PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניקוי חלודה ממיכל נירוסטה

itay-rover
08-03-08, 11:11
יש לי בלנד רובר מיכל מים של כשבעים ליטר מנירוסטה,בעבר נעשה לצערי שימוש בניפלים מברזל להברגות במיכל.אני מתעסק עכשיו קצת עם המיכל,ואני רוצה להכחיד את מעט החלודה שנוצרה כתוצאה מהשימוש בניפלים מברזל.הכוונה לניקוי כימי.
המים משמשים בעיקר לרחיצת ידיים ושטיפת כלים,אבל לפעמים גם מכינים איתם קפה....
אני יודע שמנקה אסלות "00" נלחם מצויין בחלודה,אבל אני קצת מפחד,למרות שיש לי אפשרות לשטוף את המיכל כמה פעמים.
יש הצעות יותר טובות?

איתי.

kd2
09-03-08, 04:10
החלודה היא פנימית בתוך המיכל?
כמה קשה?

adimarmus
25-03-08, 09:23
יש לי בלנד רובר מיכל מים של כשבעים ליטר מנירוסטה,בעבר נעשה לצערי שימוש בניפלים מברזל להברגות במיכל.אני מתעסק עכשיו קצת עם המיכל,ואני רוצה להכחיד את מעט החלודה שנוצרה כתוצאה מהשימוש בניפלים מברזל.הכוונה לניקוי כימי.
המים משמשים בעיקר לרחיצת ידיים ושטיפת כלים,אבל לפעמים גם מכינים איתם קפה....
אני יודע שמנקה אסלות "00" נלחם מצויין בחלודה,אבל אני קצת מפחד,למרות שיש לי אפשרות לשטוף את המיכל כמה פעמים.
יש הצעות יותר טובות?

איתי.

שלום איתי

שמי עדי ואני מנהל מחלקת דבקים תעשייתים בחברת י.ביבאס

ניקוי כימי של מיכלים מחלודה מתבצע אצלנו על ידי HERNON 32 נוזל לבן לניקוי
תוכל ללמוד עליו קצת יותר באתר החברה - http://www.hernonmfg.com/tds/td-032.pdf

אולם אני ממליץ לא לשתות מהמיים במיכל- אף על פי שלא מצויין במפרט רעילות לאחר התקשות , עדיין זה חומר כימי

במידה ובכל זאת תחליט להשתמש אני ממליץ לצבוע את האזורים בעלי פוטנציאל החלדה לאחר ניקוי בצבע ידידותי

בברכה

עדי

טלפון בחברה - 03-9045565
או מייל [email protected]

itay-rover
25-03-08, 10:09
תודה על ההפניה לחומר,
אבל אם ציינת שזה לא מומלץ לשתיה,אני מוותר מסיבות שאני כן משתמש בהם לקפה(ומיד יקפוץ אסף ויטען שקפה עם מים כאלה זה לא קפה...:-))ולבישולים.
בנתיים החלפתי את כל המחברים לפלסטיים ואין יצור חדש של חלודה וניראה כי בא לציון גואל...
איתי.

חנן-ג'יפולוג
25-03-08, 16:26
מה יש לך נגד חלודה במים? קצת ברזל עוד לא הזיק לאף אחד. כולנו, או לפחות היותר זקנים מבינינו, גדלנו ושתינו ממים שמקורם בצנרת ברזל, חלודה בד"כ.

דרור הראל
25-03-08, 19:10
איתי,

חנן צודק לחלוטין,כאחד שעובד בתחום המים,אני רוצה ליידע אותך שכמות החלודה אותה אתה שותה במערכת הביתית היא רבה בצרוף הרבה דברים אחרים-בעיקר בבתים ישנים יחסית בהם הצנרת היא מצינור מגולבן,פרק פעם את הפילטר בברז המטבח או את הדוש במקלחת,החלקים הקטנים השחורים-זה לא מרוקאים-זו חלודה. הצנרת שמובילה את המים הביתה היא רובה ככולה מצינור ברזל עם עטיפה פנימית של בטון שחלקים ממנו נופלים והצינור מחליד-שלא לדבר על צנרת אסבסט ישנה שנמצאת עדיין בחלק הארי של הישובים הוותיקים למרות שרובה מוחלפת עם השנים.

מה שחשוב הוא,שאם הרכב עומד הרבה זמן,זה להחליף את המים ולנקות את המיכל משום שעלולות להיווצר פטריות וכל מיני חולרה.
אני רק מקווה שאתה לא ממלא את המיכל במים מינרלים,עדיין איכות המים בישראל טובה לשתייה-אבל גם זה בטח ידרדר מתי שהוא

דרור הראל

עודד זנטון
26-03-08, 13:06
דרור, אתה סתם אומר,
אני מצאתי לא פעם ולא פעמיים גם מרוקאים בצנרת בבית, הם מגיעים לכל מקום המנוולים. :wink:

אהבתי!

-->