PDA

צפייה בגרסה מלאה : דרוש CJ לכתבה מעניינת

דרור ברלי
20-12-07, 19:49
אני מחפש ג'יפ CJ לפרויקט מעניין (במתכונת טיול של יום אחד).
יכול להיות CJ אמריקאי או ישראלי. אם זה ג'יפ ישראלי אני מעדיף זנב קצר (CJ8S).

הוא צריך להיות קודם כל - תקין פיקס, כי הפרויקט כרוך בנסיעה, כולל ובעיקר בשטח. זה יהיה טיול כיף, אבל אנחנו נעבוד נגד שעון, אז אין מקום לתקלות טכניות ובלת"מים.

כמובן - הג'יפ חייב להיות חוקי ותקני לנסיעה על כביש.

סוג המרכב - פתוח או ברזנט בלבד, כי אנחנו רוצים לשמר ולחוות את האופי המקורי של ג'יפ קלאסי.

מאוד רצוי שייראה טוב - לא מוכרח להיות אלוף תערוכות, אבל בטח שלא גרוטאה חלודה. חובה שייראה כמו CJ - כל מיני חזיתות רנגלר, קבינות פיבר, ניפוחים ושאר קשקושים - לא מתקבל.

מאוד רצוי שלא יהיה משופר מדי - הרכב צריך לנסוע בצורה הקרובה ביותר לג'יפ מקורי. כננות ונעילות למשל זה אחלה, אפילו רצוי. אבל בלי שינויים קיצוניים כמו צמיגי ענק, סרנים כבדים, מוטציות מתלים למיניהן, מנועי V8 וכו' וכו'...

מעניין?
אפשר לפנות אלי לטל' 052-8635759 או בה"פ.

דרור ברלי
02-01-08, 13:10
כל מי שענה לבקשה - קודם כל תודה רבה!
הפרויקט נדחה בכמה שבועות אז אנחנו לא בלחץ - יש לכם זמן לסדר את הג'יפים...

דרור ברלי
16-02-08, 22:14
סוף-סוף, יוצאים לדרך! בעלי CJ, יש לכם הזדמנות להשתתף בכתבה מעניינת.

אז כמו שנכתב בתחילת השרשור, אנחנו זקוקים לג'יפ CJ ולבעליו, שיצטרף לטיול נחמד של יום אחד.
המועד - סופ"ש הבא עלינו לטובה: 22-23 לחודש, עדיין לא נסגר אם זה בשישי או בשבת. בכל מקרה - רק יום אחד.

יכול להיות CJ אמריקאי או ישראלי
קצר, ארוך, לא משנה. אם זה ג'יפ ישראלי אני מעדיף זנב קצר (CJ8S), פשוט כי הוא יפה יותר, אלא אם יציעו לנו CJ8L ארוך שנראה טוב.

סוג המרכב - פתוח או ברזנט בלבד
בעלי הסיקסים הסגורים - לא להיעלב, אבל אנחנו רוצים לשמר ולחוות את האופי המקורי של ג'יפ קלאסי - רוח בפנים, אוויר חופשי וכו' וכו'.

הג'יפ חייב להיות חוקי ותקני לנסיעה על כביש + טסט וביטוח בתוקף
אין צורך להרחיב ולהסביר. חוץ מזה, אנחנו נרצה גם לטעום כמה דקות מאחורי ההגה, כי זה חלק מהעניין. מי שיש לו בעייה עם זה, שיוותר מלכתחילה.

הג'יפ צריך להיות תקין פיקס ב-100%. כן, עדיין יש סיקסים כאלה!
כי הפרויקט כרוך בנסיעה, כולל ובעיקר בשטח. עבורכם זה טיול כיף, אבל עבורנו זו עבודה ואין מקום לתקלות טכניות ובלת"מים. אתם מכירים את הכלים שלכם - אם הרכב לא במצב מושלם פיקס מבחינת מכניקה ובטיחות - תוותרו. אנחנו לא מכירים את הרכבים שלכם ולכן סומכים עליכם לגמרי בעניין הזה, וחבל שתקלות טפשיות (מזייף, מקרטע, לא מניע, לא בולם, מתחמם, גיר/טרנספר תקוע/לא משתלב וכו' הפתעות) ישבשו הפקה שכרוכה בימים רבים של עבודה ותיאומים. תמיד תהיה פעם הבאה. אני מבטיח.

רצוי שייראה טוב
לא מוכרח להיות אלוף תערוכות נוצץ, אבל בטח שלא גרוטאה חלודה. כמו-כן, חובה שייראה כמו CJ. ג'יפ שהושחת עם חזיתות רנגלר, ניפוחי פיבר ושאר קשקושים - לא מתקבל.

רצוי שלא יהיה משופר מדי
הרכב צריך לנסוע בצורה שקרובה לג'יפ מקורי. נעילות זה אחלה, אפילו רצוי - כי הוא הולך להתמודד מול אתגרים מסוימים (לא לדאוג - ה"עבירויות" לא ברמת אקסטרים או שבירה, ובכל מקרה רק בעל הרכב ינהג בו באתגרים) וחשוב שיצא מהם גיבור ועל הצד היותר טוב.

מעניין?
אפשר לפנות אלי לטל' 052-8635759 או בה"פ.

-->