PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בפירוק מנגנון חלון

Itai55
04-12-07, 10:12
שלום חברים.
הפין שעליו יושבת הידית של החלון נשחק מה שגרם לידית להסתובב על "פארש".
פירקתי קצת וגיליתי שהפין מחובר לכל מיני גלגלי שיניים ומנגנוני הרמה של החלון.
האם אפשר לפרק אותו ולהחליף או שצריך להחליף את כל המנגנון?
מצורפת תמונה.
תודה
איתי

Viper
04-12-07, 10:27
לא יודע אם ניתן לפרק את החלק הזה. בד"כ הכולירות סוגרים את המנגנונים האלה בצורה של Non-Serviceable...
אילתורים- אפשר למצוא בשפע. אגב- דבר עם Wildlove- הוא בדיוק מתקין חלונות חשמליים בסמוראי שלו.... (גם סוג של אילתור :p )

Itai55
04-12-07, 10:31
תשמע אתה זריז!
תודה על התשובה אני לא יתקין ח"ח מהסיבה ש600 שקל אני יכול להוציא על דברים יותר קריטיים כרגע...
מישהו יודע בכל זאת איך מפרקים אם בכלל?

tomer s
04-12-07, 10:37
אי אפשר לפרק רק את החלק הזה,
צריך לפרק את המנגנון של החלון עם הזרועות.
ואז לראות מה שחוק שם :x
מנסיון....

Itai55
04-12-07, 10:48
צריך לפרק את המנגנון של החלון עם הזרועות.
ואז לראות מה שחוק שם :x
מנסיון....

שם זה הפין. לא שחוק כלום במנגנון עצמו.הוא סבבה אני יכול להעלות ולהוריד את החלון עם פלייר.
אני רק רוצה להחליף את הפין/את הפין כולל הבית שלו/כולל הגלגל שיניים.
כאילו להחליף בצורה הכי מינימלית שאפשר.
זה אומר להחליף הכל כולל הזרועות??
ושוב תודה על התשובות האולטרה מהירות!:p

tomer s
04-12-07, 11:42
כן, צריך להחליף הכל,
או לקמבן משהו,(לרתך "ידית" ממתכת,)

מאיפה אתה?

Itai55
04-12-07, 12:12
אני מאיזור אשקלון.
אני מכיר איזה זגג טוב באשקלון נראה מה הוא אומר על העניין.
אם לא אז אני פשוט ידביק את הידית הקיימת עם אפוקסי או משהו פשוט אני מעדיף פתרון קבוע ונורמלי על זמני...
טוב בכל זאת תודה על העזרה!

gmike
04-12-07, 13:04
כמו שכבר אמרו כאן, אי אפשר לפרק רק את הפין, אולי אם תקדח בזהירות את ה3 "ניטים" שבתמונה,הוא
יצא,אבל מה אז, איפה תמצא אחד שהגלגל שיניים שלו זהה לשלך? וגם אין לך בשביל
מה, כי לפי מה שאתה אומר,אין לך שחיקה פנימית של המנגנון.תחתוך את קצה הפין שנשחק ותרתך קצה
חדש, אמור להתאים מכל רכב שתמצא. אצלי ברכב הבעלים הקודם עשה קומבינה מאוד מעצבנת, אבל זה
עבד, הוא החליק את הפין הזה לצורת ריבוע והלביש ידית של דלת (!) זה מאוד לא נוח, והעפתי את זה ישר אחרי שקניתי את האוטו..

וחלונות חשמל זה ממש לא 600 שח,אני עשיתי ועלה לי 200 לשני הצדדים(לקחתי מנועים חזקים,
שפורקו מב.מ.וו או אאודי) קצת התאמות, וזהו.עובד חלק כבר חצי שנה..

mistaarvim
04-12-07, 14:09
סתם לידע כללי לא מומלץ כ"כ לשים ברכבים כאלה חלונות חשמל זה פתח להרבה בעיות עם החלון
המנגנונים האלה אם הם לא מקוריים הם נוטים לההרס ולהשבר מהר מאוד במיוחד כשמדובר בג'יפ..

WildLove
04-12-07, 19:34
סתם לידע כללי לא מומלץ כ"כ לשים ברכבים כאלה חלונות חשמל זה פתח להרבה בעיות עם החלון
המנגנונים האלה אם הם לא מקוריים הם נוטים לההרס ולהשבר מהר מאוד במיוחד כשמדובר בג'יפ..
לא ידוע לי על מנגנון מקורי לסמוראי ואני בספק גדול אם קיים בכלל משהו כזה,
אבל אצלי ברכב מורכבים כמעט שנה מנגנון הרמת חלונות של SPAL האיטלקית, אותו מנגנון שנאמר פה שעולה 600 ש"ח, אך אני מרוצה מכל שקל. במידה וקוראים את ההוראות טוב ורואים את ההסברים על בולמי הזעזועים וזווית העבודה האופטימלית של המנוע לדעתי אין סיבה בעולם שתהיה בעיה, מעבר לעובדה שבמידה וההתקנה נכונה והתקלה לא נגרמה מקצר\התקנה לא נכונה - המוצר מגיע עם שנתיים אחריות. האם אתה מדבר מנסיון? אם כן, תוכל לספר לנו קצת עליו כדי ללמוד?

-->