PDA

צפייה בגרסה מלאה : סופה 3 היש באזרחי?

מדברון
15-02-08, 11:43
שלום

האם הרכב יצא למכירה אזרחית? אם לא מתי?
מה מספר הנוסעים המקסימלי שניתן יהיה להסיע?
השאלות באות מכיוון הטיולים המסחריים, נכון להיום רק לנדרובר דיפנדר נותן תשובה של 8 נוסעים, לא שרע לנו עם הדיפנדר אך תמיד טוב לדעת מה המצאי בשוק לא?

תודה ושב'ש לכולם

rozen
16-02-08, 13:40
קודם כל בנתיים מייצרים רק את הסופה שתיים והיא גם רק לתחום המוסדי ולאזרחי ממש לא וגם לא תהיה אפשרות לקנות כאלה מהצבא.

UNIX
16-02-08, 14:57
יצא לי לראות אחת באזרחות
הבן אדם טוען שהיא שלו
אולי הוא משהו חשוב בצבא וסתם מסתיר את זה לא יודע

asafk
16-02-08, 23:29
קודם כל בנתיים מייצרים רק את הסופה שתיים והיא גם רק לתחום המוסדי ולאזרחי ממש לא וגם לא תהיה אפשרות לקנות כאלה מהצבא.
ניב, הבנאדם שאל על ה3, וענית לו על ה2. אתה חושב שזה מועיל למישהו?

לגבי ה3 - היות ומדובר בדגם שיהיה בעל תקינה בינ"ל - תיאורטית הוא יוכל להימכר גם בשוק האזרחי. מתוך אבי הטיפוס שראיתי- יש גרסת 5 מושבים 5 דלתות (וזה הדגם שסביר שנראה בארץ), וגרסה פתוחה עם ספסלי אורך המיועדת ליותר נוסעים (קשה לי להאמין שתעבור את משרד התחבורה בארץ, למרות שאי אפשר לדעת.. ).

אולי כדאי להרים טלפון לתע"ר ולשאול...

אסף.

גיתאי נוה
17-02-08, 00:29
אגב יצא גם לי לראות, בפעם הראשונה, סופה 2 אזרחית בצבע ירוק-רט"ג בתל אביב. לוחית צהובה רגילה, שום כיתוב מיוחד על הרכב. 2 חבר'ה בפנים על אזרחי.

מעניין... :roll:
גיתאי

UNIX
17-02-08, 02:12
סופה 3?
אני התכוונתי לסופה 2 לא שמתי לב שמדובר על 3
מה זה סופה 3?

נמרוד
17-02-08, 07:45
ג'יפ J8 = סופה סימן 3? ידיעה מאוגוסט (http://www.jeepolog.com/435.html)

(ואפשר להוריד כבר את סימן השאלה)

מדברון
17-02-08, 17:51
שלום ותודה על השתתפותכם בדיון

אני רואה שיש בכלל בעיה לקנות סופה חדשה 2 או 3. לדעתכם האם יש מי מהדגמים האלה של הסופה שנמכר לאזרחים ושיוכל לעמוד בכבוד מול הדיפנדר?
אני מזכיר לכם שאני שואל מכיוון הטיולים המיסחריים, נכון להיום הדיפנדר נותן את המענה לרכב שטח המסיע 8 נוסעים עם נוכחות שהיא לא פחות חשובה כשמדובר על עבודה עם לקוחות.....
משנת 94 שהדיפנדר נכנס לשוק הסופה הלכה ונידחקה עד לכמעט העלמות מוחלטת מענף הטיולים.
לדעתי מהמצוי בשוק כרגע אין על הדיפנדר מה גם שאני מבין שכמעט ולא יהיה הבדל במחירים.

תודה בשנית

rozen
17-02-08, 18:47
אסף אולי אתה צודק אבל לא בטוח שמה שבקרייזלר יחליטו לייצר בתקינה בין לאומית יהיה כלכלי למפעלי נצרת לייצרכי גם ככה ההזמנות מצהל מתמעטות עד בכלל כי לצהל כיום עדיף לקבל דיפנדרים בכספי הסיוע מאשר לשלם לנצרת לייצר סופות.מה גם שכיום למשל אם היתה מיוצרת הסופה 2 לאזרחים היא היתה עולה כמעט ואפילו יותר מרנגלר אנלמיטיד חדש וזה נאמר על ידי בכיר בנצרת לפני שנה בערך בביקו במפעל.עלוי ואני מתבדה וייצרו בנצרת עוד הרבה מאוד שנים רכבים.

דרור ברלי
17-02-08, 21:51
גם J8 לא יוכל להתחרות בדיפנדר ביכולת הובלת נוסעים. הדיפנדר פשוט רכב גדול יותר מהסופות. לא בהרבה, אבל ההפרש בגודל מספיק כדי לדחוס לתוכו 8 נוסעים.

lizard
18-02-08, 06:38
עכשיו שהדיפנדר (ולנדרובר) יהיה שייך להודו, מן הסתם לא יהיה אפשרי לקנות אותו מכספי הסיוע, או שאני טועה?

אולי דווקא כן נזכה לראות ג'יפים (מתוג ג'יפ) חדשים בכמויות מסחריות בצה"ל.

חימושניק
18-02-08, 08:46
ממתי מקבלים כספי סיוע מהודו ?!

מיכה, עוד פעם שתית נפט?

כספי סיוע מקורם מארה"ב ומשמשים לרכש בארה"ב ולא בשום מקום אחר. בטח שלא בהודו.

ערן המסוקס
18-02-08, 09:26
חימושניק, תקרא את ההודעה של מיכה שוב. פספסת את המילה "לא" :oops:

rozen
18-02-08, 18:45
מהינדרה ההודית אולי קונה את לנדרובר אך אני לא חושב שהיא סוגרת את המפעלי ההרכבה של הרכבים בארהב ובאנגליה .הדיפנדר הצהלי מגבניק מגיע ממפעל הנמצא בגורגיה ארהב ולכן הוא יוכל להמשיך ולהגיע בכספי סיוע.

חימושניק
19-02-08, 07:31
חימושניק, תקרא את ההודעה של מיכה שוב. פספסת את המילה "לא" :oops:

אופס...

מיכה אנא קבל את התנצלותי. כנראה שאני הוא זה ששתה נפט.

ערן, תודה שהערת את תשומת ליבי לטעות.

lizard
19-02-08, 08:05
אז מה אתם חושבים? יש מצב שנראה סופה 3 בצבא בכמות רצינית?

נמרוד
19-02-08, 08:11
בצבא כנראה שתראה סופה סימן 3. מה זה כמויות רציניות - כמה מאות כלים, כמו שאתה רואה היום סימן 2. אבל סופות צבאיות אף פעם לא עזרו לנו ולא קידמו אותנו. אנחנו צריכים שהם ימכרו לשווקים המוסדיים החוץ צה"ליים שמהם הן יכולות לצאת לידיים פרטיות - משטרה, מג"ב, רט"ג, וכמובן שנשמח אם תהיה גם מכירה אזרחית במחיר סביר.

-->