PDA

צפייה בגרסה מלאה : קופסאת חיבורים לחשמל רכב

Discomania
05-05-08, 06:22
קראתי את הכתבה המאוד מענינת של אסף על חיבורי חשמל ברכב מסעות (http://www.jeepolog.com/530.html). היות ואני מתכנן לערוך טיול לאירופה בזמן החופש הגדול השאלה שלי היא היכן ניתן למצוא בארץ קופסאת נתיכים שמוזנת מפלוס מצבר כפי שמופיע בצילום בכתבה . או לחילופין משהוא בסגנון .

שולי

AvigdorAharon
05-05-08, 07:13
באזור רחוב המסגר בת"א יש את א. מנצור או תב-אור.

מצד שני, ראיתי שאתה צפוני...

אביגדור

Discomania
06-05-08, 03:33
אביגדור אם לא תהיה ברירה אכתת רגלי אל הכרך הגדול ובלבד שאכן יש להם את הסחורה האמורה . יש לך את הכתובות המדוייקות בבקשה ?

המון תודה
שולי

gp1
06-05-08, 07:24
בחיפה בשדרת המגינים 2-3 דלתות מזרחה מרחוב עין-דור ליד חנות "הבורג" יש ספק לחשמל רכב יש לו כמעט הכל ומחירים טובים

לא זוכר את שם המקום .

jozi
06-05-08, 12:28
בחיפה בשדרת המגינים 2-3 דלתות מזרחה מרחוב עין-דור ליד חנות "הבורג" יש ספק לחשמל רכב יש לו כמעט הכל ומחירים טובים

לא זוכר את שם המקום .
שמו לוסטיג ואין לו את מה שאני מחפש . אני מחפש קופסאת נתיכים או מחברים שההזנה אליה תהיה אחת והרבה יציאות לצרכנים . כזו עוד לא מצאתי לצערי בארץ . אם נתקלתם בכזו בחנות אנא , אשמח לכול מידע בנושא .

שולי מהמחשב של יואב .

shachar
06-05-08, 14:17
בחנויות שהוזכרו בת"א יש

אני רכשתי קופסאת פיוזים מפירוק, יש שם די והותר לכל הצרכים

AvigdorAharon
11-05-08, 08:44
אביגדור אם לא תהיה ברירה אכתת רגלי אל הכרך הגדול ובלבד שאכן יש להם את הסחורה האמורה . יש לך את הכתובות המדוייקות בבקשה ?

המון תודה
שולי

חפש בדפי זהב "א.מנצור" ו"תב-אור", יש מפה באתר.
בכל מקרה, צפונית לרחוב יצחק שדה, יש רחוב פנימי, לא רחוק מאוטו מיני (אותו אתה בטח מכיר...).

אביגדור

שחף110
11-05-08, 21:21
הרחוב הוא טברסקי והוא אורטוגונלי ליצחק שדה ולתושיה (נמצא בינהם)

asafk
11-05-08, 21:40
שחף,
סחתיין על האורטוגונלי. מזל ששלחנו אותך ללימודים. היה שווה... :wink: :wink:

אפשר להזמין באינטרנט מחו"ל, חפש באיביי fuse block , אני הרכבתי בזמנו הן בסופה ולאחר מכן בדיפנדר לוח פיוזים של buss שהוא מה שמצולם בכתבה.
אם לא בחו"ל, חפש בחנויות של יאכטות, כמו נובה-מרין. צפה למחיר בהתאם (עבור אותו מוצר בדיוק תשלם יותר, אבל קח בחשבון משלוח ומכס, ואת העובדה שהם לא קונים מציאה באיביי אלא במחיר גבוה יותר, כך שהמחירים בסה"כ הוגנים... אם יש לך יאכטה)
אפשר גם לקנות קופסת פיוזים של אוטו מפירוק- בהקשר הזה שים לב שכדאי שהפיוזים שיש לך בתיבה הנוספת יהיו מאותו סוג של הפיוזים הרגילים של האוטו. עוד כדאי לשים לב שבהרבה רכבים יש יותר מכניסה אחת לקופסה.
בקמפר שאני בונה כרגע הלכתי על פתרון יקר, יחסית- אבל יותר טוב מזה אין- פיוזים חצי אוטומטיים, קליקסונים, כאלה עגולים שקופצים החוצה. נפלו לי ליד במקרה כמה...

אסף.

Discomania
12-05-08, 23:00
היי אסף

אתה יכול לספר לי עוד על הנתיכים החצי אוטומטיים קליקסונים כפי שאתה קורא להם . מהיכן הם באים ? יש נציגות בארץ ? האביזרים האקוטיים שדורשים התקנה אלו שני מקררים שיש לי ברכב אחד לתרופות ואחד לכלכלה לקראת הטיול לאירופה .

שולי

gmb
12-05-08, 23:40
אסף,
איפה באמת אפשר לקנות בארץ דברים כאלה? יש מקום שמוכר פיוזים חצי-אוטומטיים? מה העלות שלהם בערך?

יש לך מושג אם, בשביל להוזיל עלויות, אפשר להזמין את הדברים האלה מחו"ל, מאיפה ומה העלות שלהם שם?

זה נשמע פתרון אידיאלי להחלפת פיוזים רגילים שסתם מעצבנים כשנשרפים באמצע שום-מקום...

רמי

סער
13-05-08, 01:10
לגבי קופסת מיתוג - מאד פשוט לייצר כזו, רק להקפיד על חומרים שיעמדו בהספק המתוכנן וכדאי גם לא דליקים. השתמש בפס מתכת עבה לחלוקה (פס צבירה) וממנו התפצל לצרכנים, דרך הפיוזים. אפשר גם לנסות למצוא כזו מוכנה, בעיקר בגרוטאות חשמל וכדומה.
פיוזים חצי אוטומטיים - מצרף תמונה, זה מה שנקרא בפיכם "קליקסונים"? נמצאים בשימוש נרחב בכלי טיס, וכבר נתקלתי בהתקנה של כאלו ברכב, מאד שימושי, בעיקר למה שאתם מתארים פה. ההספק מוטבע על הכפתור (הנפוצים יותר מגיעים עד 30W) והחיבור פשוט. אני לא יודע איפה יש חנות שמוכרת כאלו בסביבה, אבל אם יוצא לך להתקל בגרוטאה של איזשהוא מטוס.... ;)
ותהנה באירופה.

asafk
15-05-08, 21:13
בחו"ל, אפשר לקנות את רוב הדברים באתרים כמו זה:
http://www.wiringproducts.com/index1.html
או בחנויות אונליין של יאכטות ושל RV.
לא רק עניין של הוזלת עלויות, אלא גם מציאת פריטים שאין להשיג בארץ, כמו המנתק מעגל הזה:
http://www.wiringproducts.com/contents/media/l_hiamp_breakers.jpg
שפשוט לא מצאתי בשום מקום בארץ הקודש (כיוון שהוא מותקן בתוך תא המנוע, צמוד למיכל דלק, היה לי חשוב שיהיה מוגן מניצוצות ואטום לחלוטין, גם אם המחיר יותר גבוה).

אגב, את רוב מה שאתה רואה באתר הזה אפשר, עם מעט סבלנות ועם חיפוש שמור- למצוא יותר בזול בEBAY, אבל זה בהרבה מקרים גוזל יותר מדי זמן מהחיים.

אסף.

idanw
15-05-08, 21:47
\[ אני לא יודע איפה יש חנות שמוכרת כאלו בסביבה, אבל אם יוצא לך להתקל בגרוטאה של איזשהוא מטוס.... ;)

לא צריך מטוס... על כל סופה צה"לית יש כאלה.

UNIX
15-05-08, 21:56
אסף יש אלו בארץ בזמנו קיבלתי אחד כזה של 300 אמפר
זה מיועד בעיקר למערכות סטריאו
יש חנות גדולה לזה בפתח תקווה שכחתי את השם אבל אם זה חשוב לך אברר

asafk
15-05-08, 22:14
תודה, לא צריך, כבר יש (35 דולר, ל85 אמפר)

אסף.

Discomania
15-05-08, 22:23
לא צריך מטוס... על כל סופה צה"לית יש כאלה.

ומאיפה צהל קונה כאלו לסופות צהליות ?

asafk
15-05-08, 22:30
מהמקור (http://www.sensata.com/products/controls/tcb-pda.htm)
או שאולי, כמו כולם, גם הם גונבים חלקים מסופות של מג"ב??? :shock: (אני צוחק, מקווה שזה ברור)
יש מספיק מקורות למנתקים חצי אוטומטיים באינטרנט. חפש קצת, circuit breaker ותמצא (אפילו באיביי)... אבל לא חייבים. זה יקר, ולא בהכרח שימושי. גם פיוזים רגילים עושים את העבודה מצויין. אם המנתקים הסקסיים לא זמינים מתחת ליד, למה לשבור את הראש ולהוציא דווקא על זה הרבה כסף?

אסף.

-->