PDA

צפייה בגרסה מלאה : תיקון נעילת lock right על GM10-נשברו הפינים.

מוני_הכוכב
27-02-08, 09:03
היי,

יש לי שתי נעילות lock right - קדמית ואחורית.

במהלך החלפת מחזיר שמן לציר הקדמי נמצא שהנעילה נעולה באופן קבוע - ככל הנראה הקפיצים ו/או הפינים נשברו.

אני קונה קיט של פינים וקפיצים ב- $11 ומעוניין לתקן.

Part # 1025350KAP זה החלק.

כאן קונים + תמונה http://www.jegs.com/i/Powertrax/754/1025350KAP/10002/-1 (אני אקנה 3 יחידות (2 רזרווה) באמזון יוצא זול יותר וללא הובלה)

מחפש מישהו שמכיר את סוג הנעילה הזו, יכול לתקן במחיר שווה לכל נפש. אני חושש שהמוסך הקבוע שלי יגרום לי למשכן את הדירה עבור התיקון הזה.

גיא
27-02-08, 09:29
תעשה לבד ?!

גיתאי נוה
27-02-08, 10:06
מוני

הרכבת הנעילה היא משחק ילדים, אין סיבה שלא תרכיב בעצמך. הבעיה היחידה שעלולה להתגלות, היא שהחורים של הפינים נעשו אובליים עם הזמן והלחצים, ואז יש לך שתי ברירות: לגשת לחרט או לקנות נעילה חדשה.

אני הייתי קונה חדשה, ללא ספק.
אם אתה זקוק להוראות ההתקנה שלח אלי ה"פ. אני מניח שאין הבדלים - לפחות מהותיים - בין לוקרייט של דנה 33 לזה של GM.

גיתאי

מוני_הכוכב
27-02-08, 10:22
וואללה, אתם יותר מהירים מכל שירות אחר. לא תקבלו קנס על פיגור בהופעה.

אז ככה: אני הפסקתי לעשות לבד/ ביד כבר מזמן (למרות שאני מתפתה כל פעם מחדש כשאני רואה את השדיים המדהימים של המדינה רצים לי מול העיניים ) ואני ממש את זה גם ברכב. אני יודע שזה צריך להיות די פשוט, אבל, אין לי איפה לעבוד, מספיק שיחסר לי כלי אחד, ייתקע לי בורג ואני תקוע לכל היום. בקיצור, לא מתאים לי.

אני יודע שייתכן והבעייה היא בשחיקה אבל ממש לא נראה לי כי למיטב הבנתי העניין התקתקל זמן קצרצר לאחר התקנתו - מאידך ייתכן שלא כוייל ואז נוצרה השחיקה.

מחיר נעילה חדשה הוא כ- $250 ואני יכול להביא בהזדמנויות שונות, לא בוער לי, אבל שווה לי לנסות התקנה.

אני חייב לעשות בדיקה חוזרת ולוודא שבאמת הנעילה קבועה תמיד ולא משתחררת. את זה אעשה ע"י הרמת הרכב, שילוב ל4*4

1. בדיקה ששני הגלגלים מסתובבים לאותו כיוון כשאני מסובב גלגל אחד.
2. עצירת גלגל אחד ווידוא שהשני מסתובב חופשי ולהיפך.

צודק ביחס לבדיקה?

גיתאי נוה
27-02-08, 10:39
אם תוצאת בדיקה 1 חיובית ותוצאת בדיקה 2 שלילית, הנעילה תפוסה.

גיתאי

מוני_הכוכב
27-02-08, 10:58
תודה גיתאי ,זה מה שחשבתי ומתאים לסוג הנעילה הזה.

-->