PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש פתרון להקטנת צריכת דלק

nemo
20-11-07, 02:38
ראיתי באיזו כתבה שרטוט של הוספת נגד בטור לחיישן (החמצן אם אינני טועה)
אינני מוצא לא את הכתבה ולא מידע אחר
אודה למי שינחה אותי
אגב - האים כדאי לדעתכם להזמין צ'יפ מ e-bay ואם כן איזה ממומלץ
grand 95 עם מנוע 4200

אברמלה
20-11-07, 04:28
עם תימצא את הפיתרון אתה תהייה מיליונר :lol:

yoav21
20-11-07, 09:30
יש אפשרות אחת, והיא להחליף אוטו :wink:

elitkh
20-11-07, 14:02
אני בדרך כלל נגד פתרונות קסם לבייות מסוג זה אבל במקרה הזה לא הייתי שולל את זה על הסף-מחשב ניהול המנוע מכוייל ע"י הייצרן לעבוד בנקודת עבודה מסויימת -מבחינת הספקים,נצילות ועוד.
ייתכן וניתן לשנות את כיול המנוע לעבוד בנצילות גבוהה יותר כמו שניתן לכייל אותו לעבודה בהספקים גבוהים יותר.

eliyoval
20-11-07, 20:20
דיי לבכיינות גיפ=דלק והרבה
רוצה לחסוך סע באוטובוס,
כאשר נושאים עם גיפ חושבים על המרחבים הפתוחים
ועל הכיף שהגיפ מעניק ולא על הדלק........................

sos4u
20-11-07, 23:15
תתקין מערכת גז ... מוזיל ב 40% את העלות !!

Jeepolog
21-11-07, 06:30
*** חלאס, הבננו! אם למישהו יש עוד מחשבות תורמות, כמו אלי למשל, אז להמשיך. ואם לא - אז לא. - המערכת ****

נמרוד
21-11-07, 08:13
אני בדרך כלל נגד פתרונות קסם לבייות מסוג זה אבל במקרה הזה לא הייתי שולל את זה על הסף-מחשב ניהול המנוע מכוייל ע"י הייצרן לעבוד בנקודת עבודה מסויימת -מבחינת הספקים,נצילות ועוד.
ייתכן וניתן לשנות את כיול המנוע לעבוד בנצילות גבוהה יותר כמו שניתן לכייל אותו לעבודה בהספקים גבוהים יותר.

המחשבה נכונה, אבל בפועל כל המכוניות מגיעות מהייצרן מכויילות ליעילות מירבית, אפשר להוציע עוד ביצועים, אבל לשפר את צריכת הדלק על ידי תכנות שונה - אין מצב. אלא אם כן זה בשיטה הפשוטה של נסיעה בתערובת ענייה מדי כל הזמן בטמפרטורה גבוהה ממה שהמנוע תוכנן עבורה, מתכון בטוח ומוכח גם לחסכון בדלק וגם להרס המנוע.

אין קסמים. הרכב במצבו המקורי (לא מוגבה, צמיגים מקוריים, בלי גגון ותוספות חיצוניות שפוגעות באוירודינמיקה, מינימום משקל מיותר) ותקין מכאנית, הוא הכי חסכוני שהוא יכול להיות.

-->