PDA

צפייה בגרסה מלאה : מצוף דלק-צינור אחד סגור

amosyani
18-11-07, 20:00
מהמצוף יוצאים שתי צינורות,צינור אחד מנותק [סגור] מישהו יודע מה המשמעות? ואיך מוציאים את המצוף לשם כיול.

elad4*4
18-11-07, 20:09
היציאה הסתומה היא חזרה של עודפים למיכל הדלק, כנראה שהפונקציה מבוטלת אצלך.

amosyani
18-11-07, 21:35
היציאה הסתומה היא חזרה של עודפים למיכל הדלק, כנראה שהפונקציה מבוטלת אצלך.
שווה להחזיר?
איך מוציאים את המצוף?

ערן המסוקס
19-11-07, 10:11
שווה להחזיר בודאי. אמור להיות לך פילטר דלק פח אשר מווסת את לחץ הדלק לקרבורטור. כרגע משאבת הדלק שלך עובדת בלחץ גבוה, נותנת יותר מידי לחץ לקרבורטור ודוחסת דלק כנגד שסתום סגור. בלאי למשאבה, עודף לחץ לקרבורטור, בנזין לא עושה סירקולציה ולכן מתחמם בצינור.

כדי להוציא מצוף, יש לך טבעת אבטחה שיש לדפוק עליה באלכסון, עם מברג על אחת השיניים שלה) כדי לסובב אותה על צירה כמה מעלות, ואז היא משתחררת. לפני זה נקה היטב את המקום ואפילו שאב עם שואב אבק את כל החול, אחרת הוא יפול לך לתוך המיכל.

amosyani
19-11-07, 12:10
ערן תודה על התשובה , אני צריך עוד קצת פרוט ברשותך ,,,איפה יושב פילטר דלק המתכתי,האם זהו הפילטר שנמצא על הדופן האחורי בגב של מנורת אור הברקס?
איך נקרא הפילטר ,לינוביץ יש כזה?
יכול להיות שריח שיש לי בעת עזיבת דוושת הגז נובעת מאותה סיבה?

ערן המסוקס
19-11-07, 13:51
מדובר על פילטר פח עם כניסה אחת ו2 יציאות. פילטר דלק שאפשר למצוא בכל חנות חלקים כמעט. הוא ממוקם ממש קרוב לקרבורטור עצמו, על הקו בין משאבת הדלק לכניסה לקרבורטור.

מומלץ להוסיף לפני המשאבה פילטר דלק פלסטי שקוף פשוט, לצורך הסינון. אז אפשר להשתמש בפילטר הפח הזה בתור ווסת לחץ בלבד, ואין צורך להחליף אותו בטיפולים.

בקשר לריח שאתה מריח בבלימת הרכב. זה קשור בכוון הקרבורטור ובעיקר בעובדה שאתה חייב לדאוג לכך שהחלון האחורי שלך יהיה סגור הרמטית. מערבולות אויר מכניסות לך את כל העשן של האגזוז לרכב.

six 4 life
19-11-07, 16:03
אל תחזיר את העודפים שלך כל כך מהר.

סביר להניח שביטלו אותו בגלל נזילה
מעבר לזה גם אם לא נזל, כרגע מלא בג'יפה ואבנים

2 אופציות-

1. אם אתה רוצה להשתמש בצינור המקורי ולבדוק אם יש בו דליפה או שסתם ניתקו אותו- הכנס סולר/בנזין לצינור ותן לחץ אויר בצינור, עד שתראה בצידו השני שהאויר יוצא בקלות ונקי. ככה כמה פעמים, לאחר מכן חבר ובדוק נזילות.

2. האופציה היותר פשוטה- תריץ צינור דלק גומי חדש, לצד המקורי לכל אורכו, וחבר לפילטר הדלק המדובר ולמצוף.

בהצלחה.

lizard
19-11-07, 16:16
אני לא הייתי (ובאמת לא עשיתי את זה) מריץ צינור גומי. מינימום צינור פלסטיק שמתאים להובלת דלק. צינור גומי מתבלה מהר ונסדק יופי. צינור ההחזרים זה לא משהו שחושבים עליו ובודקים אותו כל הזמן.
צינור פלדה לא עולה כל כך הרבה כסף, בטח כשלא צריך לעשות לו מחברים בקצוות, אבל באמת קודם תבדוק את הצינור הקיים. למעשה, אלא אם הסירו, צריכים להיות כמה צינורות שהולכים לאיזור האחורי של הרכב.
רק שתדע שהדלק שחוזר זו לא כמות זניחה כלל. למעשה, הדרך שנודע לי על נזילת הדלק במיכל שלי בזמן השיפוץ הייתה כשחברתי את העודפים למיכל אבל את ההזנה למיכל אחר. פתאום התחיל לטפטף לי הרבה דלק מהמיכל ולא הבנתי למה עד שקלטתי שזה בגלל ההחזרים.

six 4 life
19-11-07, 16:23
אני לא הייתי (ובאמת לא עשיתי את זה) מריץ צינור גומי.
מינימום צינור פלסטיק שמתאים להובלת דלק. צינור גומי מתבלה מהר ונסדק יופי. צינור ההחזרים זה לא משהו שחושבים עליו ובודקים אותו כל הזמן.

שאלונת.
איך צינור המתכת המקורי מתחבר אל הניפל של מצוף הדלק, ואל הניפל של פילטר הדלק הכפול?

lizard
19-11-07, 16:50
שאלונת משלי (יהודי תמיד עונה בשאלה לא?)
מה היחס בין האורך של החיבורים בין הצינור הקשיח למסנן ולמיכל הדלק ביחס לאורך הצינור הקשיח?
זאת התשובה שלך.

מה גם שהצינורות גומי בדר"כ לא נמצאים בחלק התחתון של הרכב ולא חשופים למכות, אבנים וכדומה. שלא לדבר על החום של האגזוז (למרות שאני בהחלט מסכים שגם בתא מנוע חם מאוד וגם שם הצינור החזרים באיזור האגזוז).
מה גם שצינור גומי עבה יותר משמעותית ולכן חשוף יותר לפגיעות.

אני בהחלט בעד קומבינות אבל יש כאלו שהן סתם מטופשות. ההבדל במחיר לדעתי הוא לא משמעותי.

six 4 life
19-11-07, 17:18
א-הא...

amosyani
19-11-07, 22:59
אל תחזיר את העודפים שלך כל כך מהר.

סביר להניח שביטלו אותו בגלל נזילה
מעבר לזה גם אם לא נזל, כרגע מלא בג'יפה ואבנים

2 אופציות-

1. אם אתה רוצה להשתמש בצינור המקורי ולבדוק אם יש בו דליפה או שסתם ניתקו אותו- הכנס סולר/בנזין לצינור ותן לחץ אויר בצינור, עד שתראה בצידו השני שהאויר יוצא בקלות ונקי. ככה כמה פעמים, לאחר מכן חבר ובדוק נזילות.

2. האופציה היותר פשוטה- תריץ צינור דלק גומי חדש, לצד המקורי לכל אורכו, וחבר לפילטר הדלק המדובר ולמצוף.

מבדיקה ראשונה מתברר שאכן קיימים שני פילטרים ליד הקרבורטור ,אחד עם שתי יציאות בצד אחד ,ויציאה בצד השני,,כמו כן פילטר מתכתי גדול יותר בהמשך,,מה שמעניין שכל היציאות מחוברות מלבד יציאת העודפים שסגורה עי צינור גומי סופי.בעיה אקותית אחרת בעיקבות הגשמים יש לי כניסת מים מכיוון קיר האש,המים חודרים דרך פתח האיורור ,,שאגב נוקה וניבדק,,, ועדיין יש נזילת מים שחודרים דרך הצינור חימום שמחובר לקיר האש,יחדת החימום פורקה ומה שנישאר זה רק הצינור שחור פחוס שדרכו אמור לצאת החימום וממנו יש נזילת מים ,,,איך ניכנסים המים ?????

בהצלחה.

amosyani
19-11-07, 23:00
מבדיקה ראשונה מתברר שאכן קיימים שני פילטרים ליד הקרבורטור ,אחד עם שתי יציאות בצד אחד ,ויציאה בצד השני,,כמו כן פילטר מתכתי גדול יותר בהמשך,,מה שמעניין שכל היציאות מחוברות מלבד יציאת העודפים שסגורה עי צינור גומי סופי.בעיה אקותית אחרת בעיקבות הגשמים יש לי כניסת מים מכיוון קיר האש,המים חודרים דרך פתח האיורור ,,שאגב נוקה וניבדק,,, ועדיין יש נזילת מים שחודרים דרך הצינור חימום שמחובר לקיר האש,יחדת החימום פורקה ומה שנישאר זה רק הצינור שחור פחוס שדרכו אמור לצאת החימום וממנו יש נזילת מים ,,,איך ניכנסים המים ?????

-->