PDA

צפייה בגרסה מלאה : כתבת פירוק סרן - הערות

סוזי המשתוללת
24-11-07, 20:54
קודם כל אחלא כתבה
מפורטת ובגדול מדוייקת
אבל:
קינגפינים אסור למרוח בסיליקון כי השכבה הזו יוצרת ספייסר שמשנה את הפרלואוד על המייסבים
בכלל בסרן של סמוראי אין שום מקום שהיצרן שם סיליקון
גם בלוקר יש אטם מקרטון
כדי לבצע החלפת מחזיר שמן פנימי אין צורך כלל ועיקר בפירוק המסיבי שביצעת
הדרך הקלה והקצרה היא :
פירוק מכסה הלוקר והוצאת טבעת האבטחה
פירוק הקליפר והחלק שמחזיק אותו ולאחר מכן אפשר להסיר את הדיסק של הברקס
אז מתגלים מאחורי הספינדל ארבעה ברגי 14 מ"מ שבעזרת מפתח סגור פותחים אותם ושולפים את כל ה"גשטל" החוצה כיחידה אחת
לאחר מכן משחררים קלות את הקינגפינים על מנת להוציא את הציריה (אין צורך להוציא אותם לגמרי רק להרים כ2 מ"מ )
שולפים את הציריה והמחזיר נגלה לעיניכם
כשמפתחים מיומנות זה לוקח כ15 דקות באיזי

Neilman
25-11-07, 13:25
שלום,

מכיוון שהפציינט בכתבה היה שלי, אני יכול להגיד לך שהכוונה הייתה לפרק ולהחליף מה שרק אפשר מבחינת מחז"שים אטמים ומיסבים, מתוך מחשבה של לעשות את זה פעם אחת כמו שצריך, כולל כל המיסבים וכו' ע"מ לקבל שקט לתקופה ארוכה...

בכל מקרה זה המקום להודות לאיתי וישי שעזרו רבות, ולאיתי על הכתבה היפה והמפורטת שאני בטוח שתשמח את כל בעלי הסמוראים למיניהם.

אמיתי

GodsFather
27-11-07, 22:03
לא ברור לי למה מפרקים את רפידות הבלם מהקליפר, איך הן קשורות לכל התהליך ? אי אפשר פשוט לפרק את הקליפר ולאבטח את מיקומו כמו שצוין ?

ומה קורה אם פירקתי את הקינגפינים וגיליתי שהם במצב תקין (איך בכלל יודעים שמצבם טוב?) האם אפשר להשיבם כלעומת שבאו או שזה כבר אבוד ?

כמובן שהכתבה מעולה וגורמת לי להיות הבא בתור שמממש אותה. רק שיעבור העשירי לחודש :mrgreen:

itay
27-11-07, 22:09
אמיר,

אתה לא חייב לפרק את הרפידות מהקליפר. אנחנו פירקנו אותן כי :
1. זה מאוד פשוט - שני קליפסים.
2. לא רצינו שגריז,שמן,מים וכו' יהיה בקרבתם.
כשפירקתי אצלי פשוט שמתי אותם בקופסה ולא נגעתי בהן עד להרכבה.
אי הפירוק שלהם לא חוסך לך כלום מבחינת זמן/נוחות/התעסקות וכו'

איתי

itay
27-11-07, 22:25
ראיתי שהוספת שאלה על הקינגפינים....

מוציאים אותם ורואים מה מצבם. אם הם בסדר (לפי הקריטריונים של הספר) אז אפשר להחזיר.

איתי

-->