PDA

צפייה בגרסה מלאה : סמוראי - במגרשי פירוק

rubi
13-01-08, 10:50
ביום שישי חיפשתי חלפים במגרשי פירוק ורציתי ליידע את הפורום:
באייזק חלפים - נמצא באזור על הכביש הראשי , 2 סמוראי (אחד סגור אחד פתוח) שנתונים ?88.

אשמח אם אנשים יעדכנו היכן יש עוד ומה, בכל מקום בארץ, כך שיהיה מאאגר מידע, ויחסוך לבעלי הסמוראים את השוטטות והחיפוש.

itay
13-01-08, 11:09
היי,

הכביש הראשי איפה? - תן יותר פרטים...

תבורך,

איתי

lizard
13-01-08, 11:21
אזור. בטח כביש 44 רמלה-יפו.

rubi
13-01-08, 11:44
היי,

הכביש הראשי איפה? - תן יותר פרטים...

תבורך,

איתי

כביש יפו רמלה בצד לכיוון מזרח (רמלה) לפני צומת חולון

Itai55
13-01-08, 18:48
אין סיכוי שיש לך בטעות את המספר טלפון של הפירוקיה נכון?

itay
14-01-08, 15:49
אהלן,

האם אתה יכול לתת יותר פרטים למאותגרים ניווטית? :p

נסעתי היום מהצומת של כביש 44 (נקרא גם בן צבי) ורחוב הרצל לכיוון מזרח לפני ואחרי צומת חולון.
האם המגרש נמצא באיזו סימטה צדדית?

תודה,

איתי.

itay
17-01-08, 10:41
אהלן,

אחרי שיטוט באינטרנט מצאתי את כתובתו של אייזק חלפים - נמצא באיזור התעשייה של חולון, ליד כביש רמלה. (לא יודע אם יש כניסה מהכביש המהיר).
היום הייתי אצלו. כשהגעתי ראיתי עוד שני סמוראים בחוץ והייתי בטוח שהם שייכים לאנשים שבאו כמוני, לשחוט את הרכבים. ירדתי ודיברתי אם מישהו שעובד שם (אייזק?) ושאלתי איפה הרכבים. הבחור הצביע על שני הרכבים שהיו בחוץ ונדהמתי. הרכבים ממש לא נראים כמו רכבים לפירוק, אלא רכבים במצב נסיעה. הם לא אחרי איזו תאונה או משהו כזה - לפחות חיצונית. שני הרכבים פתוחים,אחד שחור ואחד לבן, שנת 84 ונראים ממש טוב. הבחור שאל אותי מה אני צריך וכשראה שהרכב שלי הוא שנת 89 אמר שאין לא כלום בשבילי וששום דבר לא יתאים לי. ביקשתי ממנו רק להסתכל על הרכבים אולי יש משהו שאני בכל זאת יכול לקחת(בתשלום כמובן) והוא לא הסכים שאני אגע ברכבים אפילו לא לפתוח מכסה מנוע. הוא היה מאוד לא נחמד ומשהו שם היה מסריח...
אם למישהו נעלם סמוראי שנת 84 מהחנייה בזמן האחרון, אני מציע לו ללכת ולראות - אולי הרכב שלו שם....
*** יכול להיות ואני טועה וסתם לא קלטתי נכון את הבחור, יכול להיות שהוא לא היה במצב רוח או משהו כזה. אם כן אני מתנצל מראש!!

מי שרוצה את הכתובת המדוייקת - שיפנה אלי..

יום טוב,

איתי.

DooM3
21-01-08, 15:33
היום הייתי שם וחשבתי אולי יש לו ויטרה זרוקה איפה שהוא , והתשובה היא לא!
1. הוא לא היה כזה רשע ולא סובלני
2. הסמוראי השחור מבנייהם כבר בתהליכיי פירוק ראשוניים
3. שאלתי את הבחור אם הלוקרים של הסמוראי מתאימים לויטרה 95 קצרה והוא אמר שכן
האם נכון הדבר והאם הם שווים 800 שקלים לזוג?
4. איפה אפשר למצוא ויטרה לפירוקים?

תודה מראש.

s_n_p
21-01-08, 16:07
היום הייתי שם וחשבתי אולי יש לו ויטרה זרוקה איפה שהוא , והתשובה היא לא!
1. הוא לא היה כזה רשע ולא סובלני
2. הסמוראי השחור מבנייהם כבר בתהליכיי פירוק ראשוניים
3. שאלתי את הבחור אם הלוקרים של הסמוראי מתאימים לויטרה 95 קצרה והוא אמר שכן
האם נכון הדבר והאם הם שווים 800 שקלים לזוג?
4. איפה אפשר למצוא ויטרה לפירוקים?

תודה מראש.

נכון ללפני שנה, היתה ויטרה אצל "אברג'ל ח"ח" שנמצא אחרי צומת חולון לכוון יפו. יש להזהר מהאב, אדם לא סימפטי במיוחד, אך הבן בחור נחמד. כמו כן תבדוק אצל "אחים יזדי" בראשון, רק חבל שהמחירים שם כמה במכשירי תנועה.

nisan23
25-01-08, 18:13
שלום לכולם... היום החלטתי שאני יוצא למסע קניות לסמו..
ובכן נסעתי למספר פירוקיות ולא העליתי דבר, עד שהגעתי ל"אייזק", בכניסה עמדה סמוראי שנת 84 משופצרת מפה עד הודעה חדשה, מנוע וגיר משופרים ועוד הרבה תוספות כאלו ואחרות..
לאחר בירור קצרצר הבנתי שהרכב שייך לבעלים של הפירוקייה.
היחס היה יחס של "תן ת'כסף ותלך" , ולכל שאלה טכנית ששאלתי קיבלתי תשובה לא ברורה שלא הייתי סומך עלייה..
הרושם שאני קיבלתי הוא שכל אביזר טוב שהיה בסמוראים שהגיעו לפירוק אצלו, מצאו את דרכם לסמו שלו הפרטי.. וכך יצא שכל חלק שחיפשתי לא היה תקין או שלא היה בכלל!!
בכל אופן יצא שקניתי אצלו שתי צינורות גומי קטנים פשוטים למיכל עיבוי שלא עולים על 20 ס"מ ביחד, ב-20 שקל!!!! אני מודה שהייתי עצלן מדי מכדי לקנות בזול יותר, אך פשוט ממש הייתי צריך אותם וזה כבר היה מולי, אז למה לא? צריך לפנק את הסמו מדי פעם...

וזוהי חוות הדעת שלי! מישהו מכיר עוד מקומות קצת יותר אדיבים שלא עושים לך חשק לקרוא לחיים הכט ולבדוק אם הם צדיקים??

-->