PDA

צפייה בגרסה מלאה : אני רוצה לקנות לנדרובר מחפש ייעוץ

liorzx
13-04-08, 02:28
בעקבות הצורך לרכב 7 מקומות ותקציב של 40Kש"ח אני חושב שהלנדרובר דיסקברי בנזין יהי מענה מצויין עבורי.

אני חדש בעניני ה-4X4 ולא בדיוק יודע מה יכול לרושש אותי ומה יכול איכשהו להיות בר אחזקה אצלי.

אני מעדיף בנזין בגלל: (תקנו אותי אם אני טועה)

1. עלויות חלפים
2. דלק מול סולר אותו דבר (צריכה/עלויות)
3. סולר יותר יקר לאחזקה (מבחינת מיסוי ורישוי)
4. אופציית גפ"מ (האם ניתן להתקין מחוץ לרכב ???)

דבר אחד שאני לא סגור עליו והוא עניין האמינות הבסיסית, בהנחה שנפלתי על רכב במצב טוב מאוד. אפשר למצוא כלים טובים בשנים 1994 עד 1997 ?

קראתי כאן הוגעה קודמת על עלויות אחזקה כמו ביטוחים ואגרות רישוי וזה סביר בהחלט עבורי. השאלה היא מוסכים ועלויות תיקון של תקלות אלמנטריות וכאלו שלא במקרים חריגים.

תודה רבה למגיבים,
ליאור 052-3493901

אגב אם מישהו מכיר רכב כזה למכירה ממקור ראשון כזה שהוא בוודאות יודע על מצבו המצויין מוזמן להתקשר אלי. אני אשמח מאוד.

כרגע על הכוונת דיסקוברי 1994 בנזין עם 140K ק"מ יד חמישית.

idanw
13-04-08, 07:13
בעקבות הצורך לרכב 7 מקומות ותקציב של 40Kש"ח אני חושב שהלנדרובר דיסקברי בנזין יהי מענה מצויין עבורי.

1. עלויות חלפים
3. סולר יותר יקר לאחזקה (מבחינת מיסוי ורישוי)
4. אופציית גפ"מ (האם ניתן להתקין מחוץ לרכב ???)

.
אני לא מכיר באופן אישי את הדיסקברי, כך שאין לי דעה ישירה כלפי הרכב הזה, אבל יש לך כמה טעויות... 1.צריכת הדלק של דיסקברי בנזין (ושל כל רכב שטח בנזין בגודל הזה) תיהיה 4-6 ק"מ לליטר, צריכה של אותו רכב בסולר תיהיה 8-11 ק"מ לליטר. אם אתה מתכנן ק"מ גבוה, זה מאוד משמעותי!
2. הרישוי על סולר כבר לא יותר יקר! עלויות הרישויי השנתי שוות לסולר ובנזין!
3. יש את האופציה של גפ"מ, אבל מדעות של אנשים בפורום, שום דבר טוב לא יוצא מזה (חוסר התאמה למנוע)

בהצלחה, עידן

דרור הראל
13-04-08, 07:59
אני מציע,שתבצע חיפוש בנושא דיסקברי בפורום לנדרובר-זהו אחד הרכבים המדוברים ביותר בעיקר בנושאי אמינות ועלויות-אם אתה מחפש אמינות ואחזקה זולה,אני חושש שדיסקברי לא יענה על דרישות אלו,אבל מחיר מול יכולות שטח,נוחות כביש מפתה מאוד.

אם תבצע חיפוש מעמיק,תקבל את התשובות לכל שאלה שיש לך ויותר.

דרור הראל

שמוליקו
13-04-08, 08:06
עד כמה שאני יודע, לא ניתן להתקין מערכת גז חיצונית.
קח בחשבון שהכסאות האחוריים מיועדים ,או לגמדים ,או לילדים.
מעבר לזה וכמו שאמר קודמי, שתיצרוכת הדלק גבוהה, תלוי המצב האישי של הרכב שתמצא.
יש הרבה זבל בשוק, חפש משהו שלא תצטרך לבצע יישור קו גדול.
בהצלחה.

fuksi
13-04-08, 10:25
בעקבות הצורך לרכב 7 מקומות ותקציב של 40Kש"ח

איזה עוד אופציות יש בתקציב הזה?

אני חדש בעניני ה-4X4 ולא בדיוק יודע מה יכול לרושש אותי ומה יכול איכשהו להיות בר אחזקה אצלי.

מעל 10000 ק"מ בשנה הבנזין יקרע לך את הצורה! גם בתור אחד שלא משלם על הדלק כל תידלוק נחמץ ליבי....אני לא צוחק.

דבר אחד שאני לא סגור עליו והוא עניין האמינות הבסיסית, בהנחה שנפלתי על רכב במצב טוב מאוד. אפשר למצוא כלים טובים בשנים 1994 עד 1997 ?

חד משמעי כן!

קראתי כאן הוגעה קודמת על עלויות אחזקה כמו ביטוחים ואגרות רישוי וזה סביר בהחלט עבורי. השאלה היא מוסכים ועלויות תיקון של תקלות אלמנטריות וכאלו שלא במקרים חריגים.

תודה רבה למגיבים,
ליאור 052-3493901

אגב אם מישהו מכיר רכב כזה למכירה ממקור ראשון כזה שהוא בוודאות יודע על מצבו המצויין מוזמן להתקשר אלי. אני אשמח מאוד.

כרגע על הכוונת דיסקוברי 1994 בנזין עם 140K ק"מ יד חמישית.

נשמע קילומטראג' מאוד מאוד נמוך! לבדוק!!!!

בהצלחה

fuksi
13-04-08, 10:28
סליחה על ההתעלקות
איך אני מדגיש מילים/משפטים בכתיבה בפורום?

גיא
13-04-08, 10:47
אתה לוחץ על האייקון שניראה כמו b מודגשת בשביל בולד - מודגש
או איי בשביל איטליק - מוטה או יו בשביל אנדרליין - קו תחתון.

בחלונית שיוצאת לך אתה רושם מה שאתה מעוניין שיהיה מודגש ... ולוחץ על אישור.

אפשר גם להשחיר את הטקסט הרצוי ואז ללחוץ על האייקון ...

tooshey
13-04-08, 22:25
שלום לך

אם אתה רוצה גפ"ם אז הרכב חייב להיות משנת 95 ומעלה.
אם אינך מכונאי עם זמן וסבלנות,או שיש לך את הכסף לשלם למכונאי כזה (גורו),אזי חווית אחזקת דיסקברי ישן הולכת להיות כואבת עבורך.

לדעתי (האובייקטיבית והבלתי משוחדת בעליל...),טרופר בנזין יתן לך תמורה טובה יותר לכסף,שקט נפשי ובטחון ברכב.

אתה מוזמן להתקשר ליעוץ

בברכה,טושי

-->