PDA

צפייה בגרסה מלאה : סמוראי נעול+צמיגי שטח- בדיונה

3Beni aroh
01-12-07, 19:06
כמו שאתם יודעים שמתי לסמוראי שלי לא מזמן נעילה אחורית..
ולפני זה שמתי לו צמיגי הנקוק 215 שטח מלא...
לסמוראי יש גם טרנספר של סמוראי 1000
לפני הצמיגים והנעילה יצא לי לנסוע הרבה בדיונה כי היא קרובה אלי מאוד.. והאוטו היה עובר כול עליה כמו כלום..
היום החבר'ה שאני מטייל איתם החליטו לחזור קצת לדיונה ולעשות טיול בדיונה..
הסמוראי שלי הגיב ממש גרוע יחסית.. הוא איבד תאוצה בצורה משמעותית..
כשאני מתחיל נסיעה ולחוץ הרבה גז הוא מפרפר ורק אחרי זה מתחיל לנסוע..

השאלה שלי זה אם זה בגלל ששמתי נעילה וצמיגים כאלו? או שיש בעיה שצריך לתקן?
הלחץ בצמיגים היה 10, אולי טיפה פחות (9)

תודה לכולם, ושבוע טוב

shainok
01-12-07, 20:12
שבוע טוב ידיד!
מניסיוני אני יודע שלצמיגים יש יד בדבר!! צמיגי שטח חופרים בזמן שלצמיגי כביש קל יותר לשייט על
החול!! לגבי הנעילה: קטונתי מלענות לך נמתין לתגובת המומחים אם כי אייני סובר שהיא מזיקה!

3Beni aroh
01-12-07, 20:27
שבוע טוב ידיד!
מניסיוני אני יודע שלצמיגים יש יד בדבר!! צמיגי שטח חופרים בזמן שלצמיגי כביש קל יותר לשייט על
החול!! לגבי הנעילה: קטונתי מלענות לך נמתין לתגובת המומחים אם כי אייני סובר שהיא מזיקה!

תודה..

סמור
01-12-07, 20:57
תתחיל מהילוך שני

WildLove
01-12-07, 22:01
אתה ליצן...
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=23553
מכיר את הדיון?
שם שאלת את אותה השאלה, אז נכון שבסוף גילית שהנעילה שהתקנת הייתה דפוקה אבל בכל זאת קיבלת שם את אותה התשובה מכמה אנשים ובכל זאת אתה פותח עוד אשכול סתם... ושוב, אם אתה לא מצליח להבין מכל התגובות שם: הנעילה עוזרת לרכב לפתח אחיזה טובה יותר, ועקב זאת קשה לו לפתח מומנט בדיונות שזה בעצם הדבר שיותר חשוב בדיונות, אפשר לנסות להתגבר על זה אם תגש במהירויות גבוהות יותר
אלעד

3Beni aroh
02-12-07, 01:49
אתה ליצן...
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=23553
מכיר את הדיון?
שם שאלת את אותה השאלה, אז נכון שבסוף גילית שהנעילה שהתקנת הייתה דפוקה אבל בכל זאת קיבלת שם את אותה התשובה מכמה אנשים ובכל זאת אתה פותח עוד אשכול סתם... ושוב, אם אתה לא מצליח להבין מכל התגובות שם: הנעילה עוזרת לרכב לפתח אחיזה טובה יותר, ועקב זאת קשה לו לפתח מומנט בדיונות שזה בעצם הדבר שיותר חשוב בדיונות, אפשר לנסות להתגבר על זה אם תגש במהירויות גבוהות יותר
אלעד

החלטת לשגע אותי היום אה?

בכול מקרה.. לא שאלתי את זה סתם.. זה שונה ממה שהרגשתי עם הנעילה הקודמת..
ודווקא חבר שקרא כאן והיה לו משהו להגיד (מכיר את האוטו לצורך העניין) בא ועזר לי להבין מה גורם לבעיה (חופש רציני בדרישאפט הקדמי)

-->