PDA

צפייה בגרסה מלאה : מעוניין בידע כללי על הפג'רו ותפעול נכון של הכלי..

דותן ברוידא
30-04-08, 06:22
שלום..
לאחרונה קניתי פג'רו, והייתי שמח לדעת איך עובד מנוע הדיזל ברמה קצת יותר פרטנית, איך לטפל בו וכו'. ובהתחשב בעובדה שהפורום של מיציבושי קצת עייף אני השמח לקבל דרך פורום זה מידע על הפג'רו בנוגע לדברים שצריך לטפל בו ומחלות שצריך לצפות להן..וכו' וכמובן יתרונות שצריך לבחון אותו..

תודה...דותן.

גיא
30-04-08, 12:43
הי

ראשית, הפורום של מיצובישי עייף ? תעיר אותו :-) !!

הפורום הוא מי שגולש שם. כרגע יש לך שאלות ואתה עם אוטו חדש ? תעורר דיונים, אנשים יענו לך תשאל שוב ויענו לך ואז אתה תתחיל לענות וככה יתעורר הפורום לחיים חדשים.

בכל מקרה, לשאלה שלך, רכב, כל רכב .. כדאי לתחזק תו"כ שימוש בספרות המתאימה. הווה אומר, לרכוש דרך האינטרנט את ספר הטיפול של היינס או משהו דומה לו שמתאים לרכב שלך מבחינת דגם ושנת יצור.

להתחיל בלתקן / להחליף את הדברים הפשוטים ואז לעבור אחרי שיפשוף מסויים לדברים יותר מסובכים.

כמובן כדאי להתיעץ עם הפורום, המתאים :-) לתת כמה שיותר הסברים מפורטים מה בדיוק מפריע לך ומה הבעיה. לצלם ולהעלות תמונה של החלק המתאים מכמה כיוונים, זה תמיד טוב ועוזר לנו להבין מה בעצם הבעיה ולמה בדיוק אתה מתכוון.

להבין מה כתבו לך ואם לא הבנת אז לשאול שוב ולבקש הבהרות. לא לגעת במערכות חיוניות ובטיחותיות עד שלא ברור לך מעל לכל ספק שהבנת מה היתה כוונת המשורר.

וגם אז לדעתי האישית, תשתדל לא לגעת בבלמים / היגוי וכו' פעם ראשונה בלי חבר שמכיר שישגיח עליך.

----

מקוה שזה עונה לך על השאלה.

קיד
30-04-08, 20:49
שלום..
ובהתחשב בעובדה שהפורום של מיציבושי קצת עייף .....תודה...דותן.
הפורום לא עייף, האנשים ששואלים שם שאלות נמנים על זן מאוד מיוחד.
הם שואלים שאלות בלתי מובנות לחלוטין (באופן מפליא גם אתה שואל כזו שאלה) שלא ניתן לענות עליהן.
דוגמא:
מה ציבעו של התפוח?
תשובה: נא פרט איזה תפוח: ענה, גראני סמית, יונתן, דלישס זהוב, וכדומה.
שאלה: לא תפוח סליחה, תפוח זהב.
תשובה: הוא בוסר או שהוא בשל?
שאלה: אני לא יודע מה ההבדל.
תשובה: באיזה חודש קטפו אותו?
שאלה: אני לא יודע זה לא אני קטפתי, זה חבר, וגם החבר, זה לא בדיוק הוא, זו בעצם החבר של הכלב שלו......
ואז זה באמת מעייף.
קניתה פג'ארו? מזל טוב.
אתה רוצה עזרה?
תנסה לשאול שאלה ממוקדת, ותשקיע 5 דקות באספקת מידע. לא תספק מידע, לא תקבל תשובה.

לעיתים נדמה כי יש צורך לחלוב את המידע מבעלי מיצובישי על מנת לעזור להם.
תנסה להיות שונה.
בברכה,
קיד. :confused:

tooshey
30-04-08, 21:31
קיד,אתה ענק!
למה אתה יורד עליו?
לא מספיק שיש לו מיצובישי,מגיע לו עוד סבל???

בברכה,טושי

-->