PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בגיר אוטומטי ב TD5

khaled_z
19-01-08, 08:29
באחרונה שפצתי הגיר של הדיסקברי שלי אבל יש בעיה אחת לפעמים כשמעברים מ P ל R או D הגיר לא משולב וצריך לתת קצת דלק לכמה שניות טובות עד שישתלב ואחר כך עובד יופה בלי בעיות .
בדקתי את העניין בשני מוסכים מורשים עם המחשב ולא יצא כלום מזה לכן חשדתי במשאבת שמן
מי ששפץ הגיר אומר אם הבעיה במשאבה אז אין שלוב כל הזמן
מה יכולה להיות הבעיה ?

ענבר
20-01-08, 12:28
אם הגיר מתוצרת ZF כמו בדיסקו דור 1, "דיוק הידראוליקה" במחניים מוסמכים מטעם היצרן לתיקון/שיפוץ של הגירים האלו עם הוראות היצרן וחלפים מקוריים!

כדי שתבדוק איתם את הבעיה אצלך...

khaled_z
21-01-08, 08:47
אם הגיר מתוצרת ZF כמו בדיסקו דור 1, "דיוק הידראוליקה" במחניים מוסמכים מטעם היצרן לתיקון/שיפוץ של הגירים האלו עם הוראות היצרן וחלפים מקוריים!

כדי שתבדוק איתם את הבעיה אצלך...

ענבר תודה על התגובה החברה במחניים מנסיון אישי גסי רוח ולא מוכנים לדבר אני דברתי איתם לפני זמן והבחור התיחס אלי כאילו אני מטרד ( שאלתי על הבעיה מה אפשר לעשות עמה ושיפוץ גיר כמה יעלה ) ומהר לסיים שיחה ולסגור קו בלי לעזור כלל נתן מחיר גבוה מאוד ואמר הבעיה צריכה אך ורק שיפוץ כללי של הגיר

baruch73
24-01-08, 19:26
khaled_z - אצל מי שיפצת את הגיר ?

למה אתה לא יכול לחזור אליו ולסדר איתו את הבעיה ?

רכס חיים
25-01-08, 02:58
יש קיבוצניק ותיק בקיבוץ גבעת חיים מאוחד שיש לו סדנא לגירים אוטומטיים והוא ממש מומחה להם.קוראים לגבר הזה אורי ויש לי את הטלפון שלו.

תתקשר אלי בכדי לקבל אותו. 0544354505 רכס.

khaled_z
25-01-08, 11:19
khaled_z - אצל מי שיפצת את הגיר ?

למה אתה לא יכול לחזור אליו ולסדר איתו את הבעיה ?

אני שיפצתי בגיר אצל בחור בשם ציפי שיש לו מכון של גירים אוטמטים בחצור הגללית ממש מול דיוק הדרולקה ואני כן חזרתי אליו אבל הוא אומר שהבעיה מוזרה וצריך לשאול ממה הבעיה הזו נובעת לפי הנסיון של חברי המערכת .
הבחור פרק לגורמים המוח של הגיר והוא עכשיו מנקה אותו בצורה יסודית יותר ויחליף כמה חלקים ממנו (מוח של הגיר הישן יש לי שנים מוסכניק מכובד שספק לי אותו )
לכן אני שואל אם מישהו נתקל בהבעיה הזו

ורב תודות למגיבים

-->