PDA

צפייה בגרסה מלאה : התאמת טורבו,ממנוע מגנום למנוע בופאלו???

rikmik
26-11-07, 00:26
שלום חברים!!
שאלה אלייכם,יש לי בופאלו 97 ,,,מנוע מת ,כרגע באוורול,בבדיקה שלי :הלך(גם...) הטורבו ,חופש בציר,
וכולו שחור שמן...בקיצור מצאתי טורבו של מנוע מגנום 99 או 2000 ,יותר גדול קצת,(הצוור),
הכנפיים הפנימיים,,,וכן הלאה, החרט שלי יכול להתאים לי את התושבת,שהטורבו "ישב" פיקס במקומו.
השאלה האם אני לא משנה יחסי הדגש,יחסים כל שהם?? אני מאוד אשמח לכל תשובה מלומדת או ידענית,אבל באמת חשוב לי לדעת ,עד עכשיו קיבלתי ,שתי תשובות :אחת אומרת שזה לא משנה כלום למנוע....השנייה אומרת,שאני עלול "לפוצץ" מנוע בגלל יחסי הדגש(????...לא מבין...)חזקים מדי...
מישהו יכול לעזור לי????

תודה לכם מיקי

kd2
26-11-07, 12:37
בהתאם לגודל הטורבו עצמו וביחס בין הטורבינה למדחס ( צד אגזוז - צד גדישה בהתאמה ).
תקבל את הכוח בסל"ד שונה מהטורבו המקורי , אך אם המגדשים דומים ביכולתם באופן כללי זה לא אמור להשפיע יותר מידי.
אם ה"וויסט גייט" שלך היה משולב בטורבו אתה צריך אותו משולב גם בטורבו הזה - או להתקין אחד חיצוני.
וחוץ מהתאמה לסעפת הפליטה וסעפת היניקה ( גודל צינורות ומחברים ביניקה - לא סיפור) אתה צריך גם התאמה לקו השמן( לא תמיד , לא מכיר את הטורבואים ).

איציק - 4X6ZH
26-11-07, 13:03
תדאג לצד המכני שהכל יהיה מחובר כמו שצריך וזה יעבוד .
תבדוק לאחר התקנה מה לחץ הגידוש שאתה מקבל בעומס מלא .
תקפיד לא לעבור את הוראות היצרן לטורבו המקורי שהיה לך .
כללית רצוי להוריד את לחץ הגידוש או את נקודת הפריקה של שסתום ההגנה.
כך שהמערכת לא תעבוד בלחצים גבוהים .
איציק

ירון גל
11-12-07, 20:42
עקרונית המנוע זה ולכן אין בעיה להחליף בין הטורבו (המנוע במיצובושי בין השנים 94 ל99 זהה לחלוטין ולכן אין בעיה לשים מנוע של מגנום בבאפלו) אבל הטורבו במגנום מיועד לעבוד עם אינטרקולר דבר שמשפיע מאוד הלחצים ולכן הוא גם יותר גדול, וביעקבות זה הבלי במנוע שלך יהיה מוגבר
בהצלחה ירון

shimixx
12-12-07, 07:21
ואם כבר אז תושיב אינטרקולר על הדרך זה לא סיפור רציני יש מקום וזה יעשה לטורבו רק טוב
אני עשיתי את זה לפני כ 4 שנים
אם תרצה פרטים צור קשר

-->