PDA

צפייה בגרסה מלאה : בריחת גריז בגירוז דריישפט- האם תקין?

יונתןמצפה
01-04-08, 17:37
שמתי לב היום בעת גירוז, שבדריישפט הקדמי בורח גריז מכיוון היוק שצמוד לנקבה של הדריישפט ולא כ"כ מגיע לאיזור הגרמושקה שבין שני חלקי הדריישפט.
בהשוואה בין הדריישפט הקדמי לאחורי גיליתי כי יש בדריישפט האחורי מעין חלק שמונע מהגריז להמשיך לכיוון היוק שצמוד לפטמת הגירוז בנקבה של הדריישפט, וכך כל הגריז נדחף עד החיבור איפה שהגרמושקה. בבדיקה, גיליתי שאין כזה חלק בדריישפט הקדמי ויש מעבר פתוח. (ניתן לדחוף מברג ארוך בנקבה, כשהזכר לא מחובר, עד לצד השני).
1. האם אכן אמור ליהיות כזה חלק ואם כן איך אני משיג אותו/ מתקין אותו?
2. בהתחשב בעובדה שבטרם חיברתי חזרה את הדריישפט הקדמי, דאגתי לדחוף גריז לכל המקומות (בתוך הנקבה ועל גבי החריצים של הזכר), כנ"ל לגרמושקה עצמה, האם צפויה יציאה של הגריז/ כמה דחוף לסדר את הבעייה אם קיימת?

מקווה שהשאלות מובנות.
יונתן.

idanw
01-04-08, 17:46
אמור ליהיות פקק פלסטיק\מתכת שסוגר על הפתח.
אין לי מושג איפה להשיג.
אם מדובר בדרייבשאפט קדמי, לדעתי לא ממש דחוף כשהוא כבר מסתובב, אז זה לא ממש מהר כדי להעיף גריז החוצה.

itay
01-04-08, 17:47
אהלן יונתן,

אמור להיות שם מעין פקק שמונע מהגריז לצאת, אבל יותר חשוב - מונע מג'יפה להיכנס...
אצלי הדריישאפט מקדימה לא מאוזן ולכן לא היה אכפת לי - ריתכתי פקק וכך בעצם אטמתי את הנקבה.
בדריישאפט שהוא כן מאוזן, תיקון/אלתור כזה יכול לפגוע באיזון - לא בטוח אבל הגיונית זה נשמע נכון.

נ.ב. קראתי את הקישורים על המים......:lol: :lol:

איתי.

יונתןמצפה
01-04-08, 18:03
או קי!
תודה על התגובות המהירות. אני אנסה להשיג פקק פלסטיק כזה במ. תנועה. אעדכן בהמשך...
האם יש למישהו רעיון איפה להשיג חוץ ממ. תנועה?

...איתי, אני שמח שקראת את הקישורים על ה"נוזל קירור". - לך קרא שוב, נכשלת במבחן! אחרי שקראת הכל ועדיין קראת לזה מיים... :(

;)

idanw
01-04-08, 18:35
גרינגראס, או כל מקום שמשפץ דרייבשאפטים.

lior_b.s
01-04-08, 18:46
אמור ליהיות פקק פלסטיק\מתכת שסוגר על הפתח.
אין לי מושג איפה להשיג.
אם מדובר בדרייבשאפט קדמי, לדעתי לא ממש דחוף כשהוא כבר מסתובב, אז זה לא ממש מהר כדי להעיף גריז החוצה.

מה זאת אומרת לא ממש מהר?..
כשהוא כבר מסתובב , הוא מסתובב באותה המהירות כמו האחורי...אלא אם כן התכוונת שב-4X4 גם ככה לא נוסעים מהר..
אבל עדיין הוא יעיף גריז...

ליאור

idanw
01-04-08, 19:47
מה זאת אומרת לא ממש מהר?..
אלא אם כן התכוונת שב-4X4 גם ככה לא נוסעים מהר..
אבל עדיין הוא יעיף גריז...

ליאור

זה מה שהתכוונתי... הרכב לא 4X4 קבוע.

-->