PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה ב-4*4 !

yoez
03-05-08, 20:46
שלום לכולם!
ביום שישי התחדשתי בעזרתו האדיבה של מורי בסמו 94 סגור בדיוק כמו שחיפשתי כבר המון זמן...
ברוב טיפשותי "שיחקתי עם התיבת העברה ובאיזשהו שלב לא הצלחתי לשלב בחזרה ל-2*4 אח"כ זה החמיר והידית נתקעה לגמרי ונשארה במצב ניוטראל הצעות ופתרונות יתקבלו בברכה....

אלינועם חן
03-05-08, 21:15
שלום לכולם!
ביום שישי התחדשתי בעזרתו האדיבה של מורי בסמו 94 סגור בדיוק כמו שחיפשתי כבר המון זמן...
ברוב טיפשותי "שיחקתי עם התיבת העברה ובאיזשהו שלב לא הצלחתי לשלב בחזרה ל-2*4 אח"כ זה החמיר והידית נתקעה לגמרי ונשארה במצב ניוטראל הצעות ופתרונות יתקבלו בברכה....

שלום
סביר להניח שהלך אוקולון של ידית תיבת העברה.
25 שקל במכשירי תנועה,חמש דקות עבודה.
בהצלחה.

adam12345
03-05-08, 21:34
תזיז את האוטו קדימה או אחורה (בדחיפה כמובן:-( ) ואז הידית תשתחרר לך.
קרה לי פעם אחת והיה ממש מפחיד, דרדור קטן קדימה ומשחק עם הקלאץ' ואז ניתן היה לשחרר את הידית.
אני כבר חודשיים מתכוון לקנות את הטבעת אוקלון אבל לא יוצא לי... (ע צ ל ן ! ! !)

WildLove
04-05-08, 02:16
קודם כל, מזל טוב ותתחדש!
ברוך הבא לקהילת הגמדים האין סופית...
להבא, יהיה לך הרבה יותר נוח (וגם לנו) אם תבצע חיפוש לפני פתיחת שרשור חדש
חיפוש מזורז העלה את הלינק הבא http://www.jeepolog.com/442.html
שיהיה בהצלחה!

yoez
04-05-08, 11:02
קודם כל תודה על העזרה ואני שמח להצטרף לקהילת הגמדים.....

ניסיתי לעשות חיפוש בנושא ולא מצאתי בהתחלה את הכתבה אני מודע לכך שהנוהל הוא קודם להריץ חיפוש כדי לא לחזור על אותו נושא פעמיים..
בכל מקרה בעיזרת הכתבה ובעזרה של מורי דרך הטלפון הצלחתי לפרק את הידית מהמקום ולשלב ל
4*2 אין ספק שזה היה מאתגר בשביל פעם ראשונה
תודה לכולם על העזרה ניפגש בשטח...

אלינועם חן
05-05-08, 04:43
קודם כל תודה על העזרה ואני שמח להצטרף לקהילת הגמדים.....

ניסיתי לעשות חיפוש בנושא ולא מצאתי בהתחלה את הכתבה אני מודע לכך שהנוהל הוא קודם להריץ חיפוש כדי לא לחזור על אותו נושא פעמיים..
בכל מקרה בעיזרת הכתבה ובעזרה של מורי דרך הטלפון הצלחתי לפרק את הידית מהמקום ולשלב ל
4*2 אין ספק שזה היה מאתגר בשביל פעם ראשונה
תודה לכולם על העזרה ניפגש בשטח...

המלצה קטנה
היות ואוקולון עולה ממש מעט קנה שניים,לא מזיק שיש אחד רזרבי באוטו.

ברששת
11-08-08, 13:45
קודם כל, מזל טוב ותתחדש!
ברוך הבא לקהילת הגמדים האין סופית...
להבא, יהיה לך הרבה יותר נוח (וגם לנו) אם תבצע חיפוש לפני פתיחת שרשור חדש
חיפוש מזורז העלה את הלינק הבא http://www.jeepolog.com/442.html
שיהיה בהצלחה!

עבדתי לפי ההסבר בקישור (תמונות ברורות) אבל נתקעתי בשלב החלפת טבעת האוקולון. קניתי במכשירי תנועה לפי המק"ט שמופיע בכתבה והוא די דומה לזה בתמונות (מלבד הצבע שאינו כתום מזעזע אלא ירקרק ג'יפה) אך הוא יותר גבוה מהמקורי שיושב לי שם כרגע וגם יותר נוטה לגומי מאשר לפלסטיק (לא מרגיש כמו אוקולון). כשהכנסתי אותו למקום והרכבתי חזרה את הידית יוצא שפני קונוס הידית (החלק עם 2 המגרעות) גבוה יותר מהזיזים הבולטים בבית הטרנספר ואין אפשרות לסגור עליהם את הכוסית העליונה. גם לחץ עם מברג ופטיש לא עושים עליו רושם (ומאוד קשה לעבוד מתוך הרכב ללא פרוק הטרנספר).
משהו שעשה את ההחלפה עם המק"ט הנ"ל יכול להגיד לי איפה טעיתי?

מורי
11-08-08, 19:40
תוודא שאין שאריות בוקסה ישנה בתחתית בית הידית.
שים לב שאת הבוקסה יש להלביש מתחת לפינים של בית הידית.(אלה שנכנסים לחריצים בידית).

ברששת
11-08-08, 20:45
תוודא שאין שאריות בוקסה ישנה בתחתית בית הידית.
שים לב שאת הבוקסה יש להלביש מתחת לפינים של בית הידית.(אלה שנכנסים לחריצים בידית).

תודה מורי אבל בכל זאת תן לי קצת קרדיט.
ברור שהם מתחת לפינים, אבל בשילוב קונוס המתכת של הידית הפינים "נעלמים" ולא ניתן לנעול עליהם את הכוסית העליונה.
ואין שאריות בוקסה ישנה (התושבת הקודמת שלמה לחלוטין).
יכול להיות שיש שינוי בבית הטרנספר בין שנים מסוימות ואני צריך תושבת דקה יותר?

מורי
11-08-08, 21:56
אוקיי...:rolleyes:

קח בחשבון שהפינים לא אמורים להיות גבוהים מקונוס הידית,אלא בערך במרכז ה"קונוס",ואז באה הפחית ונועלת.

יש מצב לתמונה של כל העסק?

ברששת
12-08-08, 09:26
אוקיי...:rolleyes:

קח בחשבון שהפינים לא אמורים להיות גבוהים מקונוס הידית,אלא בערך במרכז ה"קונוס",ואז באה הפחית ונועלת.

יש מצב לתמונה של כל העסק?
הם באמת נמצאים בחצי הגובה (אפילו יותר גבוה) אבל אין לי מספיק כח ללחוץ את כל העסק למטה כאשר העבודה נעשת מתוך הרכב.
יכול להיות שאם הטרנספר היה בחוץ היתי יכול לעשות זאת. התושבת הקודמת כנראה מרוב שמוש נמחצה ולכן קל לעשות זאת עליה.
לכן מעניין אותי לדעת עם משהו הצליח להחליף את הטבעת בתנאי שטח (ללא פרוק הטרנספר).
אם למשהו יש טיפ בנושא אשמח.
לגבי תמונות כבר סגרתי ואין לי חשק לפתוח זאת ללא פתרון אמיתי. בכל מקרה גם התמונות לא יראו הרבה כל עוד הצילום יהיה מתוך הרכב. בכל מקרה כמו שתארת הפינים מתחת לגובה הקונוס.

-->