PDA

צפייה בגרסה מלאה : נזילה מהרדיאטור בסמוראי

adam12345
19-04-08, 17:15
שלום לכולם וחג שמח!

כמו שאפשר לראות בתמונה, יש לי נזילה מעצבנת מהחיבור של הפיה של הרדיאטור אל הגוף שלו, אם אני יוצר לחץ עם היד על החצי של המכסה שיושב איפה שההיפרדות של שני החלקים אז החריץ הזה נסגר אבל כשאני מוריד את היד עוד פעם נפער החריץ חזרה.
מדובר על לא מעט נוזל קרור שבורח משם (לא כמות קריטית אבל עדיין משמעותית במאמץ ארוך של האוטו).

אני שמתי לב לזה אתמול, ניסיתי לאטום את האזור עם אפוקסי אבל בגלל המיקום המאוד בעייתי האפוקסי לא תופס טוב.

ברור לי שאני צריך ללכת לבעל מקצוע שילחים לי שם את המקום אבל העניין הוא שיש לי תוכניות לתחילת השבוע (טיול גדול) ועד אז כל המקומות יהיו סגורים בגלל החג.
אז האם יש פה מישהו שיש לו את הכלים, הידע, הרצון והזמן לעשות לי את התיקון ביום ראשון (בתשלום מן הסתם), אני מאזור אשקלון אבל כמובן שאני יוכל להרחיק יותר מהאזור שלי (מקסימום כל פעם לעצור כדי לוודא שיש לי עוד מים חחח)

תודה מראש לעוזרים!!!

AvigdorAharon
20-04-08, 14:29
תנקה טוב טוב, ושים פרופוקסי 20 כאשר הרכב קר.
אולי זה יכול לתת פתרון ביניים.

אביגדור

adam12345
20-04-08, 16:34
יש לי רק אפוקסי רגיל שלא הצליח לעצור את הנזילה.

אני כבר יוותר על התוכניות שלי למחר ואני ילך למקום שמתקן רדיאטורים כדי שיעשה לי תיקון כמו שצריך...

תודה בכל מקרה!

איש
21-04-08, 01:04
שלום לכולם וחג שמח

עצה שלי אל תיתעסק עם רדיאטורים.
סיפור שלי מלפני חודש,
ראיתי נזילה קטנה ולא מזיקה בין המכסה לגוף של הרדיאטר (אחרי שהחלפתי למים ירוקים בעעע)
אז אמרתי למה לא לא נתקן חפיף !

פתחתי את כל הריאטור ע"י עיקום של הווים הקטנים,
ניקתי טוב טוב , שמתי סיליקון מיוחד.
ו נחש מה לאחר מיכן היו שתי נסילות במקומות אחרים.
הלכתי לכפר קאסם יש שם בחור נחמד מאוד,
שעשה לי שיפוץ כולל לרדיאטור ב150 שח . פתוח גם בחג .על הכביש הראשי .

לא מכיר את המקום ולא ממש אוהב ללכת לכפר קאסם ביעקר בגלל שיש לי נסיון מר בעקבות ערגול קפיצים שם , אבל קרוב לעבודה.

בכל אופן אני ממליץ בחום.

עוד סיבה היא כשסותמים אותו צריך בלבדוק עם קומפרסור תחת מים שהרדיאטור אטום כמו בפנצריה .

בכל אופן בהצלחה .

adam12345
21-04-08, 01:31
לכפר קאסם אני לא מתכוון להגיע (ולא בגלל שזה רחוק)
אבל תודה רבה על המידע והסיפור האישי!

-->