PDA

צפייה בגרסה מלאה : תמונות מהחלק הראשון של שיפוץ הסמוראי שלי!

nisan23
18-04-08, 17:32
שלום לכולם... יש בבעלותי כבר כחצי שנה סמוראי 84 שהגיע אליי במצב די מזעזע.. אחרי פחחות וצבע כללי, החלפת הצמיגים ותיקון כל הנזק החיצוני שהיה לרכב.. החלטתי להכנס גם לתוך פנים הרכב..
להלן שלבי הטיפולים לפי התמונות למתעניינים:
בתמונות הבאות ניתן לראות את הריפודים החדשים ואת כל פירוק והכנת החלק האחורי לתיקוני חלודה ברצפת הרכב, ובניית התיבות לרמקולים, חייב לציין שהתקנת מערכת שמע בסמו זה אחד הדברים המאתגרים! הרכב הזה כאילו נועד לאנשים בלי שום התעניינות במוזיקה.. הכל צריך לבנות מאפס..
אז לקחתי את הפנאלים שמעל הגלגלים האחוריים ועשיתי העתק שעשוי מעץ אך קצת יותר עבה בשביל האקוסטיקה..
לאחר מכן שייפתי והורדתי את כל החלודה בעיקר באזורי ההברגה של הספסל האחורי וכשאני אסיים אני אצבע את כל הרצפה מחדש בשלוש שכבות של המרייט לבן שאמור להלחם בכל עניין החלודה בכבוד..
הפרוייקט עוד לא גמור עקב חוסר זמן אך בשאיפה יסתיים בשבוע הקרוב.. אני אצרף עוד תמונות ברגע שאוכל..

nisan23
18-04-08, 17:35
עוד תמונות...

3Beni aroh
18-04-08, 21:46
יפה יפה
תמשיך ככה
הלוואי והיו הרבה אנשים שדואגים שהרכב שלהם יראה טוב ולא רק יסע טוב..
וככה היה בשוק גם רכבים שנראים טוב (כמו הסמוראי שלי כיום חחחח)

itay
18-04-08, 22:24
ניסן,

קח עצה ממישהו שכבר עשה טעות - אל תצבע בהמרייט לבן. תמצא משהו יותר מתאים, אולי משהו ייעודי לעניין ותעשה (משהו כמו שעשו עם ציפוי קשיח - יש שרשור גם לסופה וגם לסמוראי.)
ההמרייט לא מחזיק כ"כ, מצריך עבודת הכנה מאוד טובה כדי לקבל תוצאות סבירות.

איתי

nisan23
19-04-08, 05:15
איתי תוכל לפרט קצת יותר לגביי החלופות להמרייט, ואני לא מתכוון לציפוי, אלא למשהו קצת יותר ביתי ופחות חור בכיס..
ולמה המרייט לא טוב?ואילו הכנות צריכות להעשות?

itay
19-04-08, 09:05
ניסן,

ההכנות שצריך לעשות הן כמו הכנות שעושים לפני כל צביעה... רק שפה צריך ממש להשקיע כי אתה לא רוצה לעשות את העבודה עוד פעם בעוד שנה...
צריך לנקות כל כתמי החלודה (שראיתי שכבר עשית) ולהוריד או לפחות לחספס את כל מה שעדיין צבוע בצבע הישן.
אני מניח שאתה צובע עם מברשת ולא פיסטולס ופה, לדעתי, נמצאת הבעיה. אם אתה תיצור שכבות עבות מידי, הצבע לא ייתייבש עד הסוף ויתקלף. קשה מאוד לעשות עם מברשת שכבות דקות ברמה כזו שזה יתפוס. אם אתה צובע עם פיסטולס, העסק קל יותר וכנראה תשיג תוצאות טובות הרבה יותר.
הריח מהצביעה ילווה אותך שבוע- שבועיים אחרי שתגמור לצבוע, אבל זה בקטנה.

אני ממליץ (כך אני יעשה כשאני אצטרך לתקן ) או למצוא קומפרסור עם פיסטולס ולצבוע כמו שצריך, או לחסוך מספיק זוזים ולעשות ציפוי כמו שעשו פה באתר.

כך או כך - בהצלחה,

איתי.

-->