PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה מומלץ HANKOOK או MAXXIS

עודדוש
10-12-07, 08:24
שלום
אני מתלבט בין שתי חברות הצמיגים הנ"ל לגבי צמיג 33/12.5/15. ה HANKOOK מעט יקר יותר אולם אשמח לשמוע מניסיון של אחרים.
תודה רבה
עודד

Viper
10-12-07, 09:02
עודדוש,
זה בדיוק מסוג השאלות של מי יותר טוב? Canon או Nikon? עפרה חזה או ירדנה ארזי? וכד'...
כל אחד עם דעה אחרת.
מההיכרות שלי עם המותגים הנ"ל- שניהם טובים מאד. לא אכזבו אותי. ולדעתי הם די זהים.
כך שכדאי לך, ע"פ דעתי, ללכת על הצמיג שיותר "נראה" לך מבחינה ויזואלית... :grin:

danip
10-12-07, 10:36
שלום עודד

לי היו MAXXIS על הסמוראי והייתי מאוד מרוצה גם מההתנהגות כביש וגם מהאחיזה בשטח. ולפי השוואות עם בעלי HANKOK עשה רושם שבכביש הייתה אחיזה קצת יותר טובה ל MAXXIS.

דני

נמרוד
12-12-07, 21:33
עודדוש,
זה בדיוק מסוג השאלות של מי יותר טוב? Canon או Nikon? עפרה חזה או ירדנה ארזי? וכד'...
כל אחד עם דעה אחרת.

אנלוגיה טובה - רק שקנון וניקון בצמיגי שטח זה גודייר וBF, לא מקסיס ובטח לא הנקוק :-D אבל אתה צודק, צמיגים זה מותגים, זה אופנה, אי אפשר להגיד בצורה ברורה מה עדיף ויש הבדלים גדולים במחיר בין "קנון" ו"ניקון" לכל השאר...

ובכל זאת - מקסיס חברה שעושה רושם רציני מאד בשנים האחרונות, מוציאה הרבה דגמים חדשים, משקיעה מאד בספורט מוטורי (לא בארץ) ובהחדרת צמיגי השטח שלה לשוק ההארדקור בארה"ב, מכוונת לנתח השוק הגבוה שמוחזק גם בעולם וגם בארץ על ידי שתי הייצרניות האמריקאיות הנ"ל. הנקוק מותג צמיגים זול ופשוט.

סוזי המשתוללת
12-12-07, 22:11
נמרוד וכל החבראים
הנקוק מותג זול ?
ספר לאלה שמוכרים !
בכל מיקרה אני מתחרה איתם על הסמוראי כבר 3 עונות והם נראים כחדשים ואני נוסע רק עם לחץ אויר נמוך ועמוס ורק בשטח
עד כדי כך אני מרוצה שבחרתי בהם להיות הצמיגים של הפרייבט שלי (טרופר ארוך ) ואני מרוצה עד הגג
זה לא אומר אגב שמקסיס לא טוב אני פשוט מרוצה מאד מההנקוק
אני מסתכל במושגים של עלות מול תועלת ועד היום מעל לציפיות
וכן אני בודאות לא חושב שהbf או הגודייר טובים יותר פשוט יש להם יחסי ציבור טובים יותר ופראיירים שמוכנים לשלם יותר :twisted:

-->