PDA

צפייה בגרסה מלאה : פתחתי לוקר, צריך עזרה בבקשה.. שאלה

idan_c
17-02-08, 19:00
שלום חברים,
פירקתי היום את הלוקר שלי עקב רעשים שלדעתי מגיעים משם, נתחיל מהדבר שהכי מטריד אותי,
פירקתי את ה6 ברגים של הלוקר , הוצאתי אותו בשלמותו...
לאחר הפירוק מופיע החלק של הציריה, החלק שמתחבר ללוקר מוט עם שיניים...

הבעיה שמטרידה אותי היא שהמוט של הצירייה הזה רופף הוא לא קבוע, האם זה אמור להיות ככה?

itay
17-02-08, 19:03
עידן,

הצירייה עצמה יכולה לזוז מילימטרים בודדים בתוך הלוקר פנימה והחוצה. שים לב: אל תסובב את הלוקר כשהוא מפורק כלומר, אל תעבור מ LOCK לFREE ׁ(או להיפך) ושהלוקר מפורק. מה אתה בדיוק מחפש?

איתי.

itay
17-02-08, 19:04
עידן,

הצירייה עצמה יכולה לזוז מילימטרים בודדים בתוך הלוקר פנימה והחוצה. שים לב: אל תסובב את הלוקר כשהוא מפורק כלומר, אל תעבור מ LOCK לFREE ׁ(או להיפך) כשהלוקר מפורק. מה אתה בדיוק מחפש?

איתי.

הכוכב הכחול
17-02-08, 19:31
http://jeepolog.com/205.html

idan_c
18-02-08, 10:23
עידן,

הצירייה עצמה יכולה לזוז מילימטרים בודדים בתוך הלוקר פנימה והחוצה. שים לב: אל תסובב את הלוקר כשהוא מפורק כלומר, אל תעבור מ LOCK לFREE ׁ(או להיפך) כשהלוקר מפורק. מה אתה בדיוק מחפש?

איתי.

לגבי הלוקר , אצלי הוא נפתח וננעל לא במקום המיועד, אפשר לסובב את הלוקר גם לאחר המצב LOCK שלו... אבל זו בעיה אחרת שאותה אני כבר בודק.. ולמה לא לסובב את הלוקר שהוא מפורק?(לידע כללי)

הבעיה שאליה התכוונתי כעת היא שהצירייה עצמה ממש משוחררת, לא פנימה והחוצה מהלוקר עצמו אני יכול להזיז אותה מהציר שלה למעלה ולמטה ולכל הכיוונים. יש מיסב סביב הצרייה ולפי זה אני מניח שהיא אמורה להיות מקובעת על הציר שלה, במקרה אצלי אפשר להזיז אותה, זה אמור להיות ככה?

תודה

itay
18-02-08, 10:33
עידן,

לידע כללי (מניסיון שלי כמובן), אם תסובב את הלוקר כשהוא מפורק, הטבעת יכולה להתנתק מהקפיצים ואז זה סוג של פאזל למישהו שלא מכיר....

אתה אומר שהצירייה יכולה לזוז למעלה ולמטה ולצדדים בתוך בית הלוקר??

תמונה תעזור מאוד.

איתי.

סוזי המשתוללת
18-02-08, 17:31
הכל בסדר
הציריה עוברת דרך "שרוול" ועל ה"שרוול הזה יש את שני מיסבי הגלגל
אין שום מניעה לתנועה במקום שהזכרת
פנימה יש בעייה קטנה שכן יש שם טבעת אבטחה קפיציתבתוך המגרעת של הציריה מה שאמור להגביל את התנועה פנימה
רק תכוון את הלוקר נכון וזהו הרעש כנראה לא משם

idan_c
18-02-08, 19:09
הכל בסדר
הציריה עוברת דרך "שרוול" ועל ה"שרוול הזה יש את שני מיסבי הגלגל
אין שום מניעה לתנועה במקום שהזכרת
פנימה יש בעייה קטנה שכן יש שם טבעת אבטחה קפיציתבתוך המגרעת של הציריה מה שאמור להגביל את התנועה פנימה
רק תכוון את הלוקר נכון וזהו הרעש כנראה לא משם

הכנסתי את הרכב היום למוסך, יש איזשהו חלק שמחבר בין הצירייה ללוקר או משהו שנשחק אצלי, נשלח לחריטה, בנוסף נהרסו המייסבים שמסביב לצירייה הם יוחלפו, מחר הרכב יצא נדע אם באמת זו הייתה הבעיה :)
תודה לכולכם.

-->