PDA

צפייה בגרסה מלאה : קאיה וסמל"ת - הסוף (נא להמר- מי יהיה היבואן הבא של קאיה? )

asafk
10-12-07, 23:17
על פי ידיעות בעיתונים, מכירת מכוניות קאיה בישראל נפסקת בימים אלו, לאחר שהיצרן הודיע לסמל"ת כי הזכיון למכירת המותג נשלל מהם. יכול להיות שזה כיוון שבניגוד לאירופה, שם המכירות של קאיה מצויינות, בישראל המכירות מדשדשות ולא עוברות את קו ה2000 רכבים בשנה (בניגוד ל"אחות" יונדאי שמוכרת יותר ויותר מדי שנה) ?
סמל"ת מיהרו להודיע כי שירות וחלפים יהיו זמינים עד להודעה על היבואן החדש, אך הם לא ימכרו יותר מכוניות (למרות שהם משאירים את אולמות התצוגה פתוחים), וזאת על מנת לא לפגוע בבעלי מכוניות קאיה.

עכשיו- להימורים... מי יהיה היבואן החדש של קאיה??

אסף.

דרור ברלי
11-12-07, 00:55
מסתובבות שמועות על סיבה שונה לחלוטין...

חימושניק
11-12-07, 08:07
ומה השמועות אומרות? (אפשר גם בפרטי...)

דרור ברלי
11-12-07, 08:31
אני לא משחרר את זה כי עוד לא קיבלתי את דרגת הרב-סרן...
אני גם לא ממפיצי השמועה. רק מציין שהיא מסתובבת.

איציק - 4X6ZH
11-12-07, 08:45
יש שמועה
והיא מסתובבת כבר
בינתיים ללא כל תוכן
עכשיו צריך להוסיף את התוכן וכדאי שזה יהיה מה שהוא טוב .
איציק

מאיר רוטברג
11-12-07, 08:51
אני לא משחרר את זה כי עוד לא קיבלתי את דרגת הרב-סרן...
אני גם לא ממפיצי השמועה. רק מציין שהיא מסתובבת.

השמועה אומרת שדרור ברלי בוחש בעניין והוא הולך להיות בעל עניין מרכזי בסוכנות החדשה ,
וכן כי כבר החברה שהינו בעל שליטה בה רכשה כבר אולמות תצוגה מייבואן קיים
וכן הקמת המרכז הלוגיסטי של קבוצת ברלי תהייה בפארק אפק ונרכש שטח של 40 דונם ומבנה בשטח של 2500 מטר מבונה בעלות כוללת של 22.000.000 $

ועכשיו נראה אותו מכחיש את השמועה:confused:

IlanHadar
11-12-07, 08:56
לפי עיתון הארץ מהבוקר טלקאר היא היבואנית הבאה.

אין ספק שהיבואן הקודם עשה עבודה פשוט גרועה, יצרן שהרכבים שלו נמכרים באירופה בצורה יפה מאוד לא מצליח לעלות רכבים כאן. הסיבה לכך הייתה בעיקר תמחיר גרוע, הוא קיבל החלטה מוזרה לרכוש רכבים ביורו וכך הסורנטו היה במחיר ברמה של הלנדקרוזר, מה שלא השאיר שום סיכוי.
יש לקאיה רכבים טובים ושם טוב בעולם, איך שהוא לכאן הוא לא הגיע.

דרור ברלי
11-12-07, 09:00
אני מכחיש מכל וכל.

העיסקא לא נחתמה כי גם בסופו של דבר גם אחרי שמשכנתי את הסופה, את האופניים העקומות שלי ואת הרנו קליאו 94' של הדר, עדיין חסרו לי רק חצי מיליון דולר וסוכן הביטוח שלי לא רצה להלוות לי עוד. איך, איך פיספסתי...

מאיר רוטברג
11-12-07, 09:03
אני מכחיש מכל וכל.

זה סימן ברור לנכונות העיסקה!!!

העיסקא לא נחתמה כי גם בסופו של דבר גם אחרי שמשכנתי את הסופה, את האופניים העקומות שלי ואת הרנו קליאו 94' של הדר, עדיין חסרו לי רק חצי מיליון דולר וסוכן הביטוח שלי לא רצה להלוות לי עוד. איך, איך פיספסתי...

הסוכן מכחיש מכל וכל כל פניה שנעשת אליו כולל העברות בנקאיות,מכחיש

דרור ברלי
11-12-07, 09:17
היה בלאגן.

כשהקוריאנים הבינו שאני לא אצליח לגרד עוד חצי מיליון, הם רצו בטחונות. הצעתי להם דירת 4 חדרים לפני שיפוץ בחולון, הם לא רצו.
הצעתי להם דיל מיוחד עם מישהי מהשכונה שאני חושד שעובדת בליווי ואולי תעשה להם מחיר. גם לא רצו.
הצעתי ערימת גלגלי ספייר ישנים של סופה - הם לא רצו כי כולם מפונצ'רים.

תאמינו לי, הפסד שלהם. איזה סוכן של קאיה הייתי יכול להיות...

טוב, די עם הצחוקים.
יצרן רכב גדול ומכובד שמחליף נציג בטריקת דלת צורמת כזו זה משהו שלא קורה כל יום. אפילו לא בישראל.

בוזי
11-12-07, 14:12
טלקאר? כבר יש להם נסיון בקוריאניות שמישהו אחר הביא לכאן...
מייצגים כיום את מותג סאנגיונג, אחרי שבעבר יובא ע"י פאראמונט הולדינגס, ש... איך לומר, הפסיקו לייבא.
מעניין איך יראה השרות של קאיה ומה זה יעשה לשם (הטוב) של המותג בארץ.

-->