שבעל חברה להסעות קנה רכב ממגרש ליסינג פתח חלונות הוסיף כסאות ולאחר מספר שנים הרכב היה מעורב בתאונה אם הרוג (נהג האוטו לא היה אשם)התפנתה משטרת התנועה והגישה כתב אישום נגד בעל חברת ההסעות על שינוי יעוד הרכב .

אותו דבר יכולים לעשות לך על שינוי מידת צמיגים ,ועל כך שאין לך מאפרה באוטו .
אגב ,יש לך ביטוח בבית נגד תאונות ?!
אתה יודע שאם פלוני יחפש את הכתובת שלך ויקבל רעיון ממש מפגר לראש כמו להיפצע אצלך בגינה ממהמטרה או מהכלב ,אתה יכול לשכח מהגיפ ומהבית ,אל תדאג ,לחשבון של העורך דין ....זה כבר יגיע בדואר.

אנחנו חיים במדינה מפגרת ,זה לא אומר שאנחנו מפגרים ...

תתחיל בלשלוח את הכלבים לרדוף אחרי הערבים שנוסעים בלי ביטוח חובה,עזוב אותנו שומרי החוק בשקט.

ידידי , אני מעריך את העצה שנתת ,ומבין את דבריך בצורה ברורה ואף מודה לך על הדאגה (ללא צניות).

עד כאן בעיניני חוקיות , כי הכל כשר ונעשה עלפי חוק !
אני שומר חוק ואני מניח שכך גם כל באי הפורום הזה!

תודה יריב , אני מניח שבתחילת חודש הבא (אחרי החג ) יוסדר עיניין הבעלות ,מקווה שזה באמת יצא לפועל .

shmil
25-09-09, 03:11
קראתי את שני הקישורים.
כנראה שטעיתי מכאנית, היה זכור לי משהו אחר ב2X4.

גם אם טעיתי מכאנית, מהותית אני עומד על דעתי, והיא די דומה לזו של נמרוד.

zik5
26-09-09, 15:16
למה לא לקנות גראנד מוכן בגרושים,יש המון הצאות למכירה ויותר חלקים בפירוקיות??

אברמלה
26-09-09, 16:06
נמרוד אל תהיה פסימי :wink:
אם מעניין אותך ,מחר אספר אספר לך את הסיפור ,מדובר בתחזית שונה ממה שהצגת .
מדובר ב 96 דרך אגב, עם 80 אלף ק"מ על השעון (לא יודע עד כמה זה אמין חוץ מזה מה זה ביכלל משנה) .
הבעייה היא שאת שני ה- 99 שמצאתי ,מכרו לפני שמכרתי את שלי (בכמה ימים ) ,ודרך אגב ,באיזור המחירים שציינת ,כל השאר שבלוחות חיים על ענן .

עוד משהוא , בתכנון הסופי יש גם הגבהה ,אז רכב ישן ,הפעם זה הכיוון הנכון לטעמי בלי הרבה אלקטרוניקה ,ולא חבל על הצבע ...

הרכב אוטומטי ,לא מעוניין בגיר ידני ,הספיק לי ,אולי בעתיד ניפגש שוב .

אם מישהוא מכיר01 -99 4X4 במחיר סביר ,מוזמן להציל אותי מהפרוייקט :lol:

תגיד.מדובר בצירוקי בצבע כסף.של נתן פליישר.?

sherifon
27-09-09, 00:07
תגיד.מדובר בצירוקי בצבע כסף.של נתן פליישר.?

אכן בצבע כסוף ,מי זה נתן פליישר <
דבר איתי בפרטי,יתכן ואכן שייך למר נתן פליישר (או כל אדם אחר ) ,כמו שציינתי קודם, יש כרגע סוגייה עם הבעלות שאמורה להיפתר באמצע החודש -אחרי החגים.

ולשאלה שמעל , העיניין הוא שצירוקי ,יותר קוסם לי ,גראנד לא מושך אותי כלל .
מה גם שהצירוקי המדובר מגיע במחיר שאין לו מתחרה.

six 4 life
27-09-09, 00:11
מאחר והאוטו הזה בגובה דשא
ולא לקחת בחשבון קיט הגבהה
הייתי מציע שתוסיף למשוואה שלך עוד 12,000 ש"ח בערך.

ציקס
27-09-09, 08:32
למה לא לקנות גראנד מוכן בגרושים,יש המון הצאות למכירה ויותר חלקים בפירוקיות??

איפה יש גראנד מוכן בגרושים?

sherifon
27-09-09, 14:22
איפה יש גראנד מוכן בגרושים?

מכיר יד 2 ?
ראיתי שם 3 גראנדים עם RE 3.5" ונעילות ,בשפה עדינה אפשר לומר שלמודעה שלהם יש זקן.

sherifon
27-09-09, 14:24
מאחר והאוטו הזה בגובה דשא
ולא לקחת בחשבון קיט הגבהה
הייתי מציע שתוסיף למשוואה שלך עוד 12,000 ש"ח בערך.

נילקח כמובן בחשבון ,ועדיין המחיר ללא תחרות :D
נראה אם נגיע לשלב הבעלות ,כרגע זה הקוץ.

kobiarava
27-09-09, 16:24
נילקח כמובן בחשבון ,ועדיין המחיר ללא תחרות :D
נראה אם נגיע לשלב הבעלות ,כרגע זה הקוץ.

לדעתי, ההגבהה לא סובלת דיחוי, כי שירוקי סטנדרטי פשוט נמוך מדי כדי לנסוע בשטח, בטח ובטח ה-2X4. תזמין קיט הגבהה מראש, כך שלא תצטרך להרכיב עכשיו זרועות, קפיצים, בולמים, פנהארד וכו' סטנדרטיים, ואז להחליף את הכל (זה כמעט לחזור על כל העבודה, שלא לדבר על עלויות מיותרות).

בהצלחה-קובי

tzah
02-10-09, 18:40
כזה רכב מסתובב ברעננה עם מספר זר
מה שיפה ברכב שיש לו 2 דלתות ולא 4 זה באמת יחודי
עצרתי אותו לפני 5 שנים כדי לברר אולי מוכר
30 שניות ליד הרכב והבנתי שהוא 2X4 - שיחררתי אותו מיידית
ומצאתי -99 4X4

אם זה הרכב בהחלט מציאה מעניינת
שיהיה בהצלחה

sherifon
02-10-09, 22:53
הרכב עליו אני מדבר 4 דלתות מודל 96 ,לא ראה כביש כבר הרבה זמן ולא הניעו אותו עוד יותר זמן ...

אברמלה
03-10-09, 05:40
הרכב מעוקל . איין מצב להעביר בעלות. הרכב של נתן פליישר. . תאמין לי אם היה ניתן להעביר בעלות הרבה נושים היו קופצים ושמים את היד על הרכב הזה.

-->