PDA

צפייה בגרסה מלאה : סרן חי למגנום

שחרחר
23-03-08, 00:26
אני חושב על אפשרות לשנות את המיתלים הניפרדים לסרן חי האם יש מי שעשה
שינוי כזה ומה הסיכוים להעביר ברשויות אשמח לתגובות תודה

tzagi
23-03-08, 03:35
אפשרי מאד
תיצתרך למצוא סרן מטויוטה הילקס,
Ifs eliminator kit

את זה תמצא כן:
Berger 4X4
+972 52 33 45 396
+972 52 37 90 042
POB 118
Kefar Hasidim, Israel

המון פבריקציה ועבודה שחורה,

מבחינה חוקית, שכח מזה.
זה האמא של "שינוי מבנה", למרות......שאתה לא תהיה הראשון.

נמרוד
23-03-08, 08:28
כמו שג'ו כתב, הסרן הזמין הקרוב ביותר למה שאתה צריך הוא של טויוטה היילקס עד 97'. מתאים מבחינת רוחב, מתאים מבחינת תבנית ברגים של הגלגלים.

*צריך לבדוק שהביצה בצד הנכון (מישהו יודע?).
* צריך להתאים יחסי העברה או בסרן הישן או החדש, בטויוטה יחס העברה 4.56:1, במגנום לדעתי ארוך יותר.
* אבל העבודה הגדולה היא לבנות מערכת מתלים והיגוי חדשות. האופציה הפשוטה יותר היא מערכת של קפיצי עלים בדיוק כמו בהיילקס - וזה כולל בנייה של תושבות קפיצים ושאקלים חדשות על השלדה, והתאמה של מערכת ההיגוי למה שנקרא קרוס-אובר. אפשר גם לבנות מערכת של קפיצי סלילים - יותר מורכב ויותר יקר.

למעשה המידע קיים - אם לא בפורום מיצובישי, אז בפורום טויוטה. חפש שרשורים על הסבת פוראנר לסרן חי, כולל תיאור העבודה של ג'ו (tzagi), וחפש שרשורים על cross-over steering לסרן טויוטה קדמי.

שחרחר
23-03-08, 20:04
כמו שג'ו כתב, הסרן הזמין הקרוב ביותר למה שאתה צריך הוא של טויוטה היילקס עד 97'. מתאים מבחינת רוחב, מתאים מבחינת תבנית ברגים של הגלגלים.

*צריך לבדוק שהביצה בצד הנכון (מישהו יודע?).
* צריך להתאים יחסי העברה או בסרן הישן או החדש, בטויוטה יחס העברה 4.56:1, במגנום לדעתי ארוך יותר.
* אבל העבודה הגדולה היא לבנות מערכת מתלים והיגוי חדשות. האופציה הפשוטה יותר היא מערכת של קפיצי עלים בדיוק כמו בהיילקס - וזה כולל בנייה של תושבות קפיצים ושאקלים חדשות על השלדה, והתאמה של מערכת ההיגוי למה שנקרא קרוס-אובר. אפשר גם לבנות מערכת של קפיצי סלילים - יותר מורכב ויותר יקר.

למעשה המידע קיים - אם לא בפורום מיצובישי, אז בפורום טויוטה. חפש שרשורים על הסבת פוראנר לסרן חי, כולל תיאור העבודה של ג'ו (tzagi), וחפש שרשורים על cross-over steering לסרן טויוטה קדמי.

שחרחר
23-03-08, 20:09
הבעיה יא לא הפיתרון הטכני היות ויש מי שכבר הסב מערכת של מיתלים ניפרדים לסרן חי
אני יותר מעונין לקבל פרטים לגבי איך אני מיתמודד [אם זה אפשרי] מול רשויות כדי להפוך
את ההסבה לחוקית ואם יש למישהוא את הניסיון אשמח לקבל פרטים

idanw
23-03-08, 20:31
אני יותר מעונין לקבל פרטים לגבי איך אני מיתמודד [אם זה אפשרי] מול רשויות כדי להפוך
את ההסבה לחוקית ואם יש למישהוא את הניסיון אשמח לקבל פרטים

זה לא אפשרי!

-->