PDA

צפייה בגרסה מלאה : שידרוג מתדרים אמריקאים לישראלים

ואיל
28-02-08, 14:50
לחברי הפורום אשר עשו ייבוא אישי של גיפ רנגלר שנת 2007,2008 ומותקנת בהם מערכת מולטימדיה די.ו.די ורדיו עם תדרי רדיו אמריקאים - יש אשרות שידרוג לתדרי הארץ . העלות תמסר למתקשרים
054-7547-999 ואיל

נמרוד
28-02-08, 18:09
מה שאתה אומר זה שיש אפשרות (כמו בכל רדיו) ללחוץ על שניים שלושה כפתורים ברצף כלשהו ותוך 10 שניות לסדר את העניין. אני בטוח שאנשים יודו לך מאד אם תפרסם את שילוב המקשים הדרוש ותחסוך להם חיפוש בגוגל.

coas
28-02-08, 19:03
From the service manual:

COUNTRY CODE AND CABIN EQ SETTING - RAR/REC RADIO ONLY
The RAR and REC radio may require the country code and cabin EQ setting to be set if not programmed correctly. If battery power is lost to radio, the anti-theft code must be entered before radio will operate. If the region the vehicle will be driven in uses 10 kHz spacing on the AM band (i.e. 95C. 960 etc.). set the Country Code to "USA'. If the region uses 9 kHz spacing, has LW and MW Bands. and uses RCS (i.e AF. PTY. TA. etc.). set the radio for 'EUR'. If neither of the previous settings apply, and the vehicle is not being driven in Japan. set the radio to 'ROW'. Vehicles driven in Japan should have the radio set to'JPN'. The following chart list selected coun¬try codes and radio broadcast standards.
To enter the country code and EQ setting. use a scan tool.

Germany (8CJ) ..... EUR

ואיל
29-02-08, 14:45
חברים , זה לא פשוט בכלל
ראשית אני חוזר ואומר שיש בידי את אפשרות השידרוג רק למערכות החדשות המותקנות ברכבי קרייזלר החל משנת 2007 , 2008 . המערכת שאני מדבר עליה נקראת
, MY GIG מערכת מולטימדיה עם מסך לחיצה .
גם אני חרשתי את כל האפשרויות כולל היבואן בארץ ( עם נסיון לבצע את הנוהל של ההסבה שפורסם באינטרנט ), קרייזלר ארה"ב , קרייזלר גרמניה ,
אני שילמתי כדי שיפתחו עבורי תוכנה מיוחדת שתבצע את השידרוג - וזה עלה לא מעט כסף.
עם כל הרצון - אין באפשרותי לפרסם את התוכנה לכל אחד -גם כיון שזה לא פשוט ובגלל צורך להכנסת קוד שילדת הרכב בתוך תפריט ההתחלה .

.

ואיל
11-09-08, 14:36
העובדה שעד לזה הרגע אין אפשרות גם ליבואן לתת את השירות של שינוי התדרים .
הפיתוח שאני מציע נבדק על מספר רב של מכוניות וכעת האיפשור הוא כדלקמן :
ניתן לשנות תדרים לכל הרכבים מבית " קרייזלר " ( קרייזלר , דוד'ג , ג'יפ ) שבהם מותקנת
מערכת הרדיו עם מסך הנגיעה - MYGIG - . השינוי בתדר משנה באופן אוטומטי גם את ה D.V.D לשיטה אירופאית - PAL .
כמו כן יש פיתוח חדש של תצוגת GPS על המסך המקורי של הרדיו כאשר ההצגה של המפות והעלמת המפות מבוצעת ע"י נגיעה במסך .
ואיל - יואל 054-7547-999

מני_י
15-09-08, 16:30
העובדה שעד לזה הרגע אין אפשרות גם ליבואן לתת את השירות של שינוי התדרים .
הפיתוח שאני מציע נבדק על מספר רב של מכוניות וכעת האיפשור הוא כדלקמן :
ניתן לשנות תדרים לכל הרכבים מבית " קרייזלר " ( קרייזלר , דוד'ג , ג'יפ ) שבהם מותקנת
מערכת הרדיו עם מסך הנגיעה - MYGIG - . השינוי בתדר משנה באופן אוטומטי גם את ה D.V.D לשיטה אירופאית - PAL .
כמו כן יש פיתוח חדש של תצוגת GPS על המסך המקורי של הרדיו כאשר ההצגה של המפות והעלמת המפות מבוצעת ע"י נגיעה במסך .
ואיל - יואל 054-7547-999

יש לך במקרה מושג איך משנים את התדרים גם בלקסוס
rx350?

ואיל
24-09-08, 17:19
יש לך במקרה מושג איך משנים את התדרים גם בלקסוס
rx350?
מצטער , אך אין לי ידע ב לקסוס.
יואל

Flying_Dragon
08-02-09, 20:43
לכל בעלי Jeep Grand Cherokee