PDA

צפייה בגרסה מלאה : אין דיפנדר במקסיקו סיטי

דרור הראל
16-01-08, 17:38
אני פה כבר שבוע,ראיתי הכל אבל דיפנדר אחד לרפואה אין בעיר הענקית הזו,נסיתי לחפש ברשת אבל האתרים בספרדית וזה יקח לי עוד כמה שבועות לימוד עד שאוכל להתמצא בהם.
מה שכן העיר היא חוויה מוטורית,מסתובבים פה רכבים מטורפים מרכבי שטח חדשים-אין כאן רכבי שטח אמיתיים לא נראה לי שיש בעיר הזאת חווית שטח בטח רק באזורים המרוחקים,ועד אוטובסים ומשאיות ישנים ומפורקים לגמרי שאי אפשר להבין איך הם נוסעים.

יש למישהו קצת מידע מעניין בנושא,מועדוני 4X4 במקסיקו?

דרור הראל

kd2
16-01-08, 20:43
אהלן דרור , הייתי במקסיקו פעמיים בשנים האחרונות.
מקסיקו סיטי היא תענוג לחובבי הרכב , יש הכל מהכל ובכל מקום.
אבל יותר בכיוון רכבי ואופנועי כביש ולא שטח.
יש שטחים מדהימים ממש מחוץ לעיר הגדולה , רק שלצאת ממקסיקו סיטי זאת הרפתקאה בפני עצמה
( מבחינת זמן נסיעה ).
אני יכול ליצור קשר עם המשפחה שלי שם ולשאול בשבילך , יתכן והם מכירים או לפחות יודעים לאן להפנות( לפחות 2 דודים חולי אופנועים צריכים לדעת משהו...)

ויותר ספציפי , ממה שיצא לי להסתובב ב COUNTRY SIDE , ניסן וטויוטה שולטים בענק.
בעיקר היילקס וניסאנים דור ישן ( לא יותר אם בכלל קראו להם ווינר אז... ) שנמכרים שם כחדשים מהמפעל עד היום!!!
בכלל יש קטע במקסיקו של ייצור רכבים ישנים שהקהל אוהב , בעיקר ניסנים למיניהם.

דרור הראל
18-01-08, 17:20
היי KD2

בעיקר מעניין אותי לגבי העתיד,האם מקובל לטייל כאן בשטח ואם יש מועדונים של טיולי שטח וכדומה,במידה ואעבור לפה לתקופות ארוכות יותר,אני מאד ארצה לטייל בארץ הענקית הזו.
האמת שבמצב הכבישים במקסיקו סיטי,כדאי לנהוד פה ברכב שטח או לפחות ברכב גבוהה,יש בכבישם בורות שלא הייתי רוצה להיכנס אליהם עם פרייבט.

דרור הראל

shachar
18-01-08, 23:09
אני מבין שמחר אתה לא מצטרף אלינו....................:-)

tzagi
19-01-08, 03:17
כמה עצות

אל תשתה את המים (Montezuma's revenge)
לא לאכול מה TACO STAND
לא להכנס לתאונות
לא להתעסק עם המישטרע

חוץ מזה...הכול בסדר.

kd2
19-01-08, 20:06
כמה עצות

אל תשתה את המים (Montezuma's revenge) - ממש חשוב , רק מים מינרלים , עדיף יבוא.
לא לאכול מה TACO STAND - האגדה אומרת שצריך לפחות שנה של אימונים כדי להכין את הקיבה הממוצעת לאוכל ברחוב , אני בכלל לא התקרבתי מטעמי כשרות , אבל ממש ממש לא מומלץ.
לא להכנס לתאונות
לא להתעסק עם המישטרע - קצת פפלינוס הכל עובר , הייתי עד לאחת בשידור חי , האכילו אותנו צינור כי זה היה במקום תיירותי (אקפולקו).

חוץ מזה...הכול בסדר.

דרור , בפעם הבאה שאני אדבר עם הנציגות שם (ימים הקרובים) אני אשאל מי נגד מי.
אני שכרתי שם טרקטורון (פורטרקס) וחרשנו את היערות באזור הכפרי מחוץ לסיטי( פואבלה??? ) - תענוג!

שבוע טוב
ים

-->