PDA

צפייה בגרסה מלאה : Bar Pin Eliminator

bibi544
15-02-08, 23:11
לכל המשתמשים בבולמי זעזועים לא מקוריים וסובלים ממיני רעשים במעבר על במפים מצורף שרטוט ל BAR PIN ELIMINATOR המבטל את החופש בבוקסה של הבולם.
לפין יש דיסקית בצד אחד ואום(לא מופיע בשרטוט) אותו סוגרים על הבוקסהעל מנת לדחוס אותה מעט ולבטל את החופש בינה לבין עין הבולם.
הורכב ונמצא יעיל ברכב שלי אינו משנה את מיקום הבולם דבר שמשאיר לבולם את טווח התנועה הרגיל שלו.
הפין בנוי מבורג 16 ממ שראשו נחתך וכורסמו לו המשטחים שיחוברו על התושבת. מכוון שגיליתי שהתושבות ברכב אינן חתוכות במדויק יש סיכוי לצורך בשיוף קל שלהן, חוץ מזה עובד מצוין הבדל שמיים וארץ.
מדובר על גרנד צירוקי
למי שמעונין אוכל ליצר כאלו תמורת 250 שקלים, שלחו מייל דרך האתר.
נסיעה טובה ושקטה.
אופיר

גניסלב רונן
16-02-08, 16:13
לכל המשתמשים בבולמי זעזועים לא מקוריים וסובלים ממיני רעשים במעבר על במפים מצורף שרטוט ל BAR PIN ELIMINATOR המבטל את החופש בבוקסה של הבולם.
לפין יש דיסקית בצד אחד ואום(לא מופיע בשרטוט) אותו סוגרים על הבוקסהעל מנת לדחוס אותה מעט ולבטל את החופש בינה לבין עין הבולם.
הורכב ונמצא יעיל ברכב שלי אינו משנה את מיקום הבולם דבר שמשאיר לבולם את טווח התנועה הרגיל שלו.
הפין בנוי מבורג 16 ממ שראשו נחתך וכורסמו לו המשטחים שיחוברו על התושבת. מכוון שגיליתי שהתושבות ברכב אינן חתוכות במדויק יש סיכוי לצורך בשיוף קל שלהן, חוץ מזה עובד מצוין הבדל שמיים וארץ.
מדובר על גרנד צירוקי
למי שמעונין אוכל ליצר כאלו תמורת 250 שקלים, שלחו מייל דרך האתר.
נסיעה טובה ושקטה.
אופיר

אופיר / ביבי ,
האם זה לא אותו דבר ?

http://www.ironrockoffroad.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=IROR&Product_Code=JS-SABPE (http://www.ironrockoffroad.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=IROR&Product_Code=JS-SABPE)

נראה לי שגם אחרי עלות משלוח ,יהיה אותו מחיר כך שאם הנ"ל כרוך בטרחה שלך ,
תדע יש פתרון קיים וטוב.

רונן

bibi544
16-02-08, 21:44
זה אכן דומה בהבדל אחד שעבורי הוא היה משמעותי (אחרת למה לא פשוט להזמין את החלק משם...) וזה שהפתרון שלהם מגביה את התושבת התחתונה כלפי מעלה בערך באינץ' אינץ' וחצי לעומת הפתרון שלי שמגביה את התושבת בערך כ 3 ממ, דבר שלא מהווה בעיה מבחינת אורך והתאמת בולמי הזעזועים.
דבר זה הוא המהווה את עיקר העבודה על החלק וכמובן שכל אחד יכול, אם ירצה ובהיסתמך על השרטוט המצורף, ליצר זאת בעצמו או אם הנקודה שהעלתי לא רלוונטית אצלו, גם יכול להזמין זאת מחול.
כך או כך שיהיו רק נסיעות טובות ומהנות.

נמרוד
17-02-08, 08:04
אתה צודק שרוב הפתרונות הקיימים בשוק מעלים את נקודת החיבור בס"מ-שניים. אבל מה שאתה עושה לא פשוט לייצור, לכרסם בורג מוקשה זה לא טריביאלי ולא זול. בכל מקרה הייתי מדגיש ומוסיף לשרטוט רדיוס נדיב כמה שיותר (לפחות את 4 המילימטר) בכל ארבעת המדרגות.

bibi544
17-02-08, 13:03
אם תעשו חשבון תגלו שאוזני החיבור הן בעובי של 8 ממ שאמור להיות חזק בהרבה מ 4.5 ממ של פרפר החיבור ששמים לבולם.

-->