PDA

צפייה בגרסה מלאה : לנד רובר דיסקברי שנת 96

לירוי1
12-03-08, 07:10
שלום רכשתי אתמול ואני מקבל אותה היום לנד רובר דיסקברי דיזל שנת 96.גיר אוטומט. האוטו אחרי מנוע ,תיבת הגה משופצת . האוטו נראה יחסית טוב מעט מאוד חלודה רק יד שלישית
עכשיו השאלות
1)המוכר עשה כפתור במקום שהחימום של הסליל יהיה איך שמסובבים את הסויץ צריך ללחוץ עליו ידני . מה יכולה להיות הבעיה?ואם אפשר לחיות עם זה?
2)הבנתי מקריאה בפורומים שונים שהאוטו יחסית עגלה כדי לגעת בשיפורי מנוע?
3)אני צריך לעשות לאוטו טסט שבוע הבא מה כדי לבדוק לפני ? על מה מקפידים הכי הרבה בטסט?
4)אני מחפש מוסך באיזור חיפה קריות שיודע לטפל באוטו כזה וכמובן לא יקרן גם מכונאי שעובד בשבת בבית
5)כמה כ"ס יש למנוע ועד כמה אני יכול להגיע בשיפורים בתקציב יחסית נמוך? יש לצין שאני ללא נסיון בשטח ומעונין בגיפ לנסיעה רוב הזמן בכביש ואולי בסופי שבוע בשבילים
תודה מראש לעונים
http://www.carsforum.co.il/vb/images/statusicon/user_online.gif http://www.carsforum.co.il/vb/images/buttons_heb/style_1/report.gif (http://www.carsforum.co.il/vb/report.php?p=1608850)

fuksi
12-03-08, 09:33
שלום רכשתי אתמול ואני מקבל אותה היום לנד רובר דיסקברי דיזל שנת 96.גיר אוטומט. האוטו אחרי מנוע ,תיבת הגה משופצת . האוטו נראה יחסית טוב מעט מאוד חלודה רק יד שלישית
עכשיו השאלות
1)המוכר עשה כפתור במקום שהחימום של הסליל יהיה איך שמסובבים את הסויץ צריך ללחוץ עליו ידני . מה יכולה להיות הבעיה?ואם אפשר לחיות עם זה?
2)הבנתי מקריאה בפורומים שונים שהאוטו יחסית עגלה כדי לגעת בשיפורי מנוע?
3)אני צריך לעשות לאוטו טסט שבוע הבא מה כדי לבדוק לפני ? על מה מקפידים הכי הרבה בטסט?
4)אני מחפש מוסך באיזור חיפה קריות שיודע לטפל באוטו כזה וכמובן לא יקרן גם מכונאי שעובד בשבת בבית
5)כמה כ"ס יש למנוע ועד כמה אני יכול להגיע בשיפורים בתקציב יחסית נמוך? יש לצין שאני ללא נסיון בשטח ומעונין בגיפ לנסיעה רוב הזמן בכביש ואולי בסופי שבוע בשבילים
תודה מראש לעונים
http://www.carsforum.co.il/vb/images/statusicon/user_online.gif http://www.carsforum.co.il/vb/images/buttons_heb/style_1/report.gif (http://www.carsforum.co.il/vb/report.php?p=1608850)

קודם כל מזל טוב
1. לא יודע
2.שיפור מנוע אפשרי,הרבה כסף לדעתי לא שווה להכנס לזה עם רכב ישן.
3.בטסט בודקים את כל המכלולים ה"רגילים" אורות,איתותים וכו' כמו לפרייבטים.
4.רכב דיזל ישן ופשוט,כל מוסכניק שאתה סומך עליו יעשה את העבודה.
5.סע עם הרכב תקופה כמו שהוא,שבילים במצבו הסטאנדרטי אין שום בעיה.
תרצה להתקדם ולשפר אז השמיים הם הגבול.

לסיום עצה ידידותית אל תתיחס אליו כנקבה....הוא עוד עלול להתנקם בך.....
בהצלחה

idanw
12-03-08, 13:06
בנוסף תקרא את השרשור
הזה (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=26374) זה תופס גם לדיסקברי, חשוב מאוד!

Juv
12-03-08, 14:45
לגבי 3 - אם יש לך עדיין אפשרות, הייתי מתנה את הרכישה בכך שהמוכר יעביר אותו טסט... אין לך דרך לדעת כמה יעלה לך (בכסף זמן ועצבים) להעביר אותו טסט.

RONI
12-03-08, 17:45
למה אתם שליליים.?
הבן אדם חדש בתחום,תעזרו, תפרגנו,אל תתנשאו!
הוא רוצה ללמוד.לא לקבל ביקורת ,
מה דעתכם?
א.תתחדש.
ב.תסע על הרכב ,תלמד אותו.תחוש אותו,
ג.את הכפתור,תשאל אולי את המוכר!הוא בוודאות ידע יותר טוב מאיתנו.
ד.טסט,פשוטו כמשמעו.זהו, אל תעשה מזה עניין,אם צריך לתקן משהו ,מתקנים,לבד אם אפשר,
אם לא,הגה,בלמים,אז מוסך.
ה.אין מוסך לא יקרן,זה רק הפרצוף ומעט מהבעיה!
ו.כל שאר הפרטים ,נראה לי ,בחיפוש תמצא 80% לפחות לתשובות שלך.
ז.תתחיל לרלרל, ברלרלת.
הכי חשוב תהנה ממנו.ואל תתיחס אליו כמו הו...מו.! כי הוא לא.

landrover
12-03-08, 19:06
אם אתה רוצה מישהו לא יקר באיזור חיפה - צור קשר בה"פ

אמיר.

לירוי1
12-03-08, 23:40
תודה על התגובות.
קבלתי את האוטו בשעה טובה ונחשו מה קרה לי בדרך הביתה?
האוטו הראה סמני התחממות השעון עלה למעלה וירד למטה .עצרתי מיד את האוטו וטלפנתי למוכר שיבוא לראות מה קורה.
המוכר מכונאי במקצועו שעשה לאוטו הזה את המנוע בדק את הצינורות ואמר שהשעון כנראה לא עובד טוב או שהיוניט נדפק. הוא נסע אחרי עד הבית בדרך השעון קפץ מלמטה למעלה
מה אתם אומרים? למי עלי לפנות ? אני יכול להחליף יוניט לבד?כדי לשים שעון חום חיצוני ?
אני רוצה בכלל להוצא את המים שברדיאטור ולשים מים משומנים יש לכם המלצות על סוג מסוים?
איזו הרגשה חרה לקנות אוטו חדש ולהתקע בנסיעה הראשונה. בבקשה לא לרשום לי שככה זה לנד רובר

אברמלה
13-03-08, 05:22
בבקשה.

nir.samo
13-03-08, 07:22
מערכת הקירור של ה-TDI300 מוצלחת במובן שכשהיא תקינה - חום המנוע כמעט ולא מושפע מתנאים חיצוניים הוא מגיע לחום הנורמאלי ונשאר שם עד סוף הנסיעה.
השאלה שאתה צריך לענות עליה היא האם אתה מוכן לפתוח מכסה מנוע ולהתחיל להתלכלך?
אם כן - צריך לוודא האם התקלה אכן מהיוניט - או להחליף יוניט חום או להוסיף מד חום נוסף אפילו באופן זמני.
חשוב: ראש המנוע הנ"ל רגיש להתחממות ולכן הכל צריך להיעשות בזהירות. עדיף לבצע את הניסוי בסיבובים בשכונה בלי להתרחק יותר מידי ולא לנצל את הנסיעה לדודה בדימונה לשם כך...

לירוי1
14-03-08, 00:15
בשבת יוחלפו המים בנוזל קירור גרמני. יש לי מגן חזירים שכולל מגן על הפנסים הוא נרכב לטנדר איסוזו

בסוף הוא לא הורכב השאלה יש מצב שהוא יתאים? ומה יהיה בטסט זה חוקי?

לירוי1
14-03-08, 06:50
אנשים פשוט לא מוכנים לשמוע ...

תתחדש :mrgreen:

אני מבין שיהיו עכשיו הרבה שירשורי זלמנסון ...
תודה
אני לא יודע מה זלמנוף אבל במידה ואני מפריע למישהו פה בשאלות שלי אני אפסיק לשאול שאלות.
אפאחד לא חייב לי כלום . קניתי לנד רובר וחשבתי שפה לפחות יעזרו לי .(תודה לאלה שבאמת היה להם רצון לעזור)

אברמלה
14-03-08, 07:20
על תיפגע ותעלב..את השאלות היית אמור לישאול ליפניי הקנייה..לא יתכן מצב שקנית רכב ובדרך הבייתה כבר יש בעיות וביחוד שקנית את הרכב מבעל מוסך.. לא נורא ידידי נפלת . נסה לעזור לך לקום. גם אם תשים מים קדושים מנתיבות זה לא ישנה את המצב. לך לבעל המוסך ותידרוש מימנו את הטיפול הזה.... שיהיה לך בהצלחה. נ.ב על תרכיב את המגן חזירים. זה ישפיע על ה. :סחיבה של הכרכרה. :razz:

לירוי1
14-03-08, 15:10
אני לא נעלב. את האוטו רכשתי בידיעה שהוא צריך מספר טיפולים ולכן גם שילמתי הרבה מתחת למחירון. את האוטו קניתי כי זה הסתדר עם החלפה ברכב אחר שהיה לי. לפני ההחלפה קראתי פה בפורום תגובות שלכם בה היה כתוב דברים טובים על האוטו וגם חסרונות שהיו הרבה, ובכל זאת החלפתי ואת זה לא ניתן לשנות. עכשיו שאני כבר הבעלים של הגיפ וצריך עזרה חשבתי שפה אני אמצא את התשובות ועזרה.
עשיתי ביטוח לגיפ חובה וצד ג כולל שמשות וגרירה עלה לי 3450 שח זה סביר?
אני מחפש נתונים על המנוע שנמצא אצלי בגיפ
יש לי סט גנטים של גיפ מרצדס יש מצב שהם יתאימו לי?
היות ולא היה לי גיפ בעבר וגם לא נהגתי בכזה גיפ הוא צריך להיות קופצני או שמשהו לא בסדר?
האמת שהוא לא זז אבל ההרגשה שאני נוהג בוא כאילו אני נוהג בטנק
תודה מראש ושבת שלום
מקווה מאוד שאני אוכל להצטרף לאיזה טיול קל בתור התחלה אחרי שאני אטפל בשעון החום

אברמלה
14-03-08, 15:33
איפה קראת דברים טובים????????????? :razz: :razz:

לירוי1
14-03-08, 16:41
לפי מה שאתה אומר כל הבעלים של הדסקברי אוכלים חרה. אז למה הם מחזיקים אותם? למה עדין קונים אותם?

nir.samo
14-03-08, 18:44
לגבי מה שהבעלים אכלו, זה קצת סטייה מהנושא אבל בעל דיסקברי לא יבוא ויכתוב בפורום שהלך לו מכלול אלא אם הוא רוצה לקבל עזרה או שקוראים לו רכס :grin: . אחרי שהוא מכר כבר מותר לגלות הכל (יש יוצאי דופן גם כאן). אבל זה לא אומר שכל הבעלים אכלו חרא.
כמובן שיש יתרונות שעם קצת מזל גם עולים על החסרונות.
מה שעוד עולה לי בראש, תבדוק שאין אויר במערכת הקירור זה יכול לפעמים לשגע את הקריאה.
תעדכן תוצאות ואל תשכח בסוף אחרי שהתקלה נפתרה לחזור ולעדכן למען הדורות הבאים.

לירוי1
14-03-08, 23:51
מה השיטה להוציא אויר מהמערכת?

מה לחץ האויר שאני צריך לשים צמיג 16\205 AT ? רוב הנסיעות בכביש

נמרוד
14-03-08, 23:58
לירוי - קבל את התנצלותי בתור אחד ממנהלי הפורום, בשם כמה חברים וותיקים וטובים, שלא יכולים לשלוט בעצמם וכתבו תגובות חסרות תוכן לגמרי. חלקן נמחקו, פשוט לא היה בהן כלום חוץ מלעג.

-----------------------------

אבל אברמלה צודק, האמת חייבת להאמר... בלי קשר לסוג הרכב, גם לי נשמע שעשית עסקה "לא מוצלחת", והמוכר יודע טוב מאד מה היה לא ביד ומצא קונה תמים. בוא נקווה שתצליח באמת ליישר את הרכב ושהעלות הסופית תהיה כזאת שעדיין העסקה תראה בדיעבד ככדאית.

בכל מקרה ברוך הבא והמון בהצלחה.

לירוי1
15-03-08, 08:17
נמרוד תודה רבה
כשמוכרים אוטו תמיד בטוחים שדפקנו את הקונה וגם הקונה שקנה במחיר מציאה בטוח שהוא שדפק את המוכר.
את המוכר אני מכיר ומקווה מאוד שהוא סיפר לי הכל. לאוטו הלך מנוע אחרי שאישתו נסעה כאשר הטרמוסטט נתפס על מצב סגור. אני יודע שהוא עשה לאוטו מנוע וכל מני דברים מסביב. תמיד נשארים דברים קטנים ואני זה שרוצה לתקן אותם. אני לא גיפאי ובטוח לא יצא לטיולי שטח מסובכים אולי טיולי שבילים ובמשך השבוע האוטו יעשה כ15-20 ק"מ ביום כך שאני מקווה שאוטו לא יעכזב אותי.
שאלתי כמה שאלות ועדין לא ענו לי אז בבקשה מי שיכול לעזור לי
עדין מחפש בקליות לוינקרים מקדימה גם ימין וגם שמאל גם משומשים שבמצב טוב

nir.samo
15-03-08, 08:18
מה השיטה להוציא אויר מהמערכת?

ממליץ לך לקנות את ספר הטיפולים (http://www.jeepolog.com/haynes_manuals.html) של היינס.

לירוי1
15-03-08, 12:41
אתם חושבים שמה שגורם למחוג של החום לקפץ זה אויר במערכת?

מישהו מוכר ספר הינס ללנד רובר?
היום ניגשתי לחשמלאי שיבדוק לי את היוניט חום. אני מכבה את האוטו ניגש לחשמלאי מסביר את הבעיה והוא מבקש שהכניס את האוטו אני ניגש להניע וראו הפלאהאוטו מסרב להניע כאילו המצבר חלש
החשמלאי מגיע בודק וישר אומר הלך לך הסטרטר מנסה עם פטיש לדפוק כלום לא מניע. הוא מנסה לדחוף את האוטו אין לו כוח לא אכל עדין. אני אומר לו תביא מצבר הוא יניע אולי, הוא מביא מצבר מחברים כבלים והאוטו מניע הוא בודק טעינה שהאוטו מונע מראה 13.56 שהאוטו מכובה מראה 12.35
המצבר עומד בעומס . לדבריו הכל תקין יכול להיות שיש איזה נקודה בסטרטר שגורמת לא להניע.
מה אתם אומרים? בנוסף הוא שלח אותי למכשירן בקשר לשעון חום. יש מישהו שאתם מכירים מחיפה או מהקריות שיכול לבדוק את תקינות היוניט חום ויכול אולי להרכיב לי שעון חום חיצוני
תודה מראש

לירוי1
15-03-08, 17:04
קצת תמונות של הגיפ שלי

gooja
15-03-08, 19:17
ידידי,

א. אכלת אותה. כמו שאחרים אכלו אותה. כמו שאני אכלתי אותה. התאהבת בו, ולתקופת מה, תסכים לסבול ממנו, והוא יעניק לך הרבה בתמורה. לא בלעג ולא בציניות. מניסיון (מר מאוד).

ב. נראה לי מוזר ענין הדלקת נרות חימום ידנית. זה בעצם אומר שיש בעיה חשמלית מינורית מאוד (הנרות אמורים לקבל מתח עם סיבוב הסוויץ למצב "1" לפני התנעה), אם זה מכונאי שלא סידר דבר כזה פשוט, הוא חאפר לא נורמלי, או לחילופין, הבעיה עמוקה יותר ממה שאתה חושב או מבין.

ג. אלכס ממוסך אראל, צומת קרית אתא. טיפל לי בדיסקו, וטיפל בהרבה מאוד ל"ר אחרים. בעל ניסיון, ידע, ויכולת אילתור. תמסור ד"ש ממני.

ד. מאחל לך רק טוב, ומעט צרות. חובה - מדידת חום חיצונית, דיגיטלית, עם שעון ברכב וצופר התראה. תבזבז 600 ש"ח, ותמנע ראש מנוע נוזלי.

אפי צ.

asafk
15-03-08, 19:29
לגבי ההפעלה הידנית של מצתי להט- במערכת קיים בקר שתפקידו להפעיל את המצתים למספר שניות עם פתיחת סוויצ'. נראה שהבקר התקלקל ועקפו אותו עם לחצן. אילתור.

ג'נטים של ג'יפ מרצדס הם עם מעגל חלוקה 112 מ"מ אם אני זוכר נכון - לא מתאימים. הכי פשוט זה לנסות, לא?

מגן חזירים אל תרכיב. אין שום סיבה טובה, והוא עלול לגרום נזק, גם לאוטו וגם להולכי רגל תמימים.

קופצניות- דיסקברי הוא מרכבי השטח הנוחים שיש. הכי רחוק מקופצני. אם הוא קופצני יש בעיה.

מד חום עולה ויורד- בד"כ קשור למינוס של לוח השעונים. תבדוק מה קורה שם בתור התחלה.

סטרטר- חסר ממסר במעגל הסטרטר המקורי בדיסקברי, והתופעה שתיארת היא הסימפטום. בקש מהחשמלאי שיוסיף ממסר (סולונואיד) לסטרטר, זה בד"כ פותר את הבעיה.

ותתחדש...

אסף.

גיא
16-03-08, 00:10
ממש לא לעג ...

רחמים אולי.

תנסה להחזיר את הרכב למי שמכר לך אותו ולקחת משהו אחר.

אתה ניכנס לצרות שאתה יודע איך אתה ניכנס אבל אין לך מושג איך תצא.

ודבר אחרון ... איפה בדיוק ראית פה תישבוחות על הרכב הזה ?

landrover
16-03-08, 18:31
לירוי - הרכב הוא כמו כל רכב ישן , אני מרוצה מהדיסקברי 95 שיש לנו כבר שנתיים ,
היה צריך לתקן כמה דברים שהבחור שמכר לנו הזניח ,
אבל אחרי זה הרכב נוסע בסדר ...

אני עושה את הטיפולים לבד והרכב די פשוט להחזקה.

לגבי הקנייה שלך - הכל תלוי בטיב הטיפול , אם האדם הקודם לא החזיק אותו טוב , צריך קצת להשקיע לפני שמקבלים אמינות.

אמיר.

לירוי1
16-03-08, 20:49
אין לי בעיה להשקיע מה שצריך. כמו שכבר כתבתי אני לא מתכנן לעשות איתו טיולי סלעים אולי כמה טיולי שבילים

איך בודקים בטסט בדיקת עשן כאשר אין מכשיר ל4על 4 צריך להריץ את האוטו?
כדי להוסיף למיכל את החומרK-44 מתי להוסיף? הטסט ביום שישי

idanw
16-03-08, 21:25
הבדיקת עשן מתבצעת בעמידה במקום בניוטרל ולחיצה (תרים טורים לאט לאט) על הגז, מאוד קשה להיכשל בבדיקה הזאת, אין צורך בשום תוסף!
שים לב שגם בבדיקת ברקסים אסור לעלות על גלילים! הבדיקה בנסיעה מהירה ועצירה במקום.
עידן

לירוי1
17-03-08, 20:56
היום אחרי שמכשירן בדק ושלל בעיה בשעון לא היתה לי בררה וניגשתי למוסך התילתן . הסברתי את הבעיה של השעון חום ביקשתי שירוקנו לי את המים מהרדיאטור ויכניסו מים אדומים 8 ליטר ניכנס. אחרי בדיקות נמצאה הבעיה היוניט שיושב על הראש מנוע קיצר והיה צריך לחבר חוטים חדשים היוניט הוחלף גם הוא ובעיה נפתרה בנתיים. המנוע נישטף בחלק התחתון בכדי לאתר נזילות מה גם שזה טוב לטסט.

סך הכל לכל זה 700 שח כולל מעמ מה אתם חושבים?
לגבי הבעיה של התנעה שלפעמים אחרי כיבוי המנוע לאחר נסיעה ולאחר מכן נסיון התנעה מראה סימנים כאילו אין מצבר.נזכיר כי המצבר תקין וגם האלטרנטור תקינים. לדבריו של המכונאי מהתילתן יכול להיות שיש קורוזיה על הכבל של הפלוס שיוצאה מהמצבר .מחר אני אבדוק יחליף לחדש
יש לצין כי היחס טוב מאוד במוסך

גיל51
18-03-08, 13:53
למרות שמשתמע ממה שכתבת שקנית רכב אם בעיות אני מציע לך לא להתנהג בפזיזות.
יש תקלות שאי אפשר לגרור וכידאי לתקן מהר אבל יש כאלו שאפשר להתרגל אליהם וזה מה שקורה בדר"כ שקונים רכב ממכונאי.
קודם כל תלמד את הרכב שלך ותתרגל אליו, לי יש רכב כזה כבר 5.5 שנים ו-180000 ק"מ ועוד 155000 ק"מ של קודמי ואני ממש מרוצה ממנו.
אז נכון שעל הכביש הוא עגלה ואם הייתי גר באזור הררי אולי לא הייתי מחזיק בו מזמן אבל בשטח הוא מתאים לי מאוד ומחפה על חולשותיו בכביש .
ובקשר למוסך: כמו שלכל יהודי יש את הרבי שלו כך לכל בעל ל.ר יש את המכונאי שלו, יקח לך קצת זמן וגם אתה תמצא את שלך. סה"כ הרכב פשוט לטיפול.
בהצלחה גיל

לירוי1
18-03-08, 20:13
היום השארתי את האוטו מהבוקר במוסך בכדי שיבדקו את בעית ההנעה שעדין לא מצאו לה פתרון הכל נראה תקין. מבדיקה במחשב של המוסך מראה כי האוטו טופל במוסך מורשה כל חייו עד שהגיע לבעלים הקודם שהוא מכונאי ועשה הכל לבד. את היסטורית הטיפולים אני אקבל מחר.

אני מזכיר שאני עדין מחפש בקליות לוינקרים קידמים

לירוי1
23-03-08, 20:59
כל השבת ניסיתי לשכנע את אישתי לנסות לנסוע על הגיפ אבל היא לא רוצה בטענה שהוא גדול לה, אישתי רק מטר ושישים. היא מוכנה רק לטריוס או ויטרה ואולי גיפ אחר קצר. אז כנרא אני אמכור אותו או אחליף בנתים אני אעשה לו טסט מחר גם ככה השקעתי בו מה שהיה צריך .
אז מי שמעונין לקנו או לחליף בבקשה לשלוח הצעה בה"פ אני לא לחוץ ומצידי שיעמוד ואני אסע עליו רק בסופי שבוע.
האוטו נמצא בקריות
נ.ב
לא לרשום לי שנמאס לי מהאוטו כי עדין לא הספקתי להנות ממנו

nir.samo
23-03-08, 21:47
אתה חייב לתת לה לנהוג עליו, לאשתי כל מה "שיש לו ידית קטנה" הוא טאבו אבל דווקא הדיסקו עבר בסדר ועוד היה לי גיר ידני. מצד שני הג'יפ הקודם היה סמוראי אז אולי כדאי לתת לה מייד לפני סיבוב על סמוראי - רצוי פתוח - ולהגיד לה הנה זה אוטו קטן...

לירוי1
23-03-08, 23:22
בנתיים הוא בחניה אולי יבוא לה כרגע יש לה אוטו משלה מיצובישי כריזמה אז ככה שלא אכפת לה שהוא בחניה

asafk
23-03-08, 23:28
כולן אומרות שזה גדול להן. ואז מאוד אוהבות את זה.
עד שפעם אחת היא תגיע עם הלנדרובר לעבודה וכל אלו שלא מבינים שמדובר באוטו שעולה כמו ארטיק יגידו "וואלה, איזה ג'יפ" ומאותו רגע היא לא תעזוב אותו.
(זה היה חצי בצחוק, מבוסס על מקרה אמיתי)
ברצינות, אם היא תנסה, יכול מאוד להיות שזה ימצא חן בעיניה. אל תכפה, זה יבוא לבד (אתה יכול להתגנב בלילה ולנתק לה את החוט של הקויל מהמיצובישי ולמחרת בבוקר "לא תהיה לה ברירה" והיא תהיה חייבת לקחת את הג'יפון. זה נקרא "יבוא לבד" כל זמן שזה רעיון שלה לנסוע בלנדרובר במקום במיצובישי שלא מניעה, אבל קח בחשבון שמדובר בלנדרובר, ויש סיכון שגם הוא לא יניע :twisted: ).

אסף.

לירוי1
24-03-08, 06:38
מה המחיר שכדי לי למכור? להפסיד אני יודע שאני אפסיד אבל כמה? האוטו יהיה עם טסט לשנה ונראה סביר מאוד .מבדיקה במוסך מורשה לא נמצאו תקלות שנראות או נשמעות מה שהיה תוקן או הוחלף

לירוי1
26-03-08, 22:29
היום קיבלתי את האוטו אחרי שהחלפתי את החוט של הפלוס וגם את החוט של המינוס נפרדתי מ700 שח . מקווה מאוד שבזה נפתרה הבעיה של ההתנעה.
כמה צריך לעלות לי טיפול החלפת שמן מנוע לאיכותי ביותר(איזה מומלץ?)החלפת פילטר סולר ופילטר אויר. מה יש לי להחליף או לבדוק בטיפול?

לירוי1
27-03-08, 23:06
מישהו יודע מה לקנות לטיפול? כמה אמור לעלות לי טיפול ?

לירוי1
31-03-08, 21:20
כמה ליטר סולר ניכנס למיכל? היתי בתחנה ושחכתי לעצור את המשאבה והיא נעצרה ב500 שח ועוד היה לפני זה סולר ב70 שח

נתן1
01-09-08, 07:38
שלום
יש לי בדיוק את אותה הבעייה עם הסטרטר אשמח לדעת מה מצאו ברכב

מאיר רוטברג
01-09-08, 09:29
בניגוד לנאומים הרגילים,
עשה בדיקה כוללת לרכב,
בדוק בעיקר רכיבים מכניים ומערכת קרור ,

האם לא בדקת את הרכב לפני כן?

האם"עשה מנוע" זה אמיתי?

גש למכונאי אמין ובדוק הרכב באופן כוללני לדעת את הצפוי לך

landrover
02-09-08, 08:50
לירוי :

טיפול רגיל במוסך יעלה לך בסביבות 500 ש"ח

במיכל הסולר ניכנסים 79 ליטר , שזה אכן הרבה כסף במחירים של היום ...

מצד שני , אם הרכב מכוון כמו שצריך הוא יכול לעשות 1:10 או 1:9 ואז לקלומטר זה לא יוצא הרבה

אמיר.

-->