PDA

צפייה בגרסה מלאה : קריאת מד דלק בעייתית

rubi
31-12-07, 15:29
כאשר המיכל מלא שעון הדלק מראה אפס, כאשר כמות הדלק מגיעה לשליש מכמות המיכל שעון הדלק מתפקד, ויורד בהתאם לכמות במיכל.
מילוי דלק ושוב מראה אפס עד הגעת כמות הדלק לשליש מיכלל.
מה יכולה להיות הבעיה וכיצד פותרים?

סמוראי קצר פתוח 93

אלעד ל.
31-12-07, 17:48
תהפוך אותו ... :-)

מוני אורבך
31-12-07, 18:07
יש לך בעיה בנגד המשתנה של מד הדלק.
מין הסתם הוא התנתק\לא מוליך מעל השליש.
קרוב לוודאי בגלל קמצנות של בעלים קודמים שתמיד מילא עד שליש (-:
פרק את הגשש ובדוק מה הסיבה.

rubi
31-12-07, 19:20
יש לך בעיה בנגד המשתנה של מד הדלק.
מין הסתם הוא התנתק\לא מוליך מעל השליש.
קרוב לוודאי בגלל קמצנות של בעלים קודמים שתמיד מילא עד שליש (-:
פרק את הגשש ובדוק מה הסיבה.

"פרק את הגשש" - הכוונה לפרק את מיכל הדלק (צינורות והכל) חתיכת סיפור

Viper
31-12-07, 19:36
ממש לא.
אם תחפש בפורום, תגלה את השרשור הזה (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=19437&highlight=%F9%F2%E5%EF+%E3%EC%F7) וגם את השרשור הזה (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=16938&highlight=%F9%F2%E5%EF+%E3%EC%F7) שמסבירים כיצד לטפל בבעית מד דלק. (וישנם עוד כמה שרשורים).
לגבי הגישה למנגנון המצוף, תחפש בשרשורים. אני זוכר שרץ כאן שרשור בנושא.
המלצתי- לחתוך פתח מעל למיקום המצוף- כך שתהיה גישה קלה ונוחה לטיפול הנוכחי ולטיפולים עתידיים, ללא צורך בפירוק מיכל דלק והרבה עבודה...
כן, אני יודע. השתמשתי המווווון פעמים במונח שרשור... ;-)

lior.d
02-01-08, 00:06
כאשר המיכל מלא שעון הדלק מראה אפס, כאשר כמות הדלק מגיעה לשליש מכמות המיכל שעון הדלק מתפקד, ויורד בהתאם לכמות במיכל.
מילוי דלק ושוב מראה אפס עד הגעת כמות הדלק לשליש מיכלל.
מה יכולה להיות הבעיה וכיצד פותרים?

סמוראי קצר פתוח 93

תפרק את המיכל בלי עצלנות! תפרק את מכלול המצוף ותוציא בעדינות את הפחית שעוטפת את הפוטנציומטר (נגד משתנה) ע "י כיפוף רגליים עדינות בצידי הפחית ישנה שם רגל פלדה עדינה שמטיילת על סליל מלופף לפי מצב המצוף!!! תעקם אותה בעדינות לכיוון הסליל שיהיה מגע טוב ותבדוק עם רב מודד שההתנגדות משתנה באופן קבוע בלי ניתוקים כשאתה מזיז את המצוף ביד בעדינות ובאיטיות
על הדרך אני ממליץ לך לשטוף את המיכל עם איזה 3-4 ליטר סולר להחליף פילטר דלק חדש מאחורה ולהוסיף אחד לפני המשאבה מקדימה ...ואז יישרת קו רציני מבחינת מערכת הדלק !

-->