PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלת "מירכוז" סרנים בגראנד

Igal
11-02-08, 11:59
לאחרונה שמתי לב שהסרנים ברכב שלי לא ממורכזים ביחס לשילדה - כלומר בסרן האחורי (דנה35) גלגל ימין בולט יותר מגלגל שמאל ובסרן הקדמי זה הפוך ...
כאשר "בדקתי בעין" גראנד משופר נוסף ראיתי שהמצב אצלו דומה ..
האים ככה זה בסרן חי ? או שהשילדה מעוותת .. ( הרכב מוגבהה RE3.5)
הבדיקה נעשתה על משטח ישר...
תודה

grand
11-02-08, 13:07
:D
יגאל חביבי..
מי המוכשר שכיוון לך את מוטות הפנהרד????

ואם אין לך פנהרדים מתכווננים, אז בקידמי צריך למקם מחדש ע"י קידוח את הבורג של הפנהרד שנכנס לסרן.
ומאחור - שימוש במתאם שמגיע בקיט RE נועד לתקן את המירכוז.

Igal
11-02-08, 14:39
:D
יגאל חביבי..
מי המוכשר שכיוון לך את מוטות הפנהרד????>אודי מיזרחי (מכיר ;-)) אני כבר אדבר איתו..

ואם אין לך פנהרדים מתכווננים, אז בקידמי צריך למקם מחדש ע"י קידוח את הבורג של הפנהרד שנכנס לסרן. ניבדוק
ומאחור - שימוש במתאם שמגיע בקיט RE נועד לתקן את המירכוז. המתאם מותקן כניראה שהמירכוז לא היה טוב
בכול אופן גראנד ידיד תודה על הייעוץ - ככה לומדים (מצטער על כול שאלות ה "תם")

השועל
12-02-08, 09:50
רמי..
הוצאת לי את המילים מהמקלדת :)

Igal
24-02-08, 10:36
שלום לכולם ,
לאחר דיון ארוך עים אודי מזרחי , הוא ממליץ בחום להנמיך את תושבת מוט הפנהרד הקידמי ע"י הוספת ספייסר בין התושבת לשילדה (בעובי של בערך "3.5), וע"י כך לקבל מהלך מיתלה מלא .. -ניראה הגיוני
( כאשר אז הבולם הוא זה שמגביל את מהלך הפתיחה)
ולא ליקדוח חור נוסף בתושבת הפנהרד הקידמי שתיצור עומס על המוט..
מה דעתכם
?

grand
24-02-08, 11:43
אודי צודק בהגבהות של 4" ומעלה.
בRE3.5 אם תנמיך את הפנהרד יש סיכוי למעלה מסביר שבזמן הצלבה הביצה הימנית שלך תתנגח בפנהרד המונמך :razz:

Igal
24-02-08, 13:56
בRE3.5 אם תנמיך את הפנהרד יש סיכוי למעלה מסביר שבזמן הצלבה הביצה הימנית שלך תתנגח בפנהרד המונמך :razz:

תודה רמי , אני אבדוק וניראה לי אולי.. לשלב בין שני הפתרונות:-P

גיל123
06-03-08, 20:42
פעם זה קרה לי דווקא עם הביצה השמאלית וזה מה-זה כאב!

-->