PDA

צפייה בגרסה מלאה : (20 מרץ 2004) מפגש בשבת - עדכונים

עירא
19-03-04, 01:31
בהמשך לדיון שמתנהל כאן:
http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=2485
בעצת נמרוד, אני מתחיל שרשור חדש עם ריכוז של הנתונים לטובת הכלל.
אז ככה, בשבת בבוקר (10:00) נפגשים אצלי בחצר שנמצאת במושב אורות (הוראות הגעה מפורטות נמצאות בקישור שלמעלה ובדף האחרון שם יש הוראות ותמונות) לקפה עוגה והתכנסות. בשעה 11:00 יתקיים טכס השקה לג'יפ שלי (אני מקווה מאוד שהוא לא יפשל :oops: ) אחרי כל אלו, ניסע לתל ספי (או בשמו העברי תל צפית) שנמצא לייד יער חרובית ושם נפתח בענייני מזון ורכבי שטח.
לגביי הרכבים זה דיי ברור, מחנים, מסתכלים, רואים שואלים, לומדים, מתרשמים, מעתיקים וכו' וכו' וכ'.
לגביי המזון, הכיבוד והשתייה, להתחיל להתארגן על קנייה מרוכזת וכו' לא לעיניין, ההתבססות על טוב לבם ורמת מורעבותם של הסובבים, קרי, כל אחד מביא מה שהוא היה רוצה לעצמו ומתפנק, לא מתקמצן. למי שיש כלים חד"פ, שיביא. למי שיש מנגל גדול, שיביא. (אביגדור מביא אחד ואני גם איזה משהו.) למי שיש פחמים, שיביא. בשר, שתייה קלה, שתייה כבדה, קינוחים אותו כנ"ל.
אבל בשביל שיהיה קצת סדר בבלאגן עם מישהו יודע מראש שהוא מביא משהו, שיכתוב פה וזה יקל על האחרים להחליט האם יש צורך להביא גם.
אם שכחתי משהוא אתם מוזמנים להוסיף, אבל בשעות הללו (אחרי שנכנסתי הבייתה מעוד יום כיף עם הג'יפ :evil: :lol: ) המוח לא כל כך מתפקד.

עירא

t_uri
19-03-04, 01:55
מבחנת כמויות:
הרבה פעמים עושית את הטעות שכל אחד מביא לפי 6-10 אנשים (15 פיתות, 12 בירות, קילו חומוס, שתי חבילות המבורגר.....). בסוף היום נשארים עם כמויות אדירות של אוכל שאפילו ארז לא יכול להתגבר עליהם :lol: .

זה מניסיון של המון מפגשי ג'יפטריפ והחברים יאמתו את זה. חבל לזרוק.

אורי טל.

t_uri
19-03-04, 13:42
אני מביא:
חמש אנטריקוט.
שישיית בירה מכבי.
מלפפון חמוץ.

six 4 life
19-03-04, 14:57
אני מביא:

קבבים
המבורגרים
ואת רעם:)

-ארז 8) -

שחר-סופה
19-03-04, 15:35
נמרוד, תודה...
אבל רגע רגע...אני הולך לארגן מרד של חברי הפורום בעניין הבא :twisted: :

עמוס, שחר, אחרים - יש מקום לכולם (אני מרשה לעצמי לענות בשם עירא...). עד שמתארגן מפגש, חבל לפספס... עירא, אני מציע שתעתיק את המידע הרולוונטי והסופי מההודעות האחרונות להודעה חדשה בפורום הכללי.

מקווה לראות כמה שיותר פנסים עגולים וגרילים שבע פסים (למרות שאני אישית כנראה אזדחל בפוקוס... :shock: ).

שחר.

-->