PDA

צפייה בגרסה מלאה : חריקות ממיגוני צד

atrop
25-11-07, 17:06
כשרכשתי את הטרופר הנוכחי (99 ארוך בנזין) העמדתי אותו ע"י הקודם (94 ארוך בנזין) והעברתי דברים מאחד לשני.

אחד מאותם דברים הם הצינורת מיגון בצדדים במקור של גתוס (עם חבקים). הם התאימו קמעט, נעלצתי להזיז את היחידת וואקום, ולהתאים את החבקים (פה לחתוך שם לנגוס).
התחושה שקיבלתי היא שהצינורות מגבילים את הגמישות של הרכב/מרכב וגם רעשים, אז פרקתי לפפתי את החבקים בפנימית של אופניים והמצב רק החמיר (יש כל מיני קירקושים ושאר חיות מתוך הרכב בזמן תנועה/פיתול.

ש. האם כל זה יכול להיות או שאני מדמיין כי אני עומד לוותר עליהם אם זה ימשיך...

תודה.

tooshey
26-11-07, 00:12
אם יש מגע בין צינורות הצד למרכב,אתה למעשה עוקף את תושבות הגומי בין השלדה למרכב,וגורם להעברת וויברציות.
בד"כ ישמע כמו המהום או זמזום,אבל אם המגע רק רגעי או נקודתי,ישמע גם כחריקה או שפשוף.

לגבי הקשחת השלדה עד כדי פגיעה בגמישות,נראה לי שנסחפת...אלא אם המדרגות שלך מצינור סקדיואל "3 עם שמונה חיבורים בכל צד...

בברכה,טושי

סוזי המשתוללת
26-11-07, 00:34
תוודא שהצינורות (גם אלו שמקשרים לשלדה וגם אלו שאמורים לספק את ההגנה) אינם נוגעים בבודי ויותר מכך תוודא שהם רחוקים לפחות שני ס"מ
הצינורות האלה של גתוס שהיו מותקנים גם אצלי סיפקו הגנה רק למראית עיין ונחיתה לא אגרסיבית עליהם (כל אחד בתורו) גרמה להם להצמד לגוף הרכב ולהרמת הפלסטיקה שמתחת לדלתות
אל תיסמוך על זה יותר מדי

atrop
26-11-07, 10:17
תודה
על התשובות כבר אני מרגיש טוב יותר..

עמרי שדה
26-11-07, 15:17
תגביה את הרכב.

-->