PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגבהה ומשטרה

Igal
29-01-08, 19:36
סיפור טרי מהיום..
תוך כדי נסיעה שיגרתית עצרה אותי ניידת תנועה ( שחצתה פקק מטורף מהנתיב הימני לשמאלי(השלישי) ע"מ לסמן לי לרדת מהכביש)השוטר איש מבוגר\פנסיונר ירד מיתחת לרכב למרות מזג האוויר הגשום והחל לחקור מדוע הרכב מוגבה (RE3.5) בסופו של דין ודברים ארוך הלך הבחור לברר בקשר מה עושים
והודיע לי שעלי ללכת למסלול 1 בחולון ע"מ לאשר את ההגבהה ולרשום ברשיון...
האם יש בכלל אפשרות כזאת ?
ובנוסף קיבלתי אזהרה בע"פ (כולל רישום פרטים באיזושהי מחברת\טבלה)
יום נעים.

talw
29-01-08, 20:33
חולון???????????
עמדה מס' 1?????????????
שלא תעיז ליסוע ברדיוס של 10 ק"מ סביב המקום המקולל הזה!!!!!!!!
אין לך שום סיכוי שבעולם להכניס דבר כזה לרשיון .
אני רק מקווה שהמשועמם עוכר ישראל לא דרש ממך להציג את הרשיונות לאחר תיקונם ,או לחילופין רשם הערה במחשב שבפעם הבאה תקבל צינור בלי גריז.
בד"כ השוטרים לא עצרו אותי עד היום(RE 4.5) ,אני מקווה שלא אגיע למעמד הזה יום אחד.
טל

grand
29-01-08, 20:45
השוטר איש מבוגר\פנסיונר
ובנוסף קיבלתי אזהרה בע"פ (כולל רישום פרטים באיזושהי מחברת\טבלה)
יום נעים.

כל מילה מיותרת.

ומי הסמיך את הפנסיונר המשועמם לדעת אם הרכב מוגבה או לא?
הפינקס שהחזיק ביד היה אוטו-דאטה עם מידות של גראנד צ'רוקי? :grin:
ובכלל מה הוא מבלבל את המוח, הרכב ביבוא אישי נרכש לפני שנה כך והגיע ככה מארה"ב. :roll:
ונניח שהיה לך דגם שכולל UP COUNTRY במקור מהיצרן גם אז היו מורידים אותך? זה כמעט 2".
ולכל הרוחות יגאל.. תחליף כבר את גלגלי הקורקינט שיש לך ואולי אז הפרופורציות יסתדרו קצת לפחות למראית עין.

Igal
29-01-08, 21:26
כל מילה מיותרת.

ומי הסמיך את הפנסיונר המשועמם לדעת אם הרכב מוגבה או לא?
הפינקס שהחזיק ביד היה אוטו-דאטה עם מידות של גראנד צ'רוקי? :grin:
ובכלל מה הוא מבלבל את המוח, הרכב ביבוא אישי נרכש לפני שנה כך והגיע ככה מארה"ב. :roll:
ונניח שהיה לך דגם שכולל UP COUNTRY במקור מהיצרן גם אז היו מורידים אותך? זה כמעט 2".
ולכל הרוחות יגאל.. תחליף כבר את גלגלי הקורקינט שיש לך ואולי אז הפרופורציות יסתדרו קצת לפחות למראית עין.צודק!! זה חלק מתוכנית השיפורים אני פשוט עדיין מחפש איך "להוזיל עלויות" ולישמור על שלום בית....בכול מקרא לא לידאוג.. הבחור(המשקיען) לא מהאיזור - הייתי בצבא
בכול אופן תוצאת הבירור שלו מעניינת ונכונה - רק לא בארץ הקודש(רפובליקת בננות) שלנו..:wink:

-->