PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בהחלטה לפני קניה

oren148
09-05-08, 17:25
שלום לכל המומחים,

יום הלכתי לבדוק סופה להלן הנתונים:
שנת ייצור:94
יד:5
מנוע:מקורי 4L
פתוחה עם סגירת פיבר (יחסית חדשה בת 1.5 שנים)
צמיגים 31 50% "בשר"(להערכתי).
כננת 9000 וורן
חלונות חשמל
לאחר פחחות וצבע=ברמה בינונית+
וו גרירה
כיסאות סקאי.
אזעקה(להערכתי די פשוטה).

אז ככה, הרכב נראה ונשמע די בסדר, נסעתי עליו מרגיש חזק ללא נזילות כבדות,מלבד נזילות בקרטר וקצת ממכסה השסתומים.
בעיות שהצלחתי לאבחן: המצמד מפריד גבוה(כשהכוונה לגבוה=ההצמדה מתבצעת רק ברבע העליון של מצמד). לוח שעונים עובד, מלבד משהו אחד שנראה חשוד, שעון לחץ השמן לא זז הרבה בזמן נסיעה.ממש מלימטרים בתחום הירוק מיד לאחר האדום.
כיסוי דשבורד עליון ובית סויוץ שבור כתוצאה מנסיון גניבה.
הבעלים עושה רושם של אדם אמין (מבוגר) ודורש 41K ש"ח עבור הכלה.
שאלותיי הם:האם על פי הנתונים(שבוודאי לא יכולים לתת תמונה כוללת) המחיר שווה. וכמה יעלה לי להחליף את הדש לרנגלר ולתקן את המצמד.

תודה מראש לכל הג'יפולוגים.:p

oren148
10-05-08, 12:46
מה קורה חברים... זרקו מה שיש כל דבר יתקבל בברכה,
אחלה יום,
אורן.

yoav21
10-05-08, 17:01
שלחתי לך ה"פ

kobiarava
10-05-08, 17:20
אהלן אורן

בסה"כ אתה מתאר רכב במצב סביר, אני מניח שבדקת אותו בהתאם לכתבות שבאתר, המדריך לרכישת סופה והמדריך לבדיקת סיקס וכו', ואם הנזילות שתיארת והקלאץ' הם הבעיה היחידה גם המחיר לא נשמע מופרז. שתי הבעיות שציינת לא מחייבות התייחסות מיידית-קלאץ' לא מחליפים כי הוא גבוהה אלא כשהוא מפסיק להפריד כמו שצריך, והדש בורד-לשיקולך, התשובה בנוגע לשניהם היא כמובן תלויה במי מבצע את העבודה. אם מדובר בעבודה עצמית אז קלאץ סופה קומפלט עולה בסד"ג של כ-1500 ש"ח לחדש, שיפוץ כחצי מזה. לגבי דש בורד, סביר להניח שלא פחות מ-2000 ש"ח לרכישה של משומש, בנוסף עוד התאמות מסביב, וקיימת גם האופציה לתקן את הקיים, למרות שהוא פחות "סקסי" מדש בורד רנגלר...

שבת שלום-קובי

oren148
10-05-08, 17:32
אהלן אורן

בסה"כ אתה מתאר רכב במצב סביר, אני מניח שבדקת אותו בהתאם לכתבות שבאתר, המדריך לרכישת סופה והמדריך לבדיקת סיקס.

אכן כן, בדקתי את הרכב, לפחות את מה שהצלחתי על פי המדריך המעולה באתר, אבל הבעיה העיקרית,לדעתי, היא הבדיקה של המנוע, ולא כולם מוכנים לנסוע עד למוסך שהומלץ כאן באתר, גם אם אני ממן את הדלק על מנת לבדוק את המנוע ואת הקומפרסיה.

אני חושש שאני במצב שאני דורש הרבה מרכב בשנתונים האלו ובמחיר הזה, ואלי לא קיים דבר כזה ואצטרך להתפשר..

תודה על התגובה,
אורן.

-->