PDA

צפייה בגרסה מלאה : ואיפה ניתן להשיג מנעול למיכל דלק או איך מאלתרים אחד?

ilan.sch
07-04-08, 16:13
אז ככה
הסמוראי שקניתי הכל סבבה מבחינת מכנית
יש לי שמה מד שמראה זויות רכב ושיפועים, לא יודע אם כלכך שימושי אני אדע להבחין מתי אני בשפצ מסוכן. והמד השני של המצבר.. הסמוראי פתוח, ויש לי ברזנט מלא, עוד חודש בערך אני מוריד לרק ברזנט גג שיש לי בנוסף. נגיע לשאלה סוף סוף, אין לי כפתורים לנעול את הדלת, הם נבלעו בבית הדלת ואין כלכך גם סיבה לנעול את הדלתות כי ממילא האוטו פתוח (וגם אם יש ברזנט זה לא ממש אוטו סגור..) רציתי לשאול אותכם אם הסמוראי הפתוח שלכם זה חשוב לסגור דלתות או שאין משמעות וחבל להוציא כמה מאות שקלים או טיפה פחות על תיקון..
ואיפה ניתן להשיג מנעול למיכל דלק או איך מאלתרים אחד? קראתי על חנות בחיפה שנמצאת ברחוב עין דור 13 הוא אמר לי שכבר חודשים הם לא הזמינו את זה, וגם מנעול לתא כפפות, או ליצור מעין כספת קטנה מתחת לאחת הכסאות.. כי נגיד שאני בים ורוצה להשאיר פלאפון באוטו או משהו דומה, אז במקום להשאיר בבגאז' יש מצב לאלתר איזה תא ?

קצת מבולגן אבל בסוף הגעתי לשאלות.

תודה

Viper
07-04-08, 16:19
אין לי כפתורים לנעול את הדלת, הם נבלעו בבית הדלת ואין כלכך גם סיבה לנעול את הדלתות כי ממילא האוטו פתוח (וגם אם יש ברזנט זה לא ממש אוטו סגור..) רציתי לשאול אותכם אם הסמוראי הפתוח שלכם זה חשוב לסגור דלתות או שאין משמעות וחבל להוציא כמה מאות שקלים או טיפה פחות על תיקון.. אתה שואל ועונה לעצמך. שמת לב?
ואיפה ניתן להשיג מנעול למיכל דלק או איך מאלתרים אחד? קראתי על חנות בחיפה שנמצאת ברחוב עין דור 13 הוא אמר לי שכבר חודשים הם לא הזמינו את זה. גש לחנות ח"ח ושיתאימו לך חלופי.
וגם מנעול לתא כפפות, או ליצור מעין כספת קטנה מתחת לאחת הכסאות.. כי נגיד שאני בים ורוצה להשאיר פלאפון באוטו או משהו דומה, אז במקום להשאיר בבגאז' יש מצב לאלתר איזה תא ? ברכב פתוח אתה רוצה להשאיר פלאפון או דבר יקר ערך אחר? לא חבל?!?

קצת מבולגן אבל בסוף הגעתי לשאלות.

תודה

אה, ואחלה כותרת נתת להודעה שלך...

bobsfog
07-04-08, 16:27
אצלי המפתח אפילו לא מתאים לדלת, זה כמה אני חושב שזה לא חשוב.

ואת הדברים תשאיר בתא מנוע בתוך ארגזון שתשים שם!

itay
07-04-08, 18:17
ואת הדברים תשאיר בתא מנוע בתוך ארגזון שתשים שם!

ואת המכסה מנוע קשה לפתוח?!?

תבנה לך כמו שאמרת מעין תא קטן, ננעל ונסתר שישמש אותך בדיוק לזה... לא אמור להיות סיפור גדול.

איתי.

bobsfog
07-04-08, 20:21
לא קשה לפתוח
אבל זה פחות מושך את העין.

ilan.sch
08-04-08, 13:09
גש לחנות ח"ח ושיתאימו לך חלופי.

מה זה ח"ח ?

אדי
08-04-08, 13:23
גש לחנות ח"ח ושיתאימו לך חלופי.

מה זה ח"ח ?

חלקי חילוף

ilan.sch
08-04-08, 20:56
אוקיי
אז יש איזה חנות שאתם ממליצים עליה באזור חיפה ?
מישהו נורמאלי ולא עושק
עד עכשיו כל התיקונים נעשו במוסך בטירת הכרמל (ע"י הבעלים הקודמים)

-->